Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Кои сайтове използвате за свалня на българоезични книги?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатните ресурси ги е показал Рейз. За другите каквото сте видели , ако сте видели, че скоро няма да го има линка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Raze написа:

Пробвай, не е като да няма:

https://www.google.bg/search?q=безплатни+книги&hl=bg

Браво! Точно този отговор чаках!

За малоумен ли ме имаш???

Интересува ме, някой с някакво мнение относно видовете литература, качеството на преводите, ресурсите и т.н.

И не става въпрос само за безплатни източници, защото не съм упоменал това, а като цяло от къде мога да намирам и стари заглавия, които имам вече поразпаднали се с времето книжни варианти.

Ама елементарното българско мислене по дифолт е за далаверата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ivo23 написа:

Кои сайтове използвате за свалня на българоезични книги?

Дал ли съм ти сайтове - дал съм ти! Нито си уточнил какво точно те интересува, нито нищо, а не си от вчера във форума, като гледам. Би трябвало да знаеш как се пускат и оформят теми, така че да стане ясно какво точно искаш!!! Книги има и по торент сайтовете. Ако уточниш какво точно ти трябва, може и някой да ти даде по-смислен отговор.

Елементарното мислене е твоето, ако си мислиш, че тук всички имаме гадателски способности!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Дал ли съм ти сайтове - дал съм ти! Нито си уточнил какво точно те интересува, нито нищо, а не си от вчера във форума, като гледам. Би трябвало да знаеш как се пускат и оформят теми, така че да стане ясно какво точно искаш!!! Книги има и по торент сайтовете. Ако уточниш какво точно ти трябва, може и някой да ти даде по-смислен отговор.

НЕ разбрах какво си дал, освен някакъв линк в някаква търсачка, спри да ми отговаряш като Емо Костов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се научиш как да питаш, ще получаваш по-точни отговори. Оправи си заглавието, постовете и може и да се получи нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Като се научиш как да питаш, ще получаваш по-точни отговори. Оправи си заглавието, постовете и може и да се получи нещо.

Темата е за хора, четящи книги в електронен вариант

стига вече си спамил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали спамя или не, това ще го преценят модераторите на форума. Като не казваш какво точно те интересува, няма да получаваш нормални отговори. Щом мислиш, че сам можеш да си намериш каквото ти трябва, действай, а не да се сърдиш на другите. И каква ми е далаверата да ти отговарям, би ли ми казал?

Кои са ти старите заглавия, на каква тематика търсиш книги? Аз също по едно време бях почнал доста да чета ел. книги, но главно от читанка и замунда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ivo23 написа:

спри да ми отговаряш като Емо Костов

ако се беше разровил в линка на Емо, щеше да намериш много книги
примерно в тази страница, можеш да свалиш фантастика в fb2,epub,txt,sfb  зипосани файлове
https://chitanka.info/books/category/nauchna-fantastika

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

ако се беше разровил в линка на Емо, щеше да намериш много книги
примерно в тази страница, можеш да свалиш фантастика в fb2,epub,txt зипосани файлове
https://chitanka.info/books/category/nauchna-fantastika

Ползвам го този сайт, но там няма всичко.

Рових в Амазон, но там е доста бедно на книги на български език, та за това ме интересува какво ползват хората, за да си намеря още някое място за избор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...