Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Мога ли да премина от windows 8 към windows 10 и дали е нужно да преинсталирам , а мога директно да премина . И въпроса ми е тъй като сега имам проблем с драйвер за wi fi при win 8 , при 10 тката ще инсталира ли само драйвера ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как разбираш, че имаш проблемен драйвър? Може да преминеш на 10 без да преинсталираш. Няма гаранция, че ще ти се разреши проблема. Първо трябва да се разбере от какво е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Kristian Danuchki написа:

Ами преди ден преинсталирах лаптопа lenovo ideapad 110 и този wi fi не тръгва ... с windows 8.1  съм

Причината да не тръгва безжичната свързаност може да са от различно естество.

1. Изключен безжичен адаптер ( провери дали е включен, има клавишна комбинация или бутон в зависимост от модела на лаптопа).

2. Неинсталиран или грешено инсталиран драйвер за безжичната карта ( провери в device manager имаш ли ! или ? знак.

3. Повредена безжична карта ( сменя се с нова или за по-евтино се купува  USB безжична карта).

4. Повреден слот или безжичен модул на дънната платка  ( тук единствения евтин вариант е USB безжична карта).

5. Проблемен драйвър от самия производител ( не е невъзможно, но е много рядко срещано явление. Тества се едва ако си се убедил, че по-горе описаните неща са проверени и си сигурен, че причината не е от тях.)

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка по какъв начин да премина към windows 10 , без да го преинсталирам . Да видя дали проблема ще се фиксне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Kristian Danuchki написа:

В крайна сметка по какъв начин да премина към windows 10 , без да го преинсталирам . Да видя дали проблема ще се фиксне :)

В преданата тема съм ти дал линк как се прави този update, но никъде не съм твърдял, че ще ти се оправи проблема. Все още не се знае дали е от драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Kristian Danuchki написа:

Ами преди ден преинсталирах лаптопа lenovo ideapad 110 и този wi fi не тръгва ... с windows 8.1  съм

Виж първо тук  https://support.lenovo.com/bg/en/solutions/ht500407

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...