Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Търся алтернатива на гугъл алъртс.  Изпробвах почти всички програми от  https://alternativeto.net/software/google-alerts/, но не останах удовлетворен. 

Като цяло проблема на повечето програми е липса на адекватно разпознаване на БГ език, както и търсене из БГ онлайн пространството. Най - добре се представи "Mention", който вадеше най-приемливите резултати, но и той ме остави със смесени чувства. На всичкото отгоре е платена ... бих платил, но да работеше на 100% ... Ако някой знае алтернативна програма, дори и платена, нека да сподели.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението, но както вече написах по-горе, прегледах повечето програми предложени в сайта "alternativeto", но не открих достатъчно добър еквивалент на "MENTION" u "ALERTS". От 2 седмици търся из всякакви сайтове, форуми и нищо ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Na Cus написа:

Благодаря за предложението, но както вече написах по-горе, прегледах повечето програми предложени в сайта "alternativeto", но не открих достатъчно добър еквивалент на "MENTION" u "ALERTS". От 2 седмици търся из всякакви сайтове, форуми и нищо ... 

Може ли да попитам за какви точно цели и конкретно какви точно функции ви интересуват.
Знам че въпроса ми вероятно звучи тъпо но като прибавим че освен функцията за известяване за нещо ново по дадена тема други функции на въпросната програма не са ми известни, ще ми бъде много по лесно да помогна ако знам каква точно е крайната цел. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбира се.

Интересуват ме потребителските отзиви с цел отговарянето на възникнали въпроси, подобряване на продукта и като цяло удовлетворение на клиента.  

Продукта е на пазара от няколко месеца и на практика фирмата няма ресурс за разработката на свои маркетингови инструменти, затова търсим готово решение. 

Това,  което споменахте - "функцията за известяване за нещо ново по дадена тема" е тънкия момент. Всяка програма го рекламира, но уви ...

Проблема се корени в алгоритъма за търсене (според мен). Например Awario, който беше мой фаворит, не разпознава добре Български език - от туитър ми вади само руски постове,  няма възможност да ограничи търсенето по форуми, което създава претрупване с несъществена информация - 500 на ден. 

Google Alerts - Известява само за статии, което не ме устройва, но тъй като е безплатен, съм го нагласил и го следя, когато имам възможност. 

Mention - Добре засича форумите, но прави леки пропуски в соц. мрежи. Има ограничение до 5 ключови думи на проект, което е сериозен недостатък, но ако не намеря друга ще платя за тази. Изважда най-много полезна информация и отчита добре БГ език. 

Въпреки наличните ограничения по език и местоположение, много програми просто не отчитат, не работят с БГ език или не сканират БГ сайтове / Форуми и тн. Повечето инструменти от този тип са насочени към сайтове на английски, което е коренът на проблема. Изпробвах около 10 програми, като "MENTION", въпреки недостатъците, се оказа, че на практика няма конкуренция, ако сложим БГ език на везната. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Liana Nikolova
      Здравейте,

Във връзка с дисертацията ми, правя академично проучване на тема импулсивно пазаруване на младите хора (20-35 год.), живеещи в София. Анкетата е на английски език (за което предварително се извинявам), тъй като в момента следвам в Англия, но избрах да проучвам нашия пазар и потребители, защото липсват изследвания и публикации във връзка с тях, а за мен резултатите определено биха представлявали интерес.

Ако спадате във въпросната възрастува група, ще съм ви изключително благодарна да отделите около 5 минути и да попълните анкетата. Участието ви е доброволно и всяко попълване ще е от огромна полза.
      Ако имате въпроси, не се колебайте да питате, а аз ще се постарая да ви отговоря максимално точно и бързо.

Благодаря ви за разбирането и съдействието!

ето и линк към самата анкета:  http://www.smartsurvey.co.uk/s/Impulse_Buying_Behaviour_Bulgaria/
    • от Nikolai14
      Здравейте, моля препоръчайте ми учебна система по Маркетинг и Връзки с обществеността. Благодаря ви предварително.
    • от bulgarian Hotel Management
      СОЦИАЛНИ МЕДИИ Разберете, какво казват хората за Вас!!! Искате или не разговорът и коментарите за Вашият хотел ще се получат и ще продължат с Вас или без Вас. По-добре за Вас е да се включите.
      (Read More…)http://bhm-hotels.com/blog/?p=281
      Продължаваме темата с идеите за хотелиери. В първа част подчертахме, каква трябва да бъде правилната стратегия според нас, като взехме в предвид измененията в пазарните тенденции. Сега вече навлизаме в детайлите – Приятно четене !!! ПЛАНИРАНЕ
      (Read More…)http://bhm-hotels.com/blog/?p=157
      Проучване показва, че 90 % от независимите хотели в България сами си управляват маркетинга и продажбите, чрез наемане на специалисти или на принципа проба-грешка. Почти всички от тях работят „на парче” без изготвен план и (Read More…)http://bhm-hotels.com/blog/?p=342
  • Дарение

• Добави ново...