Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!
Отдавна не съм гледал как вървят нещата с компютрите и частите за сглобяване на конфигурация. В момента работя със следния компютър: 

Intel Core i7-6700 3.40GHz

MSI H170M PRO-VDH

Sapphire AMD Radeon RX480 8GB GDDR5

Raidmax Thunder V2 RX-535AP

Kingston ValueRAM 32GB (2x16GB) DDR4

HDD 3TB

SSD Samsung 500GB

Когато се наложи да обновявам конфигурацията, с какво ще трябва да започна? Няма нищо спешно засега, просто искам да навляза малко в час с нещата. Ще съм благодарен да споделяте мнения, идеи, части... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от бюджета и за какво ще ползваш машината. Реално ако тръгнеш да сменяш процесор с ново поколение intel/amd, сменяш и дънна платка. Вече видеокартата няма връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този процесор можеш да лепнеш и по-висок клас видео, ако геймингът е приоритет. Ако се търси продуктивност в професионален тип задачи с оптимизация за повече ядра - вариантът е смяна на платформата. Но цялостно все още си сравнително актуален.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не може да се ъпгрейдва и това е лошото. Просто продаваш всичко и купуваш всчико. може да запазиш РАМ и дисковете. Останалото не става. Ако се кажи с други думи, то ъпгрейда се състои в смяна на дъно, процесор, видеокарта, кутия, захранване... Нищо поотделно не върши работа, аз ако имах подобна конфигурация, щях да съм най-отчаяния човек ;). Значи...за игри ново видео не би свършило работа. Просто процесора е на много ниска честота. Ако е за работа...оф. Нито процесор може да смениш, нито дъно, нито има смисъл от някаква друга видеокарта.  Просто тоя ъпгрейд ще струва поне 3 пъти пвоече от сегашната ти конфигурация, ако сравним цените на нови компоненти. Или си дръж тая конфигурация, ако не играеш игри или ако играеш, приготви поне 3 бона за ъпгрейд.

Или да кажем, за игри приготвяш 2 бона за видеоакрта, малко парички за захранване, вероятно за по-голяма кутия...абе...днешните ъпгрейди не са като едновремешните, дето тръгваш от китайче и стигаш до американско китайче. Видео под 1500 лева никаква работа няма да ти свърши така, че това като че ли е най-смисления ъпгрейд, абстрахирайки се от процесора и предполагайки, че не се впечатляваш от много fps или недостатъци в картината. По принцип, 99% от хората не биха обърнали внимание на тия неща, щото или са дилетанти, или слепи или не им пука за нищо. Както имаше една приакзка на времето - кон да ги еве, не мърдат.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Кико написа:

Нищо не може да се ъпгрейдва и това е лошото. Просто продаваш всичко и купуваш всчико. може да запазиш РАМ и дисковете.

Стига дрънка глупости! С процесора може да подкара без проблеми и GTX1080/RTX 2080, особено ако играе на по-висока резолюция. Едно SSD и системата му ще литне съвсем. Аз съм с много по-стар процесор - в подписа, еквивалент на I7 3770 и няма игра, която да не подкарам на високи настройки с 40+ кадъра на 1080p.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Кико написа:

Нищо не може да се ъпгрейдва и това е лошото. Просто продаваш всичко и купуваш всчико. може да запазиш РАМ и дисковете. Останалото не става. Ако се кажи с други думи, то ъпгрейда се състои в смяна на дъно, процесор, видеокарта, кутия, захранване... Нищо поотделно не върши работа, аз ако имах подобна конфигурация, щях да съм най-отчаяния човек ;). Значи...за игри ново видео не би свършило работа. Просто процесора е на много ниска честота. Ако е за работа...оф. Нито процесор може да смениш, нито дъно, нито има смисъл от някаква друга видеокарта.  Просто тоя ъпгрейд ще струва поне 3 пъти пвоече от сегашната ти конфигурация, ако сравним цените на нови компоненти. Или си дръж тая конфигурация, ако не играеш игри или ако играеш, приготви поне 3 бона за ъпгрейд.

Или да кажем, за игри приготвяш 2 бона за видеоакрта, малко парички за захранване, вероятно за по-голяма кутия...абе...днешните ъпгрейди не са като едновремешните, дето тръгваш от китайче и стигаш до американско китайче. Видео под 1500 лева никаква работа няма да ти свърши така, че това като че ли е най-смисления ъпгрейд, абстрахирайки се от процесора и предполагайки, че не се впечатляваш от много fps или недостатъци в картината. По принцип, 99% от хората не биха обърнали внимание на тия неща, щото или са дилетанти, или слепи или не им пука за нищо. Както имаше една приакзка на времето - кон да ги еве, не мърдат.  

Използвам машината и за работа, и за гейминг. По принцип в гейминг-а приоритет ми е красотата на света, ако мога така да кажа. Демек всичко на ултра, да му се насладя... Последната игра, която играх бе Одисея-та на Юбисофт, Assassin's Creed. В началото на Ultra fps-ът бе 40-70, след последните ъпдейти - 0-39. И съответно всичко замръзва през 4-5 минути игра. Но проблеми забелязвам само при нея. FIFA 18, 19, Assassin's Creed Origin, Star Wars Battlefront II (2017), Forza Horizon 4 - засега няма проблеми.

За работа пък ми трябва AutoCAD. Повдигнах темата, защото ще трябва да се образовам по темата отново. Засега така или иначе не мога да сменям части, но инфото ще ми е полезно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези замръзвания може да са от преграващ хардуер или бавен/повреден диск. Играл съм Assassin's creed последните две игри с моята конфигурация, на високи настройки (не съвсем на максимум) и не съм имал подобни проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Стига дрънка глупости! С процесора може да подкара без проблеми и GTX1080/RTX 2080, особено ако играе на по-висока резолюция. Едно SSD и системата му ще литне съвсем. Аз съм с много по-стар процесор - в подписа, еквивалент на I7 3770 и няма игра, която да не подкарам на високи настройки с 40+ кадъра на 1080p.

Има си и SSD.

Иване, за AutoCAD и сега си повече от добре оборудван, тъй че по-скоро игрите ще са предпоставката за ъпгрейд. 

Монитор, резолюция...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще трябва да закарам компютърчето да го почистят малко, да видят как е пастата може би... Напоследък бучи повече от обикновено. Няма вируси. Също го чистя всяка седмица с четка, понякога и прахосмукачка, но има много прах, заради презастрояването.

Монитор - Samsung C27F591FDU

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.09.2019 г. в 23:50, Raze написа:

Иронията е че го казваш на човек, които е с подобна машина и знае за какво говори. Системата в този й вид изобщо не е балансирана за карта като RTX 2080, питай @Кико. Той обърна внимание само на честотите, но доста по-големия проблем ще е паметта, или по-скоро дъното му. Отново - питай Кико за да ти каже как се държи RTX 2080, когато процесора ти е силно осакатен от към памет.

на 5.09.2019 г. в 22:21, Иван Йорданов написа:

Здравейте!
Отдавна не съм гледал как вървят нещата с компютрите и частите за сглобяване на конфигурация. В момента работя със следния компютър: 

Intel Core i7-6700 3.40GHz

MSI H170M PRO-VDH

Sapphire AMD Radeon RX480 8GB GDDR5

Raidmax Thunder V2 RX-535AP

Kingston ValueRAM 32GB (2x16GB) DDR4

HDD 3TB

SSD Samsung 500GB

Когато се наложи да обновявам конфигурацията, с какво ще трябва да започна? Няма нищо спешно засега, просто искам да навляза малко в час с нещата. Ще съм благодарен да споделяте мнения, идеи, части... :)

На 1151 v1 дъна може да ползваш осмо и девето поколение процесори благодарение на този инструмент и няколко други сравнително лесни модификации. До колкото знам (стара информация от същата тема) MSI дъната са единствените, на които подобна операция е невъзможна, заради малките (16mb) ROM чипове. С това дънo така или иначе е безсмислено и дори (силно) непрепоръчително.

на 6.09.2019 г. в 0:03, Иван Йорданов написа:

Ще трябва да закарам компютърчето да го почистят малко, да видят как е пастата може би... Напоследък бучи повече от обикновено. Няма вируси. Също го чистя всяка седмица с четка, понякога и прахосмукачка, но има много прах, заради презастрояването.

Монитор - Samsung C27F591FDU

Какво по точно чистиш със...четка и прахосмукачка...Че и всяка седмица ?

Смени ли пастата на картата от както пусна темата ''Лаг, шум, прегряване'' ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се карайте, аз казах, че ъпгрейда е малко безсмислен. Общо взето човек е дал пари и няма какво повече да се добави. Добре, една RTX2080  или нещо подобно на нея, може да му даде възможност да играе на по-висока резолюция чрез DSR,  но не и кой знае колко повече кадри, щото ако се искат кадри, днешните игри ги ограничават РАМ и процесор. Според зависи. При една игра РАМ може да е спирачката, при друга процесора. Рядко нещо друго е спирачката за много fps,  ако се търсят.  Ако се търси резолюция и качество на графиката, да, една видеокарта е резонен ъпгрейд, без да се чакат супер фпс.  Бих го казал така. На профи геймъра му трявбат добър процесор и РАМ, на любителя добра видеокарта, за да си гледа птички и тревички докато играе. 

преди 1 час, Inno написа:

Какво по точно чистиш със...четка и прахосмукачка...Че и всяка седмица ?

Смени ли пастата на картата от както пусна темата ''Лаг, шум, прегряване'' ?

Всяко бъзикане на вентилаторите по какъвто и да е начин, прави проблеми с шума. Ти като го разклатиш тоя вентилатор и има голяма вероятност да се появят вибрации след това, дето да те дразнят и на ниски обороти. 

на 5.09.2019 г. в 23:50, Raze написа:

+40 fps  отдавна не са достатъчни за игра...или поне за динамични игри. бил съм с такъв процесор и доста по-слаби видеокарти и знам какъв тормоз беше. Тогава се впечатлявах от  накъсаната картина и исках да играя с най-добро качество на графиката. Не се получаваше изобщо.  С времето не ми пука толкова за насичането, щото и почнах да виждам по-зле, но пък почна да ми пука от малкото кадри при някои игри, дето играя за рекорди или поне близо до рекордите. Има игри, дето за да няма лаг, трявбат много fps. Примерно игра като Raceroom  се налага да играя с над 500  fps, за да нямам лаг в управлението. Това ми дава предимство и при завиване и при спиране, което може да е странно, но е така. С 500  fps  се спира една идея по-късно, отколкото със 100 фпс, да не говорим за 60 или по-малко.  Има и други подобни игри, дето искат колкото се може повече фпс, за да се заличи лага. Шутъри професионално не играя, но знам, че там това е много важно. Играя рейсъри и разбрах, че при доста от тях е по-добре да се оставя в ръцете на процесора и РАМ, а нбе на видеокартата, за да правя бързи обиколки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Кико написа:

+40 fps  отдавна не са достатъчни за игра...или поне за динамични игри. бил съм с такъв процесор и доста по-слаби видеокарти и знам какъв тормоз беше.

От кога е това? Това, че ти при някаква игра не си можеш да играеш както трябва, а и тези 500 кадъра са абсолютно излишни при която и да е игра, не е критерий. Конзолите като се играят с 30 кадъра да не би да има проблеми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Raze написа:

От кога е това? Това, че ти при някаква игра не си можеш да играеш както трябва, а и тези 500 кадъра са абсолютно излишни при която и да е игра, не е критерий. Конзолите като се играят с 30 кадъра да не би да има проблеми?

Ами поиграй сериозно някой симулатор  и ще разбереш за какво говоря. Разбира се, всичко си е и до това, как е написана играта. Но един сравнително скорошен пример ще ти дам. Преди няколко месеца, може и година да е станало, пуснаха ъпдейт на F1_2018, който най-сетне оправи лага. Пускаш си повече кадри и няма лаг. Това водеше и до грешно отчитане на времената, но не това за мен е важно, а друго, че най-сетне някой се сеща да си оправи играта и когато имаш повече кадри, караш и по-точно. Аз играя доста игри и при 90% от тях не ме интересуват толкова кадрите, стига картианта да е плавна. Е, не да влачи мишката, това се подразбира.  За конзолите не мога да ти кажа, щото и не знам какъв е лага. Определено никой не играе сериозен симулатор на конзола. То и няма шанс там де. Може и да са натаманили нещата, не знам. Аз говоря за PC. 

Между другото и аз като теб се репчех на момчетата преди години, дето искаха няколко стотин fps  за CS. Сега ги разбирам какво имат предвид. Е, не съм го разбрал сега, а доста отдавна, но такава е думата. Неприятно е да играеш една игра на LOW,  само за да дадеш по-добро време или да си по-точен при стрелбата, но това е суровата истина при тия игри. Останалото е замазване на картината ;)

Ей тук примерно лага ми е поносим, макар че тая игра и да я пусна на LOW,  ме спират процесор и RAM.  Лага обаче ще стане проблем, ако не играят 1000 човека, а 10 000 примерно. Или ако се пуснат да играят няколко аса. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Кико написа:

...

Няма ли да го сменяш този ''умрял'' процесор?:D И с тази баавна RAM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Jorge написа:

Няма ли да го сменяш този ''умрял'' процесор?:D И с тази баавна RAM.

Е, РАМ  ми е на 3000 вече, скоро си взех. Иначе разбирам въпроса ти като подигравка. И като питаш дали да сменям, как според теб ще стане? Нали това се опитвам да кажа в тая тема - взел си си скапано дъно с почти максималния процесор и искаш ъпгрейд. Как да стане? А ти ми кажи. 

Вариантът е един - смяна на дъно и процесор. Но това реално си е смяна на PC. Аз така приемам нещата.  Да, може и разни козметични промени по кутия примерно, което е безсмислено при положение, че и тая ти върши работа. Кво да му сменяш на това PC? Ако е някой Пентиум и тръгнеш да се катериш нагоре с процесори, дъна и видеокарти, да. Ама не и в случая. 

на 5.09.2019 г. в 23:51, Иван Йорданов написа:

По принцип в гейминг-а приоритет ми е красотата на света, ако мога така да кажа.

При това положение спокойно вземаш една скъпа видеокарта ;)  Вдигаш резолюцията и нямаш проблеми. 

Последната игра, която играх бе Одисея-та на Юбисофт, Assassin's Creed. В началото на Ultra fps-ът бе 40-70, след последните ъпдейти - 0-39. И съответно всичко замръзва през 4-5 минути игра.

Пробва ли да я инсталираш на SSD? Има игри, които са капризни откъм хард диск. Не знам дали тая е такава, но лесно може да се разбере, ако отвориш инсталационната папка на играта  и видиш колко файла има. Ако са до 10-15 000, е добре. Има игри обаче с над 100 000 малки файла и те секат ако са инсталирани на обикновен хард диск и то фрагментиран. Тогва една дефрагментация може да оправи проблема, но най-добре е инсталация на SSD. Понеже каза, че искаш да се образоваш, ти казвам тия неща. Не че при теб това е причината.  И както казаха по-горе, причина за замръзванията може да е и хард дискът с лоши сектори или бавно четене по някаква причина. Погледни като замръзне, дали светодиодът за работта на дисковете свети постоянно или примигва, както е нормално. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Кико написа:

Иначе разбирам въпроса ти като подигравка.

По-скоро шега. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Jorge написа:

По-скоро шега. 

Добре, шега да е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бат Кико се появи :bye1:

Питащия, единствения сравнително смислен ъпгрейд е графична карта. Само че не нещо извънземно. По-скоро нещо в стил RTX 2070S-RX 5700XT. Даже и те са ти малко множко за FHD ,но може да разкрасиш картината(reshade ,това-онова) още и си патрон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Tommygun написа:

Бат Кико се появи :bye1:

Питащия, единствения сравнително смислен ъпгрейд е графична карта. Само че не нещо извънземно. По-скоро нещо в стил RTX 2070S-RX 5700XT. Даже и те са ти малко множко за FHD ,но може да разкрасиш картината(reshade ,това-онова) още и си патрон.

Ами да  здравствует дружба между народами НРБ и ГДР... 

А за видеокартата...и като моята да е, няма да сбърка, щом иска да се наслаждава на птички, тревички и ученички. Само кутията да измери, че тия са големи добичета и едва се събират в 30 сантиметрови пространства. Моята се събира, ама е неудобно да я слагам и махам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам машината и за работа, и за гейминг. По принцип в гейминг-а приоритет ми е красотата на света, ако мога така да кажа. Демек всичко на ултра, да му се насладя... Последната игра, която играх бе Одисея-та на Юбисофт, Assassin's Creed. В началото на Ultra fps-ът бе 40-70, след последните ъпдейти - 0-39. И съответно всичко замръзва през 4-5 минути игра. Но проблеми забелязвам само при нея. FIFA 18, 19, Assassin's Creed Origin, Star Wars Battlefront II (2017), Forza Horizon 4 - засега няма проблеми.

С тази карта на 1080p и с този процесор би трябвало Одисеята да върви перфектно на настройки леко над средните. На Ултра няма как да стане и не разбирам, ако са правени такива опити...причината. Вариант - GTX 1660Ti/2060 Max!

П.П. По-скъпи предложения би били пълна глупост.

преди 1 час, Кико написа:

Погледах клипчето около 5 минути и настръхнах. Ако аз взимах така завоите щях да се гръмна.:D Мууднооо...

Лека вечер от мен и плодородна седмица!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Jorge написа:

Погледах клипчето около 5 минути и настръхнах. Ако аз взимах така завоите щях да се гръмна.:D Мууднооо...

Лека вечер от мен и плодородна седмица!

Все пак, ако бе гледал докрай щеше да видиш, че съм номер едно в класацията. Дори днес пак погледнах и си стоя там. Гръмнеш, не гръмнеш, това си е Ланча Делта. Сещам се навремето, Бай Тошо още не бе сдал властта, ходихме на Албена да гледаме рали Албена - Златни Пясъци - Сливен. Точно тогава имаше такива Ланчи. Страшна работа бяха. Все пак в случая колата е 320 коня, не е 500 или 600, та да ти се струва "немудно".  

Между другото, ако искаш да не ти е мудно, пусни си го на 2х  скорост. И се хващам на бас с теб, че няма да ми намериш човек, дето да бие времето ми точно на това трасе с тоя автомбил.  Аз днес пак поиграх и останах на 3-4 секунди зад това време от клипа ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.09.2019 г. в 18:28, Кико написа:

Не се карайте, аз казах, че ъпгрейда е малко безсмислен. Общо взето човек е дал пари и няма какво повече да се добави. Добре, една RTX2080  или нещо подобно на нея, може да му даде възможност да играе на по-висока резолюция чрез DSR,  но не и кой знае колко повече кадри, щото ако се искат кадри, днешните игри ги ограничават РАМ и процесор. Според зависи. При една игра РАМ може да е спирачката, при друга процесора. Рядко нещо друго е спирачката за много fps,  ако се търсят.  Ако се търси резолюция и качество на графиката, да, една видеокарта е резонен ъпгрейд, без да се чакат супер фпс.  Бих го казал така. На профи геймъра му трявбат добър процесор и РАМ, на любителя добра видеокарта, за да си гледа птички и тревички докато играе.

Не му се карам. Просто коментара му дезинформиращ. На тази машина, с посочените изисквания за графиката бих сложил 2080 само ако монитора е 4K. Може да използва и DSR както написа. Не знам обаче дали въобще е добра идея с този монитор.

на 8.09.2019 г. в 18:28, Кико написа:

Всяко бъзикане на вентилаторите по какъвто и да е начин, прави проблеми с шума. Ти като го разклатиш тоя вентилатор и има голяма вероятност да се появят вибрации след това, дето да те дразнят и на ниски обороти.

Неговата карта е референтна 480, но да със сигурност е така, ако човек не знае какво прави. Аз затова и попитах, защото останах доста изненадан, най-вече от факта че чисти всяка седмица.

За работа пък ми трябва AutoCAD. Повдигнах темата, защото ще трябва да се образовам по темата отново. Засега така или иначе не мога да сменям части, но инфото ще ми е полезно. 

Не можеш ли да върнеш старата версия на играта ако си я закупил в Uplay ? За тази машина търси GTX 1070 втора ръка, ако ти се занимава с втора ръка хардуер. Ако не - 1660Ti, ако прецениш че си заслужава. За мен не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Inno написа:

Не му се карам. Просто коментара му дезинформиращ. На тази машина, с посочените изисквания за графиката бих сложил 2080 само ако монитора е 4K. Може да използва и DSR както написа. Не знам обаче дали въобще е добра идея с този монитор.

Монитора ми е 1080p  и не е проблем да се ползва DSR. Качеството е по-добро. Аз рядко играя някоя игра на 1080п, дори рейсърите. Процесора и РАМ ме ограничават до едно ниво. Когато искам да правя рекорди, намалям резолюцията на 1080p  или качеството на картината, ако това може да помогне на процесора и РАМ. Има и такива игри. Но аз рекорди се опитвам да правя само при 2-3 игри и общо взето само там намалям резолюцията. Обикновено играя шутъри на 1440p.,  тия, касовите, а другите дори на 2144p.  Но всичко си зависи от играта и от това, какво търся от играта.  Но аз малко късно прочетох, че човека иска да гледа птичките, не толкова да играе. Затова една карта като RTX2080 ( извинявам се, не следя подробно пазара), ще му върши работа. Включва си fast sync  и си пее.Аз с тая карта се преродих и отдавна не мисля за кадри и качество на картината. Процесора си съм го оставил на 4.2 GHz  максимум и това е. Вече когато искам да се боря за нещо в игрите, изключвам fast sync  и намалям качеството на картината.  ПОнякога наистина почвам да се дразня, че когато картината ми е добра, времената на пистата ми са доста слаби. 

ПП: Извинявам се за подписа си, някой да помогне. Не знам как да го променя, та да не заблуждава. Не намирам в опциите опция за промяна на подписа. Да не би и за това да се искат пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Кико написа:

ПП: Извинявам се за подписа си, някой да помогне. Не знам как да го променя, та да не заблуждава. Не намирам в опциите опция за промяна на подписа. Да не би и за това да се искат пари?

Untitled.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Jorge написа:

Untitled.png

От години не мога да се оправя с тоя форум. Нито с търсачката, нито с подписа. Понякога преди години намирах къде е, но сега не го намирам, хаха. 

ПП: Още не мога да разбера, как се достига до тия настройки. Гледам и нищо не виждам :) Егати форума. За почти 20 години така и не оправиха тия настройки, както и търсачката. Вместо това само глупости измислят за редакции на постове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...