Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, търся 2-ма графични дизайнери от гр. Варна, които биха проявили интерес към участие в стартъп проект с няколко маркетинг нинджи. :)

Пишете ми за повече информация. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от 6Leone6
      Много отдавна избрах професията си но имам огромни колебания в кой университет да вляза. Живея в град Варна и едната ми опция е военноморският университет с военен профил. Другата опция е университетът във Велико Търново. Може ли някой да ми разясни къде има по-голям шанс за нататъшно развитие. Добрите и лошите страни на двата университета и професиите с които мога да изляза от там (задължително ли е да вляза като курсант и да подпиша договор за 10год). Моля споделете ако имате опит
    • от loranst looa
      Здравейте искам да стартирам собствен бизнес с фирма ЕООД  по прочетох из Интернет доста неща но искам да попитам за следното нещо  ? Аз живея  в София , но тъй като имам лични ангажименти доста често се  налага да пътувам до Пловдив и бих искал да дам адрес седалище на фирмата  в Пловдив както и адрес на управлението на фирмата да бъде в Пловдив . Дружеството ще се занимава с дребна търговска дейност, та въпроса ми е мога ли да го регистрирам както си е реда с всички необходими документи в агенцията по вписванията в София  или трябва да задължително в Пловдив да го регистрирам .  
    • от Marillon
      Здравейте, търся си лаптоп ,който както показва и заглавието ще ми служи за университетски задачи по графичен дизайн, както и за дигитално рисуване . Бюджетът ми е около 2000 лв като за момента  се колебая между два варианта:
      1. Dell Inspiron 5770, варианта с процесор intel core i7
      2. Acer Nitro 5 AN515 -51-71BX
       Ще съм много благодарна,ако някой може да ми даде мнение спрямо двата лаптопа по-горе ,или някоя по-ок машина от тях :)
    • от Veronica_D
      Здравейте!
      Имам намерение да се занимавам с 2D digital art и по-точно в гейм индустрията. На първо място трябва да си избера компютър и монитор и имам спешна нужда от помощ. Наясно съм, че ми трябват бърз и мощен процесор, много памет, добра видео карта и поне 25-инчов екран с добра резолюция, но не съм достатъчно запозната, за да преценя сама. Бюджетът ми за компютър и монитор заедно е 1300-1600 лв. Моля, помогнете.
    • от rali+
      Здравейте,
      Моля за препоръки за строителна фирма на еднофамилна къща, гр. Варна. Ако някой има опит в строителството на подобен обект, моля да сподели.

• Дарение

• Добави ново...