Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с отдалечения достъп на двр, гледах уроци в интенрет и т.н. Пуснах кам ерите онлайн, обаче след отписване от  wi-fi мрежата губя достъпа до тях. Моля за помощ. Ползвам xmeye приложение. Ето настойките на рутера и двр.

69641414_405010396818319_5149182350680129536_n.jpg

Untitled.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Vht7 написа:

обаче след отписване от  wi-fi мрежата

Това какво ще рече? Че имаш достъп от локалната мрежа, а нямаш от външна мрежа ли? И какъв е този DNS на DVR-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, street racer написа:

Това какво ще рече? Че имаш достъп от локалната мрежа, а нямаш от външна мрежа ли? И какъв е този DNS на DVR-а?

Това ще рече, че като съм свързан с телефона в домашната интернет мрежа ги виждам. През мобилен интернет не мога, колкото до DNS-a не съм спмециаллист, не съм сигурен аз ли съм гои въвел или така си беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Vht7 написа:

Това ще рече, че като съм свързан с телефона в домашната интернет мрежа ги виждам. През мобилен интернет не мога, колкото до DNS-a не съм спмециаллист, не съм сигурен аз ли съм гои въвел или така си беше.

Когато си на "мобилен интернет" правиш достъпа от "външна мрежа"! В този случай, IP адреса, който трябва да търсиш е ТВОЯ ПУБЛИЧЕН АДРЕС,  който трябва и да е перманентен - това зависи ISP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, видях си грешката, благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Vht7 написа:

Да, видях си грешката, благодаря

Един съвет: Смени на DVR-a HTTP порта, че с този 80 си ....... направо готов за консумация :)

И сменяй портовете и login данните през някакво време......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

69641414_405010396818319_5149182350680129536_n.jpg.74ec5d248fdf33a79559f145cffc0b84.jpg

Primary DNS
192.168.0.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползваш скапан китайски но безмарков двр. Вземи си хиквижън. Ще имаш проблеми с ексемай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, GTI написа:

Ползваш скапан китайски но безмарков двр. Вземи си хиквижън. Ще имаш проблеми с ексемай

Я спри тревата! Или смени дилъра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...