Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Любен Пенов
      Как се издава ЕГН на извънбрачно дете, ако майката има постоянен адрес, т.е. живее при родителите си? Има ли възможност детето да не получи ЕГН, защото родителите на майката принудително подават декларация? Това означава ли, че вбъдеще детето като порасне няма да има ЕГН? По социалистическо време доста извънбрачни деца биват оставени в домовете и са нямали ЕГН. Когато навършат 16 години им се издава ЕГН по местоживеене. възможно ли е това, когато в акта за раждане през дадената година няма вписан ЕГН по месторождение?
    • от Магдаленаг
      Здравейте ) който разбира от програмиране на C++ да я драсне набързо задачката/ако може с #include<stdio.h>/ Благодаря предварително))
      Да се състави програма за състезание по ориентиране на ученици, която поддържа следната информация за участниците:
      име, ЕГН, клас, училище, брой точки;
      и извършва следните операции:
      създава нов празен файл; добавя нова информация за участници и изтрива ненужната за отказали се; извежда имената на всички ученици от дадено училище; извежда името и училището за всички момичета, които имат повече от 20 точки.
    • от crashgold
      Здравейте ! Преди време.. бях на гости и имаше едно момиче което викаше вуина на баба ми (по майчина линия ) та каква ми се пада момичето ... ?

• Дарение

• Добави ново...