Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте хора имам един малък проблем то незнам дали е малък но искам да го споделя с вас и да ми дадете някакви съвети какво да правя или да кажете какво мислите по въпроса.Според вас нормално ли е постоянно да завися от мнението на другите?Постоянно си мисля че другите не ме харесват,винаги когато видя навън някой приятел или познат винаги първото нещо което си мисля е как изглеждам в неговите очи и винаги си мисля че никой не ме харесва ,че всеки ме използва и това ме кара да общувам по трудно с хората .Дори когато съм вкъщи си ги мисля тези,не искам да съм перфектна и да изглеждам перфектна в очите на хората но незнам защо си мисля тези неща .Даже понякога като гледам момичетата от моя клас им завиждам,те общуват свободно с всеки,изглеждат добре и всеки им обръща внимание,и на мен също обръщат но не толкова много и това ме подтиска много и получавам някаква тревожност вътре в мен .Незнам на какво се дължи всичко това може би липса на самочувствие или нещо друго 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой клас си, но знам че след като завършите училище ще се разделите и с повечето дори няма да се търсите. Това са "временни" приятели и не трябва да те притеснява какво мислят или не за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление животът така е устроен, че всички сме зависими от мнението на други, кой-повече, кой по-малко - вече си зависи от много фактори.

Това е глупаво да си мислиш че не те харесват, гледай напред, живей се и се смей, и ще видиш че ще се появи и твоя принц, е сега дали ще е на бял кон - незнам.:rolleyes:

За какво те използват другите по-точно? Ами използвай ги и ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помисли си дали тези хора са наистина важни за теб, че да зависиш от мнението им

И знай, че ще има хора, които няма да те харесват не, заради самата теб, а, защото на тях нещо им куца

Други пък няма да те харесват колкото и да се стараеш да си перфектна, за което ти пак няма да си виновна

Така, че се старай само за хора, които наистина са ти важни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Megumi написа:

И знай, че ще има хора, които няма да те харесват не, заради самата теб, а, защото на тях нещо им куца

какво ти куца че не ме харесваш

преди 9 часа, Звездичка написа:

Здравейте хора имам един малък проблем

то е ясно

по различна си от дургите

(разминаваш се със стандарта)

опитваш се да се впишеш в стадото

стадото обаче е дискриминационно

въпреки че са лицемери  с некви еврогейски ценности измислени

всеки който види чернокож  по улицата ще се втурачи  в него

щото е различен

човешкия мозък така е устроен да се втурачва в различното

приятелството е загуба на време

хората са неблагодарни

и да си направиш труда да се впишеш в социума и стадото

ще го направиш за момент

но това няма смисъл

друго е кармата

каквото посееш това ще пожънеш

не можеш да се харесаш на всички

а на определена група

сега тази група може да ти се вижда перфектна

след време  като натрупаш мъдрост

да си кажеш

тези какви  са били идиоти

аз какъв съм бил идиот

загуба на време 

тъй че не прекалявай с грима

дали е  дебел 1 мм повече или по малко

докарвай го до средно положение колкото можеш

вселената е баланс

липсата на баланс е болест

пример са жените с патешките усти 

да ме хванеш на къде бия 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Omelette du Fromage написа:

какво ти куца че не ме харесваш

Едва ли някой те харесва повече от мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Megumi написа:

Едва ли някой те харесва повече от мен

значи сички ме мразат

ти ме мразиш най-малко :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Звездичка написа:

1. Според вас нормално ли е постоянно да завися от мнението на другите?

2. Постоянно си мисля че другите не ме харесват,винаги когато видя навън някой приятел или познат винаги първото нещо което си мисля е как изглеждам в неговите очи и винаги си мисля че никой не ме харесва 

3. всеки ме използва и това ме кара да общувам по трудно с хората .

4. като гледам момичетата от моя клас им завиждам,те общуват свободно с всеки,изглеждат добре и всеки им обръща внимание,

5. и на мен също обръщат но не толкова много и това ме подтиска много и получавам някаква тревожност вътре в мен .

6. може би липса на самочувствие или нещо друго 

Идея по т.4. 

И животът е училище, при това без досадни учители. Един от начините е подражанието. Подражавайте на тези, които смятате за успешни. Ако се сприятелите, ще може да подражавате в повече неща, ще ви канят на повече места и в повече ситуации, така ще можете да добиете цяла христоматия или учебник, или сборник с решени задачи, с модели за поведение и ще се упражнявате, ще ги практикувате. Наистина, някои учители дават по- кофти примери, други по- добри, може да се избира. Някои ученици получават шестици, други петици, има амбициозни, които искат само шестици, пък други са скромни и весели. Има избираеми и задължителни дисциплини, преписвачи и натегачи.... Нали ви казвам, същото като в училище, но без досадни учители.

По т. 5. Ако се стремите винаги към резултати по- големи от вашите сили, винаги ще губите. Тогава ще си чукате главата, ще си мачкате самочувствието. Реалните, посилни цели са най- добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...