Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте телефона ми е HTC Desire 820,проблема е че загрява много бързо за 5 минути вече е горещ и дори когато загрее се изключва сам и трябва да го включа на зарядното за да може да се включи отново .Преди изключваше на 45% някъде като стане а сега започна на 70% да изключва и то най вече когато гледам някой клип примерно започва да загрява много и изключва.Единствено когато телефона е на зарядно тогава не се изключва а батерията не мога да я извадя защото капака на самия телефон не се отваря и мисля че самата батерия е вградена.Не искам да си вземам друг телефон защото този наистина ми харесва,всичко друго му е идеално дори камерата е уникална

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерията е за смяна, но за това ще трябва сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да му дадете заводски настройки, може проблемът да е софтуерен, макар че след такива натоварвания, със сигурност батерията не е, като преди. Съхранете всички важни файлове и пробвайте, каквото Ви е по силите, ако не стане занесете го в сервиз. Според мен не в батерията е проблемът, нагряването идва най-вероятно от силно натоварване върху процесора, а изключването е нормална защита при достигане на определена температура. Иначе казано, бързото изтощаване на батерията е последствие от реален най-вероятно софтуерен проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В предвид ~5 годишната батерия (модела е от 2014 година), това, че не я отчита правилно, загрявянето и изключването при 70% на батерията, нормалното работене при включено зарядно, шанса проблема да е софтуерен е по-малък от нула!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

В предвид ~5 годишната батерия (модела е от 2014 година), това, че не я отчита правилно, загрявянето и изключването при 70% на батерията, нормалното работене при включено зарядно, шанса проблема да е софтуерен е по-малък от нула!

Въпреки всичко не пречи да пробва. Реално на тези години (освен ако не е заменяна) батерията си е изживяла своето, но износването при нея е изразено просто в по-бързо изтощаване, а нагряването не е нормално. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерия Сдохла ( това е за Soviet Soldier) или както се казва батерията си заминава

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Soviet Soldier написа:

Пробвайте да му дадете заводски настройки, може проблемът да е софтуерен, макар че след такива натоварвания, със сигурност батерията не е, като преди. Съхранете всички важни файлове и пробвайте, каквото Ви е по силите, ако не стане занесете го в сервиз. Според мен не в батерията е проблемът, нагряването идва най-вероятно от силно натоварване върху процесора, а изключването е нормална защита при достигане на определена температура. Иначе казано, бързото изтощаване на батерията е последствие от реален най-вероятно софтуерен проблем. 

Това го пробвах и нищо не се промени иначе това за нагряването съм съгласна защото съм забелязала че някой приложения водят до натоварване и телефона започва да загрява 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Звездичка написа:

Това го пробвах и нищо не се промени иначе това за нагряването съм съгласна защото съм забелязала че някой приложения водят до натоварване и телефона започва да загрява 

Щом и задаване на заводски настройки не помага, явно е добре да се обърнете към сервиз. Този апарат е на щипки, разглобява се лесно, батерията се сменя лесно, но въпреки това трябва да се внимава, а и няма гаранция, че самата батерия е причина за нагряване и рестарт. 
Майка ми имаше същия проблем. Оказа се, че си е разляла кафе върху телефона, беше попаднало по платката, присветваше сам дисплея, когато телефона е заключен, изцеждаше батерията много бързо. Първо си бе купила нова батерия, и с новата продължи да го има този проблем, та се наложи почистване на платката. 

Хубавото е, че Вашият телефон е прост за разглобяване и не би следвало да Ви искат много пари за ремонт, ако е само до смяна на батерията. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Soviet Soldier написа:

Щом и задаване на заводски настройки не помага, явно е добре да се обърнете към сервиз. Този апарат е на щипки, разглобява се лесно, батерията се сменя лесно, но въпреки това трябва да се внимава, а и няма гаранция, че самата батерия е причина за нагряване и рестарт. 
Майка ми имаше същия проблем. Оказа се, че си е разляла кафе върху телефона, беше попаднало по платката, присветваше сам дисплея, когато телефона е заключен, изцеждаше батерията много бързо. Първо си бе купила нова батерия, и с новата продължи да го има този проблем, та се наложи почистване на платката. 

Хубавото е, че Вашият телефон е прост за разглобяване и не би следвало да Ви искат много пари за ремонт, ако е само до смяна на батерията. 

Да и аз така мисля,ще го занеса на сервиз,много благодаря за съвета :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Звездичка написа:

Да и аз така мисля,ще го занеса на сервиз,много благодаря за съвета :) 

Няма за какво. Успех! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...