Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

jordanp

Коя машинка за подстригване бихте препоръчали от изброенитe

Препоръчан отговор

преди 1 час, Raze написа:

Вече дадох същата машинка и на по-ниска цена! Има също 5г. гаранция и самозаточващи се ножчета. Ползвам над 10г. по-стар модел и няма никакви забележки.

преди 2 часа, Емил Костов написа:

Пак не става. След третото подстригване ще скубе или ще умре. Вече съм го бил този барабан. ( демек ял съм трибуквения)

Айде да не си толкова категоричен, след като със сигурност за пръв път виждаш този модел, пък за преки впечатления да не говорим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Joss Bomon написа:

Вече дадох същата машинка и на по-ниска цена! Има също 5г. гаранция и самозаточващи се ножчета. Ползвам над 10г. по-стар модел и няма никакви забележки.

Айде да не си толкова категоричен, след като със сигурност за пръв път виждаш този модел, пък за преки впечатления да не говорим.

Като си знам брадата и косата съм адски скептичен към такива машини, но времето ще покаже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Joss Bomon написа:

Всичко се случва, може да е попадал на брак примерно. При хората структурата на косата е различна, при едни може да подстригва леко, при други да вижда зор. Китайската ми машинка без смазка скубеше. Преди бръснене обезателно трябваше контактните площи на ножчетата да са смазани за да работи. При Philips-а такива проблеми не съм имал, ножчетата контактуват чрез лагерчета и може без смазка, но аз лично ги смазвам след чистене. 

LVhNCA4.jpg

И не, това в спринцовката не е за машинки, а е Селения за турбодизел, но върши работа. Ха ха ха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, woobu написа:

за отдолу сигурно ще свърши работа 😁

Под дрехите тялото имам в предвид да не си помислихте нещо друго

и защо, аз като гледам преобладават добри отзиви

U7704c4c570724a70b929a2cb73fe792eP.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето предложенията се свеждат основно до Philips и конкретно модели:

• Philips HC3400/15
  • PHILIPS HC3505/15
  • Philips HC5440/15

Също и Remington Pro Power.

Не знам след като Wahl са добра марка, този модел за домашна употреба дали е удачен избор: WAHL HomePro

От Aliexpress за съжаление нямам време да чакам доставката на такава машинка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, jordanp написа:

Общо взето предложенията се свеждат основно до Philips и конкретно модели:

• Philips HC3400/15
  • PHILIPS HC3505/15
  • Philips HC5440/15

Също и Remington Pro Power.

Не знам след като Wahl са добра марка, този модел за домашна употреба дали е удачен избор: WAHL HomePro

От Aliexpress за съжаление нямам време да чакам доставката на такава машинка.

Не мога да кажа точно този модел, колко е добър, но имам познат професионалист, ползва Wahl за над 200лв червена е машинката и видимо по-голяма точния модел не го знам, нещо подобно е:
8451-830-Corded-Magic-Clip.0.jpg
Впрочем WAHL HomePro е електромагнитна машинка. Електромагнитните са по-прецизни, заради по-високия брой възвратно постъпателни движения на ножчетата, но това за прости прически и домашна употреба не е нужно, защото минусите им не са малко. Първо 220 волта са ви в ръцете до главата, много трябва да внимавате да не я намокрите, машинката тежи и вибрира много повече, грее се, към нея има различно гребенче за всеки размер, които могат да бъдат изгубени. При машинките с електромотор захранването е ниско към 3 волта, трансформира се от адаптор подобен на зарядно на телефон, ако я намокрите не е опасно, лекички са, не вибрират, най-често вървят само с 1 регулируемо гребенче, почистват се лесно, само с натискане на 1 бутон и ножчето пада, докато пир електромагнитните ножчето е прикрепено с 2 винта, съответно е по-сложна за по-детайлно почистване. 

Y8pVmcd.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си взех с батерия защото почна да ме притеснява как този кабел с 220 почва да се пречупва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време имаше едни машинки на ГДР с ел. мотор, бяха супер!Ама вече няма ГДР......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ivan_pop написа:

Едно време имаше едни машинки на ГДР с ел. мотор, бяха супер!Ама вече няма ГДР......

Имахме такава "Комета" легендарни, най-доброто в соц лагера, някои бройки и до днес работят. 
5012884520_1.jpg

Но са тежки и неудобни при захват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Soviet Soldier написа:

Имахме такава "Комета" легендарни, най-доброто в соц лагера, някои бройки и до днес работят. 

С подобна машинка, преди 25 години, като имах материал за подстригване, ме подстригваше един Турчин(бай Асен) в бръснарски салон на Старата Главна в Плевен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...