Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

в момента живея в Германия и единственият ми вариант за сваляне на игри от PS Store e да настроя държавата на живеене на Германия.След като си харесам игра и опитам да я платя с Paypal,понеже нямам VIsa карта,ми излиза меню,в което трябва да си потвърдя възрастта и единствение опции да го направя са да попълня данните от лична карта,но немска,която аз логично нямам.Какви са опциите ми?Благодаря предвариелно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свържи се с поддръжката, те да ти дадат адекватна информация е много по-вероятно от това да намериш друг с подобен толкова специфичен проблем (че и решение) във форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Независимо къде живееш , може да купуваш/сваляш игри от който си искаш регион.

Най-лесния начин е с предплатени карти като картата трябва да е за съответната страна и валута за който стор искаш да купуваш.

https://www.eneba.com/store?countries[]=DE&page=1&platforms[]=PSN

В България ги има не само в магазините които продават Плейстейшъни и игри за тях, но и в супермаркетите като Billa например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...