Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

С каква паста да слепя процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като сложих вентилатора в другата посока, освен че се намали температурата отгоре драстично, почна да духа и през задния отвор хладен въздух. Горната част на кутията вече е с телесна температура. Работи по-добре. Не мога да повярвам колко години съм го ползвал по неправилния начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, makkasi написа:

С каква паста да слепя процесора.

Нещо се бъгясва леко форума в момента, дано да е за кратко.

Не знам какво имаш под ръка, добре ще е е да е нещо не съвсем мизерно. В интерес на истината, в сервиза в който бях преди време когато бях млад и зелен, мажеха наред и централните процесори и видеочиповете, с някаква българска паста от кутия сигурно половин килограм, като тази или подобна. Не помня подробности като име, но монтьора сподели че е хем е много евтина, хем с качество на средностатистическа маркова. Иначе има и по-качествени маркови пасти, но пък наистина не знам какво имаш налично. Ако нямаш нищо налично, обичайно се препоръчва някоя от МХ сериите на Arctic. Скъпички са, но пък то колко му трябва на човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във въпросния случай с FX-а този 212 Evo (?) може да се монтира в двете посоки - дори някои биха казали, че завъртян на 90 градуса също е добре - но проблемът в ситуацията идва от там, че кутията не е с перфориан таван, затова и кофти моментът, в който издухваният топъл вуздух се забива в ламарината и вътре става печка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...