Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем 

Дъното е Asus P8H61-M LX3 c вградена intel hd graphics. След като монтирам видео карта компа не боотва нито биоса нито пиука нито нищо черен екран с въртящи се перки дори и със вгадената не тръгва докато картата е в PCi-E слота. Побвам с две видео карти и с двете е така.Моля Помощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да дадеш повече информация за тези карти, които монтираш? Модели/марки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GF 9600GT 1GB и HD5670 1GB и с двете едно и също и двете работят пробвах ги на M2N MX SE Plus

След като извадя картата без значение коя от двете компа пак не буутва чак след 4-5 рестарта захапва 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Комба е закупен от фирма за специализиран софтуер вече несе ползва за това може ли да е заключен по някакъв начин за да неможе да се пипа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

9600GT има допълнително захранване, включваш ли го? Другата няма, така че поне при нея не е това проблема. Виж къде е джъмпера за нулиране на BIOS и го нулирай, преди да стартираш с отделната видеокарта. Монитора го вкючваш към отделната видеокарта след като я монтираш нали? Може и слота да е повреден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включвам GT-то да и HDMI също пробвах и с DVI  пак не. След монтажа и вградената не тръгва докато има карта в слота. Компа никога не е имал карта слота си е ок почистих го за по сигурно и не и не трябва ли да се изключи вградената карта по някакъв начин за това да не иска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А занули ли BIOS? Погледни настройки за видео и ги остави на автоматични, ако има опция коя видеокарта да инициализира първо, направи го на PCI-E.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дъното е гъзус, следователно е с некадърно написан биос. първо го ъпдейтваш, после пробваш пак с картите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така имам някакъв напредак поткарах GF9600 след настройки в биоса стартира windows 7 сега имам друк проблем в device managera ми излиза само вградената карта другата ми е в other device под името other device VGA compatible и немога да кача драйвъри защото неми позволява да цъкна да търси ???????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранващият блок на таз чудесия дали е маркиран с повече от 250 вата?

ПС, Имам в предвид, да си седнете на д-то и да изпрочетете модела на компютъра ако е марков и да го напишете тук, ако е сбирщайн, да напишете моделите на всичките компоненти и на захранването също. Тук няма гадатели и ясновидци, да знаят какво си имате у дома и за да има адекватна помощ, трябва да я отпуснете тази информация и да не се налага да Ви я издърпваме с ченгел, дума по дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новите младежи всичко искат на готово. ОС да намери и инсталира всички устройства. Да не търсят в мрежата драйвери. 

Първо винаги се търси в сайта производител на определен хардуер. 

След което, ако липсва се търсят алтернативи. 

От двете карти ATI/AMD e по-добрата карта от двете. 

Освен драйверите за Видеокартата, виж дали нямаш други липсващи.

И ако да си ги инсталираш от сайта на Asus. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...