Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, от две седмици ми излиза това предупреждение на телефона...използвам в момента адаптерче и друго зарядно...

http://prikachi.com/images.php?images/279/9648279n.jpg

Зарядното ми беше оригинално ,но се скъса малко... Търся магазин (не онлайн) в Плевен само за кабелче type C ... ако си купя от китайския дали ще зарежда бавно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси бързо зарядно, 10W, 18 W Fast battery charging 18W (Quick Charge 2.0)Fast battery charging 18W (Quick Charge 3.0) , Fast battery charging 18W (Quick Charge 4)  според това какво поддържа телефона ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зарядното ти с USB и кабел ли е? Какъв кабел търсиш USB към usb type c?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, halek написа:

Зарядното ти с USB и кабел ли е? Какъв кабел търсиш USB към usb type c?

15682128477582210989585048528356.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не ти се чака от Китай (незнаеш качеството на кабела) тук има качествени кабели.

Ако кабела не ти е USB към Type C, a USB към micro USB, в горният сайт има и от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кабел може да се купи от всеки магазин продаващ GSM аксесоари, било от онлайн или физически магазин. 

За Плевен може да се провери в МОВЕН, ул. „Петко Р. Славейков“ 73

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я първо пробвай със зарядно / кабел от друг телефон за да е ясно къде е проблемът и какво да се търси. В елимекса кабелите са китайски. Както и на много други места. На самото адаптерче пише ли нещо за волтове и ампери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Филипов написа:

Я първо пробвай със зарядно / кабел от друг телефон за да е ясно къде е проблемът и какво да се търси. В елимекса кабелите са китайски. Както и на много други места. На самото адаптерче пише ли нещо за волтове и ампери?

Адаптечето си върви с телефона Samsung Galaxy S8 и нищо не пише на него...преди да се скъса се зареждаше много бързо телефона и батерията му издържаше с часове (като се скъса зареждаше бавно и не на всяко място), а сега с малкото адаптерче и неоригинално зарядно зарежда бавно и пада много бързо батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Mimi162me написа:

Адаптечето си върви с телефона Samsung Galaxy S8 и нищо не пише на него...преди да се скъса се зареждаше много бързо телефона и батерията му издържаше с часове (като се скъса зареждаше бавно и не на всяко място), а сега с малкото адаптерче и неоригинално зарядно зарежда бавно и пада много бързо батерията.

Щом и адаптера/зарядното е повредено, ще трябва да вземеш оригинално, и не го зареждай с "ментето", да не повредиш батерията.

По добре през компютъра, макар и по-бавно.

Оригинално Fast Charger зарядно за Samsung Galaxy S8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, oic написа:

Щом и адаптера/зарядното е повредено, ще трябва да вземеш оригинално, и не го зареждай с "ментето", да не повредиш батерията.

По добре през компютъра, макар и по-бавно.

Оригинално Fast Charger зарядно за Samsung Galaxy S8

Нямам кабел през лаптопа (зарядното менте е цяло )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Mimi162me написа:

Нямам кабел през лаптопа (зарядното менте е цяло )

Виж си точно модела на старото зарядно. И виж по -големите вериги. Щом не искаш да поръчваш онлайн

В магазина им в Плевен пише че има следното:

Samsung Fast Charger EP-TA20EBECGWW BLACK

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, oic написа:

Виж си точно модела на старото зарядно. И виж по -големите вериги. Щом не искаш да поръчваш онлайн

В магазина им в Плевен пише че има следното:

Samsung Fast Charger EP-TA20EBECGWW BLACK

В линка май не е type c... аз мисля да си купя от kaufland цяло зарядно за 35 лв онзи ден видях ,че нямат само кабелче...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Mimi162me написа:

В линка май не е type c... аз мисля да си купя от kaufland цяло зарядно за 35 лв онзи ден видях ,че нямат само кабелче...

За какво ти е само зарядно, като няма кабел. Ако вземеш и кабела още + 10.

Това гледай: Модел Fast Charger: EP-TA20EBE USB-Type EP-DG950CBE. И потърси по-магазините (задължително оригинално)

Ако ли не, по-горният линк, който пуснах има оригиналното с кабела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, oic написа:

За какво ти е само зарядно, като няма кабел. Ако вземеш и кабела още + 10.

Това гледай: Модел Fast Charger: EP-TA20EBE USB-Type EP-DG950CBE. И потърси по-магазините (задължително оригинално)

Ако ли не, по-горният линк, който пуснах има оригиналното с кабела.

Имах предвид зарядно от kaufland (главичка на зарядно и кабел комплект на Samsung)...все пак благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече си купих зарядно от kaufland радвам се поне ,че е оригинално и зарежда вече нормално 

15683049355062510036262873946842.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се, че си си решил проблема, но не е нужно всеки път като ти се прецака кабела да си купуваш ново зарядно  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте, колебая се кой от двата телефона да си взема и бих искал да чуя и вашето мнение по въпроса.Телефона не ми трябва за игри, а основно ме интересува камерата и доброто изпълнение на ежедневните задължения.Благодаря предварително!

Поздрави!
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Преди известно време включих известията да се показват на началният екран под формата на балонче, все едно е чат от messanger и може да го местиш по екрана, за да го махна трябва да плъзна надолу и да изчистя известията или да цъкна върху него да ми отвори приложението, след което да го затворя за да го махна. Та, въпроса ми е, знаете ли как мога да го изключа това нещо, че почна много да ме дразни.
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Като мобилно у-во използвам Samsung Galaxy Note 9 и съм доволен, но имам проблем. Използвам 2 сим карти, една немска и една българска. Немската сим карта е на слот 1, а българската на слот 2. От време на време когато си реши ми изписва че сим картата не е намерена и ми изключва само българската сим карта, за да оправя проблема трябва да рестартирам телефона.
      Някакви теории или съвети?

Сори за правописните грешки, пиша от телефона.
    • от Ани Божкова
      Здравейте! Така, искам да си купя нов телефон, и се спрях на няколко варианта - Huawei P Smart 2019 Dual, Huawei Y7 2019 Dual и Samsung A405F Galaxy A40 64 GB Dual. Колебая се много, тъй като харесвам камерата, менюто и процесора на Samsung-а, но много хора са ми казвали, че телефоните от тази марка се развалят бързо (батерията пада бързо, телефонът става по-бавен и т.н.) 😐 От друга страна съм доволна от Huawei като марка, но като цяло операционната система не ми допада... Ще съм благодарна на съвети (още по-добре ако са от личен опит) кой от трите да си взема или пък на нови предложения!
    • от Евгени Богданов
      Здравейте,има ли някаква програма,с която да достъпя паметта на телефона,тъй като дисплея е черен и не се вижда нищо,пробвах с dr.fone програмите от самсунг,но всичките искат или дебъг моде,който не е включен,или да се влезне в рековъри,което няма как да стане,защото не се вижда нищо на екрана,а не вярвам да няма някакъв начин за директен достъп до паметта чрез някоя програма и усб кабела(комютъра го вижда като телефон в my computer) но като влезна вътре дава празно и показва само на колко процента е батерията,нужда ми е по специално за да извадя снимките от телефона,ако имате някакви предложения ги кажете,че всичко което видях в нета няма как да го направя,подари причината че не се вижда нищо на екрана,а е черен. с Windows 10 pro x64 съм.
  • Дарение

• Добави ново...