Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

sclass

Програма за конвертиране на филм в DVD

Препоръчан отговор

Здравейте, кажете моля някоя нормална безплатна програма с която мога филмите, които си свалям да ги конвертирам в DVD формат, за да ги гледам в колата. Вече пробвах няколко произволно намерени в нета, но нищо не работи като хората. Или конвертират буквално по 2 часа и накрая забиват или пък ако работи нормално плесва някакво огромно лого и текст през средата на екрана подтикващ те да си купиш платената версия. Ако знаете нещо читаво, сложете направо и линк, моля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросната мултимедиа, не чете ли xvid, или друг по разпоространен формат?

DVD Flick, e напълно безплатна и конвертира във DVD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, sclass написа:

Тя ако четеше нямаше да се занимавам.. Мерси много за линка!

Неведнъж съм посочвал такава програма, която ще ти свърши чудесна работа. Freemac Video converter. Имаше и снимки с настройки на програмата , но вече ги премахнах. Съветвам да намериш портативната версия на програмата, за да не и правиш даже и инсталация на компютъра. Има много типове формати от които можеш да конвертираш.Особено ценно при нея е че можеш да си зададеш изходния, конвертиран обем за да се напълни един DVD диск с обем 4,5 гигабайта. Това е посоченият максимум за DVD защото освен конвертираните файлове има и служебна информация. Аз работя с нея вече около 8-9 години и не съм имал никакъв проблем. Щом имаш добро качество на входяшия фаил, на изхода ще имаш и добър краен фаил. Няма да ползваш версия по голяма от 4.1. След нея всички версии са платени. Отнася се и за двата типа - стандартна и портативна. Ако я ползвате и имате някакво питане, ще се постарая да ви бъда в помощ. И не си мислете че конвертирането ще стане за 10 -12 минути.Зависи и с каква машина конвертирате и обема на входния фаил.

Линк за изтегляне на портативната версия без регистрация от ваша страна на облака.

https://mega.nz/#F!SMkjEY6K!a6BG8qoGHgF7jh1KNNkd_Q

ScreenShot005.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Колев60 написа:

Неведнъж съм посочвал такава програма, която ще ти свърши чудесна работа. Freemac Video converter. Няма да ползваш версия по голяма от 4.1.

Много ти благодаря, ще я пробвам и нея, но може ли линк към версия 4.1, защото не намерих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sclass написа:

Много ти благодаря, ще я пробвам и нея, но може ли линк към версия 4.1, защото не намерих.

Вече го имаш и е тестван дали се отваря. Програмата е много лесна за работа, като  има всички настройки, които са ти необходими. При отваряне на входящия фаил, ще изчакваш докато ти се появи картинка горе вляво за качения фаил. Колкото е по голям времето е повече , но не повече от 15 до 30 секунди. За всичко останало, можеш да питаш в темата и ще се постарая със снимков материал да ти отговоря!

Забележка: Контейнерът на MPEG2 не е поставен в програмата ,така че избягвайте да ползвате този формат. В новите версии го има, но са платени.

ScreenShot006.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега вече разбирам от първо лице какво значи "Лига на легендите", мерси още веднъж! ;)

Хмм изтеглих я, ама нещо се ебава на ниво инсталация още. Уж е портативна версия, а иска инсталация. Не си намира сама директорията, а като я посоча аз ми дава грешка...

Screenshot 2019-09-11 20.14.39.png

Screenshot 2019-09-11 20.15.24.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да ми се обиждаш, но за мен най важното условие да ползвам компютър е - Да го поддържам в изрядно състояние във всяко едно отношение. Това е най важното и винаги печеля от спазването на това правило. 

"Инсталацията" на всяка портативна версия е елементарна и това не е никаква инсталация а изсипване на файловете и от нея, в посочена от теб папка. Моята "инсталация" на портабъл версиите на програмите ми е във устройство С в самостоятелна папка с наименование "Portable" Над 75% от софтуера с който работя ми е "Портабле" Никога до сега не съм имал проблем с такива работи като теб. По долу ще ти покажа нагледно, за да ми повярваш. При положение че си я изсипал в определена папка, единствено ти остава да и изведеш иконата на монитора за да я стартираш във необходимия момент. Елементарно е - като гъбената чорба!

ScreenShot007.jpg

ScreenShot008.jpg

ScreenShot009.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже колко мъка има по този свят! Единия я предлага като портативка да се инсталира, другия я инсталира в директория с ограничения, единия я пробутва без MPEG2 контейнера, който е важен за да няма прекодиране, другия се радва и боготвори материята като легенда.

Ето ти кеф ти безплатно, кеф ти платено. Не прекодира. За платеното си дигни ръкава и потърси в тракера. На децата обаче още е рано да се занимават с такава дейност. Ако за първи път сядаш на компютъра, опитай да завържеш връзка и да го залюбиш, иначе само въпроси без отговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Бонбон с катран! написа:

Боже колко мъка има по този свят! Единия я предлага като портативка да се инсталира, другия я инсталира в директория с ограничения, единия я пробутва без MPEG2 контейнера, който е важен за да няма прекодиране, другия се радва и боготвори материята като легенда.

Ето ти кеф ти безплатно, кеф ти платено. Не прекодира. За платеното си дигни ръкава и потърси в тракера. На децата обаче още е рано да се занимават с такава дейност. Ако за първи път сядаш на компютъра, опитай да завържеш връзка и да го залюбиш, иначе само въпроси без отговори.

Писа,писа и нищо не каза в крайна сметка! Поздрави си любимата и я пази,а не се занимавай с това, което не ти е работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Колев60 написа:

Писа,писа и нищо не каза в крайна сметка! ........ а не се занимавай с това, което не ти е работа!

Точно с такова се занимавам! Получавам и поръчки. А твоето е все едно да му предложиш DVDFab. :angry: Това тук да не сме пенсионния фонд?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Бонбон с катран! написа:

Точно с такова се занимавам! Получавам и поръчки. А твоето е все едно да му предложиш DVDFab. :angry: Това тук да не сме пенсионния фонд?

Младеж!

Предложил съм му това, което ще му свърши работа. Не зная какво против пенсионерите таиш, макар че съм такъв! Веднага ще попитам Администратора на форума дали последният е забранен за пенсионери.

Зная, че с това се занимаваш, щото отдавна проверих. Горе в поста ми не забелязваш ли че думата  Инсталирал е поставена в кавички? На всичкото отгоре съм го и...написал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не ги е спрял, въпроса е че те не вдяват конеца, това е въпроса. Ако ще чопли материята да сяда да чете. Има и Гугъл. Това, което трябва да използва съм му го дал в ръцете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уфф някои хора от прекалено висене по форумите леко се изкривяват и стават едни такива арогантни и надменни.. Бонбоне теб визирам, но все пак мерси за линка и че поне ме ориентира с програмата.

Колев всичко много хубаво, ама това дето си ми линкнал не е това дето ми показваш на твоя комп. При теб е някаква работеща портейбъл версия с всичките и съпътващи файлове, а това дето си ми дал като го резархивирам има само едно .exe вътре, което ми дава грешка както съм показал. Ето ти и скрийшот какво има като го резархивирам.

Аз иначе направих вече едно конвертиране и запис с програмата която препоръча oic 

Утре ще тествам чете ли го ДВД-то ми и ако не, ще търся по торентите някое от вашите предложения.

Благодаря, че се отзовахте.

Screenshot 2019-09-11 21.40.04.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, sclass написа:

нормална безплатна програма

DVD-lab Standard 1.0 (FREE)

• DVDlab.exe from Mediachance
  • Important: When Entering registration code on Vista and Win 7, Win 8 , Win 10, first run the DVD-lab Standard as Administrator (right click on icon - Properties, Security Tab, check Run as Administrator) then run it and enter the code.

• Serial Number: DLBWAA251454AZD
    Unlock Code : 673795895024078

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DarkEdge написа:

DVD-lab Standard 1.0 (FREE)

• DVDlab.exe from Mediachance
  • Important: When Entering registration code on Vista and Win 7, Win 8 , Win 10, first run the DVD-lab Standard as Administrator (right click on icon - Properties, Security Tab, check Run as Administrator) then run it and enter the code.

• Serial Number: DLBWAA251454AZD
    Unlock Code : 673795895024078

Ето така се прави, без излишни приказки, директно по темата. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, sclass написа:

Ето така се прави, без излишни приказки, директно по темата.

Как без излишни приказки, като има една таблица за сверяване? Не случайно казах да се разровиш. Има си премиум ключ.

dvdlab_compare.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...