Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

На 20г. съм мисля, че имам проблем. 

Не изпитвам болка или сърбежи, но главичката на пениса ми е зачервена и на най-зачервеното място кожата е много чувствителна. Преди 5месеца имах стефалококова инфекция, но се лекувах и мисля, че вече няма нищо. 

Не съм в България и ще отида на лекар след известно време, искам просто ако някой има компетентно мнение да окаже помощ, благодаря предварително)) 

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти бъзикаш ли се!?В този форум май няма доктори!Отивай на лекар!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Илия Сотиров написа:

На 20г. съм мисля, че имам проблем. 

Не изпитвам болка или сърбежи, но главичката на пениса ми е зачервена и на най-зачервеното място кожата е много чувствителна. Преди 5месеца имах стефалококова инфекция, но се лекувах и мисля, че вече няма нищо. 

Не съм в България и ще отида на лекар след известно време, искам просто ако някой има компетентно мнение да окаже помощ, благодаря предварително)) 

Компетентно мнение се ОКАЗВА в здравно заведение, а не във форум, младеж!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук доктори едва ли има, че да дадем супер компетентни мнения. Пробвайте най-простото, лечение с калиев перманганат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Без умствен капацитет написа:

...

Каквото и да е правил, трябва си лекар да го прегледа и консултира!

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Soviet Soldier написа:

Тук доктори едва ли има

Има, има. Не съм аз. 

преди 50 минути, Илия Сотиров написа:

но се лекувах и мисля, че вече няма нищо. 

Лекуваха те или се самолекува? Не е въпросът какво ти си мислиш. Мислиш ли въобще че можеш да заразиш и други хора? Тяхното (а и твоето лечение) са доста по-скъпи от икономисаните пари за лекар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да го киснеш по 15-ина минути на ден в отвара от смрадлика. След седмица-две би трябвало да имаш значително подобрение. Също увеличи приема на витамин C чрез храната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хммммммммм не виждам никъде по сайта да пише клиника Калдата  па може да имам нужда от очила знам ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.09.2019 г. в 20:50, Филипов написа:

Има, има. Не съм аз. 

По мои наблюдения, медицинските специалисти, са едни от най-неграмотните технически!А този форум май е изключително с техническа насоченост!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.09.2019 г. в 19:53, Божидар Христовв написа:

Преди 5месеца имах стефалококова инфекция, но се лекувах и мисля, че вече няма нищо.

Лошо - щото няма как да знаеш без лабораторни изследвания, които както се подразбира не си правил, а предвид, че стафилококовата инфекция се лекува трудно, то най- вероятно проблема ти е точно този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.09.2019 г. в 20:33, Soviet Soldier написа:

Тук доктори едва ли има, че да дадем супер компетентни мнения. Пробвайте най-простото, лечение с калиев перманганат. 

То, че има, има, обаче няма как да се "лекува" нещо само по анамнестични данни, демек трябва консултация и диагностика със специалист не по телефон/форум и т.н, а на място, където да бъдан назначени съответните изследвания при нужда от такива.

Калиевият перманганат освен да оцвети и изгори лигавицата, е с неясен в неговия случай успех. :)

Както и по-долу споменатата "ОТВАРА" (каквото и да значи в този контекст тази дума) от смрадлика.

на 11.09.2019 г. в 19:53, Илия Сотиров написа:

...имах стефалококова инфекция, но ....

За СТАФИЛОКОКОВА инферкция, вероятно става на дума.

В твоя случай не е лошо да потърсиш помощ в лечебно заведение.

Както споменах по-горе, няма как по твой думи само да бъде поставена диагноза и съответно лечение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Audibmw Audibmw
      Здравейте това ми е първият форум надявам се да няма хейт , но от известно време ме мъчи това че съм слаб момче съм на 17 почти 18 години висок 185 а тежа само 60 кг. Въпросът ми е как да кача килограми ям през 3 - 4 часа от както се помня и нито качвам нито свалям ..До колкото разбрах трябва да съм поне 80 кг но уви не ми се получава. Разбрах че и имало някакви гейнъри който помага ли но не съм запознат благодаря на всички съветващи предварително
    • от Тошко2001
      Здравейте! От известно време търся примерен изпит по химия за МУ пловдив, ей тъй да го разцъкам, по биология намерих на пдф, по химия претараших целия гугъл нищо, на мнооого километри съм от Пловдив и нямам познати, които да разполагат със сборници. Благодаря ви предварително!
    • от Тошко2001
      Здравейте! Имам следните питания - от две години бъхтя здраво по биология и по химия, най-вече по химия, защото тя ми е по-проблемна,  по химия си уча от учебниците на изд. "Абагар" , и се упражнявам от сборниците по химия на МУ Варна . По биология си уча от учебниците от училище, те са на изд. "Булвест" ние имахме биология 9,10,11 клас. По химия задачите с отворен отговор си ги правя по едни планове - решенията-решения, обясненията-обяснения и всичко е точно. Но по биология ми остават притесненията- говорих с един медик от бърза помощ, чиито деца са учили МУ- Варна, та той ми каза, че на писмената част  по биология всяка проява на оригиналност от моя страна е в мой ущърб, защото проверяващите, гледали не знам какви планове, ако ще всичко да съм написал, не е ли по плана- ме гъзят. Та следващата седмица имам път до Варна, и ви моля да ми препоръчате учебник, в който всичко е ред по ред, план по план, тъй че на проверяващите да им е угодно, от книжарницата на МУ ВАРНА имам и трите сборника с тестове, решавам сега за 10-и клас ама темата като не мога да си напиша като хората темата ...........язък за труда ми.  Благодаря ви предварително!
    • от apostoloff
      ДЕСЕТ ПРАВИЛА ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА ТЕЛЕСНОТО ТЕГЛО

Предлагам на вашето внимание десет правила за безболезнена редукция на телесното тегло. Те се основават на многобройни научни изследвания и са публикувани в американското издание Diets in Review.

1. Направете менюто си разноцветно!

Плодовете и зеленчуците са незаменим източник на целулоза, витамини, минерали и антиоксиданти. Те съдържат малко калории, създават усещане за ситост и се съчетават добре с всички ястия.

2. Хранете се редовно!

Когато се храните редовно, обмяната на веществата се извършва равномерно и калориите се изразходват през целия ден. Ако интервалът между приемането на храна е твърде голям, организмът се старае да изразходва по-малко енергия т.е. изгаря по-малко калории. Задължително закусвайте. Яжте не по-малко от 3 пъти всеки ден и от време на време похапвайте допълнително по-лека здравословна храна.

3. Дайте време на стомаха си!

От ранно детство ни учат да не похапваме преди обяд за да не развалим апетита си. В действителност приемането на малко количество храна може да предотврати преяждането. Усещането за ситост се появява след 10-15 минути и затова ние често изяждаме повече, отколкото е необходимо. Когато се храните у дома, обръщайте внимание на порциите. В ресторантите често сервират големи порции. Не се старайте да изяждате всичко.

4. Избирайте пресни продукти!

За да могат продуктите да се съхраняват по-дълго време, в тях се добавят всевъзможни консерванти, а това често води до намаляване на съдържанието на техните витамини и други полезни вещества. Старайте са да употребявате по-малко полуфабрикати, защото те са високо калорични, по-мазни и по- солени.

5. Движете се!

Човешкият организъм не е приспособен за безкрайно седене на бюрото. За да запазите своето здраве, вие трябва да се движите. Натоварването укрепва мускулите и сърцето, подобрява съня и настроението. Не е важно дали спортувате в спортната зала или просто се разхождате около дома си – главното е да се движите.

6. Поглезете се!

Много от вкусните неща са вредни, но без тях се живее много по-трудно. Ако постоянно се лишавате от нещо, можете да се “пречупите” и да изядете наведнъж твърде голямо количество от “забранената храна”. Хапнете си от най-любимото, но бъдете умерени.

7. Четете етикетите!

Ако не знаете съставките на продукта (т.е. ако те не са посочени на опаковката), по-добре не рискувайте и оставете продукта в магазина. Същото се отнася и за продуктите с безкрайно много съставни компоненти. Обръщайте внимание дали са посочени калориите и съдържанието на мазнини за една порция или за цялата опаковка.

8. Консумирайте пълнозърнест хляб!

Белият хляб няма никаква стойност, докато пълнозърнестият е богат на целулоза и други полезни вещества. Той е способен да ни предпази от резките спадове в нивото на гликоза и удължава чувството за ситост.

9. Избирайте “правилните” мазнини!

Мазнините не винаги са вредни. Наситените мазнини действително способстват за натрупването на излишни килограми и предизвикват сърдечно-съдови заболявания, но ненаситените са полезни за организма. Можете спокойно да използвате зехтин за  подправяне на салата си. А и за приготвяне на ястия.

10. Избягвайте “течните” калории!

В една единствена чаша кола се съдържа твърде много захар. Всеки ден в стомаха заедно с напитките попадат излишни калории, които не създават чувство за ситост, но способстват за добавянето на излишни килограми. Рекламата обикновено толкова добре представя тези напитки, че човек ги смята за полезни и не обръща внимание на захарта, която се съдържа в тях.

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ

• от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Да се върнем половин век назад и да чуем и видим какво казваха лекарите за тютюнопушенето. Тук са подбрани три реклами излъчвани по американските телевизионни мрежи през 50-те години, в които лекари не само препоръчват марката „Кемъл”, като средство за развлечение и отмора, но обявяват тютюнопушенето за незначителен рисков фактор за възникване на рак на белите дробове! http://stamat2015.blog.bg/ Клип към статията: "Месото – желаната отрова в менюто на „цивилизования” човек - СТАМАТ" https://docs.google.com/document/d/1M... Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
  • Дарение

• Добави ново...