Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте проблема  е следния . Тегля играта ,инсталирам я  както е написано влизам и сече на макс едвам едвам си мърдам мишката,опитах да намаля настройките ефекта е никакъв играта си забива все едно е на ниски фпс. Нз какъв е проблема вече превъртях Wolfenstein New order и  Wolfenstein the new colossus без проблем! БЕз забивания !!! Покривам изискванияна нз що прави така.Ако някой има решения нека сподели моля. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как и откъде я изтегли? Ако е от някой банан и е първата версия, при някои системи го има проблема. Ако е оригиналната, след обновяване трябва да се оправи.

Също така ако не си с windows 10 последен билд, обнови си системата и драйверите за видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми изтеглих я от замунда от торента CODEX . Незнам някоя друга версия ли да тегля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.09.2019 г. в 17:42, fresh_bones написа:

Ми изтеглих я от замунда от торента CODEX . Незнам някоя друга версия ли да тегля.

Купи си я и няма да имаш проблеми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.09.2019 г. в 14:32, Agentpat™ написа:

Купи си я и няма да имаш проблеми!

Пари за  глупусти не давам .  НА Old blood просто и удрям shif+delete  и проблема ми е решен мисля. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, fresh_bones написа:

Пари за  глупусти не давам .  НА Old blood просто и удрям shif+delete  и проблема ми е решен мисля. 

Тогава защо играеш на "глупости"?

Сигурно 50 лв. в петък вечер на заведение са умности за теб. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми по добре от колкото да ги давам за някви игри безсмислени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...