Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте търся си компютър до 750 лева да е 4 ядра до 8 гб рам и 2 гига байта видео карта и със около 500 гига байта хард диск дъното няма значение какво ще е процесор Intel Core I5 да е ако може ще се използва само за видео обработка ще се работи на него със powerdirector photoshop 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Петър Чакъров написа:

4 ядра... Intel Core I5... 500 гига байта хард диск

Актуалните I3 са 4 ядрени тоест не е нужно да е I5 който е 6 ядрен но и цената е друга.

Двойно по-голям HDD ще е на същата цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Roujin Z написа:

Актуалните I3 са 4 ядрени тоест не е нужно да е I5 който е 6 ядрен но и цената е друга.

еми няма значение I3 или I5 искам само да е със външна видео карта най важното и да е поне 8 гига байта рам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Roujin Z написа:

Този ще ми свърши идеална работа благодаря колега след като го поръчам след колко време ще пристигне ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами до ден-два работни (събота и неделя не се броят).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Roujin Z написа:

Ами до ден-два работни (събота и неделя не се броят).

В момента ги разглеждам във Emag но всички са със вградени видео карти по добре от никем да со поръчам по добре ще е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Частите предполагам ги има и при румънците за цената не знам дали ще излезе същата.

Ако имаш предвид някакви готови сглобки такива винаги са лош избор няма значение къде ги гледаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Roujin Z написа:

Частите предполагам ги има и при румънците за цената не знам дали ще излезе същата.

Ако имаш предвид някакви готови сглобки такива винаги са лош избор няма значение къде ги гледаш.

този https://www.emag.bg/desktop-pc-spacetera-spc0773-intelr-coretm-i7-3-4ghz-3-8ghz-turbo-quad-core-processor-4gb-ddr3-hard-disk-1tb-dvd-rw-tastatura-mouse-bonus-itk2-0061/pd/DGYBW5BBM/ много ми хареса само че видеото е вградено но аз имам видео карта външна и ще му сложа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ако имаш видеокарта този който съм ти препоръчал ще трябва да му я махнеш.

С разликата можеш да вземеш 6 ядрен I5-9400F (без вградена графика) или още 8GB рам както ти харесва.

п.с. Този който гледаш е много старо поколение на 8 години процесор само с 4GB рам и китайска бомбичка за захранване

и като цяло парите са много за подобна машина. Както казах не гледай готови сглобки.

Това е без видеокарта щом имаш такава. Надявам се съм те разбрал правилно?

С 6 ядрен и 8GB
http://nikem-bg.net/cart/60424p1r58907p1r62355p1r63408p1r63411p1r61997p1rf.html
С 2х8GB и 4 ядрен
http://nikem-bg.net/cart/63086p1r60424p2r58907p1r62355p1r63408p1r63411p1rf.html
С 6 ядрен и 2х8GB
http://nikem-bg.net/cart/60424p2r58907p1r62355p1r63408p1r63411p1r61997p1rf.html

Процесорите с буквата F са без вградена графика тоест без да му сложиш външна няма да тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...