Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Затворен капак на лаптопа-приспиване

Miro40
 Сподели

Препоръчан отговор

С каква видео карта е лаптопа?

Питам, защото преди време аз имах същият проблем с лаптоп Asus с видео карта Nvidia. Същият проблем под Mint. В момента не мога да се сетя как точно го разреших този проблем, спомням си, че някой от форума на Mint ми помогна, но ако се наложи може да се разтърся из постовете ми там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
на 14.09.2019 г. в 19:02, бат'начо написа:

MXLinux не ползва systemd (по спомен) и е възможно да е страничен ефект от това. Та - питай във форума им.

на 17.09.2019 г. в 19:10, бат'начо написа:

А пък ако същото се случва и на чисто нов лаптоп сигурно ще е от някоя фаза на Луната. ;)

От фаза на луната ли е,от циганското лято,което още продължава ли е,не знам,но е факт,че вече 1 месец откакто активирах systemd,проблема изчезна.:weather2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E, фърляй по едно око на форума им. Ако имаш проблем, много е възможно и друг да го има и на него по-да не му е издържало търпилото и да е попитал там вместо тебе. Пък и обикновено така се научават разни "благинки" които може "да си ги вземеш" за ползване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване