Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Не знам, точно, какво трябва да е заглавието, но ще опиша проблема.

Имам проблем с драйвер, който трябва да редактирам.

НЕ СЪМ СПЕЦИАЛИСТ И МИ Е ЗА ПЪРВИ ПЪТ

Намерих информация и разбрах, как трябва да стане, но всичко се отнася за архивен файл, с който трябва да работя.

Тука се появява и проблемът, който е , че драйверите са в .exe и просто се стартират.

Улавям папката със саморазархивиращият се файл в програмните файлове, но в нея липсва това, което ми трябва.

Как да извлека пълният пакет от файлове от exe  файл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сетих се, че ще ми задават всякакви въпроси и за това два линка и малко обяснение.

Неподдържана видеокарта на лаптоп, която с лека редакция и други маймунджулъци, тръгва.

лаптоп: HP ZBOOK 15 G2

видеокарта: Nvidia Quadro M2000M

Видео + коментари

Процедура на редакция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто разархивирай архива с 7zip примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Много проста работа,  защо не намерих тази информация, като търсих е необяснимо за мен.

Другото е че и през ум не ми мина, че  с обикновена  разархивираща програма може да стане тая работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, HULK12345 написа:

Благодаря!

Много проста работа,  защо не намерих тази информация, като търсих е необяснимо за мен.

Другото е че и през ум не ми мина, че  с обикновена  разархивираща програма може да стане тая работа.

По принцип има ънпакери за най-разпространените инсталационни файлове. В случая си малко на късмет, че 7zip поддържа много формати. Не е съвсем обикновен архиватор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, 7zip е най-добрия архиватор, който съм ползвал. Не мисля, че има някой с толкова много поддържани формати, да работи и компресира перфектно и да е напълно безплатен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление не е перфектен. Аз ползвам rar единствено заради поддръжката на recovery record функцията, която ме е спасявала. За мен е критична функция за важни бекъпи, затова не ползвам 7з, въпреки малко по-добрата му компресия. Има външни инструменти като par, но е доста по-неудобно и ангажиращо с множеството опции. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...