Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! :)

Първо искам да се извиня ако има вече подобна отворена тема или темата ми не е за тук. 

С приятелката ми искаме да си вземем конзола. Живеем на квартира и телевизорът е от на баба ми абитуриентската. :D Имаме планове да си вземем телевизор, който поддържа 4k или поне HD, но няма да е в близките няколко месеца. Игрите, които искаме да разцъкаме са 2019 edition-ите на Fifa и NBA. Tekken, Mortal десятката или по-стара. Евентуално Gran Turismo или някоя друга с коли/мотори, която поддържа multiplayer. Предпочитаме Playstation, но след Вашата помощ може да се спрем и на Xbox, зависи какво ме посъветвате. :)

Със сигурност ще си я вземем от olx. Още едно от колебанията ни е да си я вземем от частно лице или хакната от многото потребители, които се занимават с конзоли и продават количество (аз лично мисля, че са демо версии или мостри, но може и да греша). Според Вас кой е по-надеждният избор? 

Също така не можем да направим избор между Playstation 3 или Playstation 4. Навсякъде четем различни мнения, различни плюсове и минуси. 4ките прегрявали, трябвало да си платиш за multiplayer и прочее (не знам колко е вярно). Няма да използваме магазина им, няма да играем online, но до колкото разбрах, някои от 4ките поддържали 4k картина (мисля, че беше Pro-то). Относно 3ките - ще дадем по-малко пари, а реално игрите, които искаме тръгват и на 3ки. 

Играла съм и на xbox, разлика лично не виждам освен, че аналогът е на друго място. Наскоро излезе нов вид Xbox, доста съм се зачудила и за него. Нови в Технополис бяха по 400/500лв.

Не съм фанатик, не съм гейминг маняк, нямам претенции да имам най-мощното и най-доброто на пазара. Не желая да давам пари за допълнителни екстри, които няма да ползвам. 

Моля Ви за помощта Ви! Да ми кажете Вашето мнение! Със сигурност повече разбирате от мен, аз знам само как да играя. 😁 

Благодаря на всички предварително, които ще отделят време да прочетат и отговорят на темата ми! 

С уважение, 

Пламена Антонова 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този абитуриенстки телевизор се обезмисля каквото и да е купуване на PS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще играеш игри от 2019 и след това, забравяш за по-старите версии конзоли PS3 и XBOX 360.

Също така вземай само нови конзоли с 2 години гаранция, не някакви от OLX внесени незнам си откъде, ремонтирани или пък с бан.

XBOX ONE S в момента е най-евтина 450-500 лева, PS4 Slim е със стотина лева по-скъпа, повечето игри ги има и за двете конзоли.

И с двете не могат да се играят игри на 4К, но са по-ефтини, по-малко греят и са по-безшумни от PS4 Pro и XBOX ONE X.

Ако ще играеш онлайн си предвиди парички за абонамента на XBOX Live Gold или Playstation Plus

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ined написа:

Ако ще играеш игри от 2019 и след това, забравяш за по-старите версии конзоли PS3 и XBOX 360.

Също така вземай само нови конзоли с 2 години гаранция, не някакви от OLX внесени незнам си откъде, ремонтирани или пък с бан.

XBOX ONE S в момента е най-евтина 450-500 лева, PS4 Slim е със стотина лева по-скъпа, повечето игри ги има и за двете конзоли.

И с двете не могат да се играят игри на 4К, но са по-ефтини, по-малко греят и са по-безшумни от PS4 Pro и XBOX ONE X.

Ако ще играеш онлайн си предвиди парички за абонамента на XBOX Live Gold или Playstation Plus

Докато постващата не каже какъв телевизор има просто не предлагай конзоли. Да не говорим за 500 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е с плосък екран телевизорът със сигурност. 😂 От онези големите, които не мога да се сетя точно как се казваше корпусът отзад, като кутия е. 

Игрите няма да са над 2019, а видях че и Fifa и NBA 2019 ги има за 3ка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.jpg

Ако е такъв забравяш да го ползшаш за игри - не става, трябва да е с поне един свободен HDMI вход и

поне HD Ready 1366x768 резолюция, но е по-добре да е Full HD 1980x1080

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Пламена Антонова написа:

Значи докато не вземем нов телевизор да забравим за конзолата 😞

Може да не е телевизор. Може да е монитор втора употреба и ще ви върши работа. Аз от 5 години използвам монитор Samsung 24 инча втора употреба и съм доволен от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за помощта! Може да изчакам по Коледа да пуснат промоции и да стискам палци да пуснат 4 slim или One S. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Пламена Антонова написа:

Много благодаря за помощта! Може да изчакам по Коледа да пуснат промоции и да стискам палци да пуснат 4 slim или One S. 

Какво е това може ли да изчакам?? Следите промоциийте в различните вериги и онлайн сайтове и като ви падне промоция или черен петък действате. Може предварително да питате и да се консултирате и тук.  Чиста работа.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И гледайте да е със IPS матрица ,както каза Емо и 24 инчов ще ви върши работа ,хем тв хем монитор .МОже да вземете по-малък но по-висок клас :) Успех 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Ивайло Димов написа:

И гледайте да е със IPS матрица ,както каза Емо и 24 инчов ще ви върши работа ,хем тв хем монитор .МОже да вземете по-малък но по-висок клас :) Успех 

Ако кажат и какъв бюджет имат ще е идеално :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ам ..........то конзола и тв ..........800 не им мърдат от воле може и отгоре 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от The Conqueror
      Здравейте хорица, искам да попитам относно ъпгрейд, тъй като разполагам със следните неща:

Mobo: ASROCK H97M pro4
      CPU: i3-4170
      GPU: AORUS GeForce® GTX 1060 Xtreme Edition 6G
      Monitor: ASUS ROG SWIFT PG248Q Esports
      Ram: 2x4- 8gb- Adata Gaming Series
      HDD: Toshiba 1TB 7200rpm
      Бюджета не е от значение
      Ясно ми е че ще трябва SSD и повечко рам, след като се има предвид че е ДД3(злетаче), но за процесора не съм мн сигурен.
      Ta, към въпроса> Кой процесор ще е най-добър за видеокартата ? (Ще се използва за тежки игри  и програми)
      Или пък, да оставя дд3-ката и да премина към чисто ново мобо с процесор и рам... давайте акъл!
    • от Ozirra
      Привет!

Съвсем наскоро се сблъсках с този въпрос, породен и дискутиран от един познат ей тук: https://techgeek.bg/blog/zashto-vse-oshte-igraia-na-moia-ps3-poveche-otkolkoto-na-ps4

Аз лично не съм се и докосвала до PS3, но няколко игри хванаха окото ми. Downgrade ли е или си заслужава реално да пробвам PS3-ката?
      Thank you
    • от Atanas Daimex
      Здравейте. Имам един много бърз въпрос, понеже не успях да намеря нищо в гугъл, та реших да се допитам тук.
      И така колеги, въпросът е следния :
      Мога ли да сложа оригиналният радиатор на охлаждането, директно върху процесорите на конзолата, или трябва да взема някакъв друг радиатор, понеже се наложи да сменя и термо пастата отвътре на процесорите, а не ми се играе да слагам защитното капаче, тъй като отново трябва да го прикрепям със силикон, но няма да мога така тънко да го нанеса ?
       Знам, че то служи да поема и разпределя топлината, но се чудех просто дали конзолата ще си работи и без него , тъй като на предният модел (fat), процесорите са на две отделни места, и нямат защитни капачета върху тях, та просто се чудех, ако е същото, и просто са ги побрали на едно място, дали няма да стане директно радиатора върху тях. Питам първо, за да не направя някоя беля.
      Благодаря предварително за отделеното време и за отговорите
    • от D. Nenkoff
      Здравейте, искам да закупя лаптоп за игри с максимална цена до 2500 лв. От мнения на приятели съм се ориентирал към HP. Отворен съм за други предложения (нека да са с директен линк), но моля ви без MSI. Засега съм се спрял на това. Също така ако някой има впечатления от GTX 1650 моля да ги сподели. Благодаря ви предварително.
    • от Altio
      Здравейте, ако може да ми кажете коя конфигурация ще е най-добре за gaming за тези пари, ще съм ви много благодарен. Благодаря предварително!
  • Дарение

• Добави ново...