Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

https://www.24chasa.bg/novini/article/7668930

Image_7668931_126.jpg

"Преди малко, на 83 годишна възраст във военна болница почина професор Юлиан Вучков", написа във фейсбук Мартин Карбовски.

"Бог да те прости, професоре, за мен беше разкош да те познавам.

Пиша тази жалейка със ясна цел - след като напоследък нашият екип се грижеше за професора (благодарим ви Алина и Виктор !) днес ние се питаме дали ще има кой да организира изпращането му.

Надяваме се да не останем сами в тая трудна задача. Просто защото не знаем какво да правим", добави още журналистът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светъл път до Бог !

jdv1569181425q.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бог да го прости... Говореше истини. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко, интересна личност бе професор Вучков. Лека му пръст!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

„Всяко дърво, или всяко перде може да се изправи пред тв камера и да започне да реве, въобразявайки се, че е певец или шоумен. Трябва да има някакво сито. А сега чалга има навсякъде — и в политиката, и в литературата. Каква е тая поезия, дето се пише… Може ли да се редуват птиче с кокиче, момиче с добиче!“ — пред в. „24 часа“

Мир и светлина за душата му!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лека му пръст. Не знаех, че никога не се е женил и няма деца. Тъжно, много тъжно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам и не вярвам на ушите си...

Почивай в мир, Професоре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Madonna написа:

Не знаех, че никога не се е женил и няма деца. Тъжно, много тъжно.

Пълно е с такива хора! Пълно! Леля й на 80, брат й на 45 не е търсил и не търси моми, братовчед й младолик на 59 няма коте, няма жена, колежката й на 50 не търси мъж, персона грация първа дружка от мъШки род номенклатурчик на 40 въобще не търси също като брат й, а тя на 43 и пасува, класната ми запазена жена остана без мъж и деца. Всичко това е без партньори и деца! :) И аз съм бита карта. Така в това обкръжение сме 8 обречени. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неповторим Творец на свежо настроение , по всякакви злободневни въпроси . Винаги с удоволствие съм го слушал и гледал....! 

Поклон пред паметта ти ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно вече е строил Св.Петър и ангелите да им чете записките си - какво трябва да се направи, за да върви работата в ада и рая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...