Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войсмил

Кой ме е изтрил от приятели! Как да разберем?

Препоръчан отговор

Привет!  Всички сме чували за това, имало опция която ти казва кой те е махнал от приятели и ти спестява усилията сам да се ровиш из списъка!  Знам че я има тази опция и съм го чел в коментарите, обаче не я намирам. Предполагам някои от вас я знаят, или поне кажете някой друг вариант как да разберем кой те е премахнал!  Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.deleted.io/app

who deleted me - Google Search

Всичките тези варианти обаче започват да дават ефект след като започнеш да ги използваш, тоест ще можеш да видиш само кои приятели са те махнали от списъка си от сега нататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, [email protected] написа:

https://www.deleted.io/app

who deleted me - Google Search

Всичките тези варианти обаче започват да дават ефект след като започнеш да ги използваш, тоест ще можеш да видиш само кои приятели са те махнали от списъка си от сега нататък.

Не мога да го инсталирам, очаквам още мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Войсмил написа:

Привет!  Всички сме чували за това, имало опция която ти казва кой те е махнал от приятели и ти спестява усилията сам да се ровиш из списъка!  Знам че я има тази опция и съм го чел в коментарите, обаче не я намирам. Предполагам някои от вас я знаят, или поне кажете някой друг вариант как да разберем кой те е премахнал!  Благодаря предварително.

Елементарно. Като пишеш на някой и FB ще ти каже, че не сте приятели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и за какво ти е да ги знаеш

:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Емил Костов написа:

Имам 1000 приятели, утре обаче влизам и гледам че са 999!  е как да разбера кой ме е  махнал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Войсмил написа:

Имам 1000 приятели, утре обаче влизам и гледам че са 999!  е как да разбера кой ме е  махнал?

За теб какво значение има това. Да не говорим, че това не са приятели. Просто според ФБ са такива!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Войсмил написа:

вярно ли са ти приятели хаха

моите са 4975 в момента - е познай колко ме интересува кой се е изтрил

а и да се трият още по-добре че скоро идва лимита от 5000 и ще трябва аз да трия, ако искам да добавя някого

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Емил Костов написа:

Оня ден един приятел ме питаше същия въпрос и аз 5 пъти му казах да пише и ще види. Той не искаше ;) Та всеки човек си има причини да не пише на някой. В случая ставаше въпрос за омъжена жена, която отдавна не е писала :P

преди 2 часа, haidukpikaso написа:

вярно ли са ти приятели хаха

моите са 4975 в момента - е познай колко ме интересува кой се е изтрил

а и да се трият още по-добре че скоро идва лимита от 5000 и ще трябва аз да трия, ако искам да добавя някого

Станат ли повече от 10, значи вече не са приятели, а познати. Станат ли над 100, значи е време да зарежеш ФБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Кико написа:

Станат ли повече от 10, значи вече не са приятели, а познати. Станат ли над 100, значи е време да зарежеш ФБ.

е то това ясно - аз тия 10-20 си ги знам

а повечето от останалите са ми заради куестите - тва положението

трябваме си

:min01:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, haidukpikaso написа:

е то това ясно - аз тия 10-20 си ги знам

а повечето от останалите са ми заради куестите - тва положението

трябваме си

:min01:

Хаха, заради куестите. Мен като ме махнат от приятели, почвам да се дразня, че аз не съм ги махнал първи навреме :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Кико написа:

Хаха, заради куестите. Мен като ме махнат от приятели, почвам да се дразня, че аз не съм ги махнал първи навреме :P

да да - да има там, за куестите, все файда хаха

пък кой ме махнал ама хич не ме брига

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не съм се интересувала кой и защо е напуснал листата ми с приятели, защото не е бил сред тези, с които общувам от години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...