Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Колеги, преди 2 седмици ми предложиха един усилвател sony str vx30-l. Човека ми каза че колоните му не стават и едната пращяла и затова го продава, като ми каза че усилвателя работи. Отивам в Еконт и той е пуснал само преглед, без тест. Взех го пускам го удома, и едната колона пръщи, на усилвателя десният канал не работи. Дадох го на ремонт но ми казаха че ще ми струва 70 лева. Въпросът ми е, мога ли сам да си го оправя, или просто да си го слушам само на левия канал, и може ли това нещо да навреди по някакъв начин на колоните?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крайното стъпало е STK2230ST цена около 20-30лв зависи от магазина. Цената за смяна е нормална която са ви обявили, но всеки сервиз си има своя политика по отношение на цените. Ако имате някакви познания и може да смените чипа, действайте, ако ли не не ви остава друго освен да палтите на сервиз за това, като направите консултация в друг/други сервизи и където цената ви е най - изгодна там го правете. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, АUX написа:

Крайното стъпало е STK2230ST цена около 20-30лв зависи от магазина. Цената за смяна е нормална която са ви обявили, но всеки сервиз си има своя политика по отношение на цените. Ако имате някакви познания и може да смените чипа, действайте, ако ли не не ви остава друго освен да палтите на сервиз за това, като направите консултация в друг/други сервизи и където цената ви е най - изгодна там го правете. 

А мога ли да го слушам само на левия канал, или може да повреди колоните?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Михаил Димитров Димитров написа:

А мога ли да го слушам само на левия канал, или може да повреди колоните?

Ако има тонколона свързана към дефектиралия канал ще се повреди, освен това ИС грее повече от нормалното в това си състояние, товари се и захранването също повече от нормалното. С една дума трябва да се смени чипа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като си пуснал темата - не можеш. Ти радиоточка ли искаш да слушаш? (моно) Като си платил - ремонтирай и ползвай. Да си накарал куриерите да се обадят и да поискат преглед.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...