Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войсмил

Темето ми почва да оплешивява! Дайте съвет.

Препоръчан отговор

Млад съм още, баща ми е плешив, а сега виждам че и темито ми е рядко, казаха ми че може би е до ген, но докато има корен, шансовете са добри да поддържам корена и да избегна оплешивяване! Държа на косата си, но има много химии които уж са хубави, но след употреба става по зле. Дайте съвет какво да използвам за да сгъстя косата, благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Войсмил написа:

Млад съм още, баща ми е плешив, а сега виждам че и темито ми е рядко, казаха ми че може би е до ген, но докато има корен, шансовете са добри да поддържам корена и да избегна оплешивяване! Държа на косата си, но има много химии които уж са хубави, но след употреба става по зле. Дайте съвет какво да използвам за да сгъстя косата, благодаря предварително.

Нищо не можеш да направиш. Това е на ниво ГЕНИ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам генетичното оплешивяване винаги започва от предната част, а темето най-често се засяга, като последствие от друго заболяване. Може да не е безвъзвратно и косата да бъде възстановена в някои случаи. По-добре се обърнете към специалист.

П.С. в 80% от случаите генетичното оплешивяване са наследява по майчина линия и само 20% по бащина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Soviet Soldier написа:

Доколкото знам генетичното оплешивяване винаги започва от предната част, а темето най-често се засяга, като последствие от друго заболяване. Може да не е безвъзвратно и косата да бъде възстановена в някои случаи. По-добре се обърнете към специалист.

Не е вярно. При баща ми, при неговия брат и при неговия баща започна отзад над тила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Не е вярно. При баща ми, при неговия брат и при неговия баща започна отзад над тила.

Изразил съм се неправилно, не "винаги", а "в повечето случаи". Иначе не е фатално, за между 2 и 4 хиляди лева ще му присадят нови корени и ще си възстанови косата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Soviet Soldier написа:

Изразил съм се неправилно, не "винаги", а "в повечето случаи". Иначе не е фатално, за между 2 и 4 хиляди лева ще му присадят нови корени и ще си възстанови косата. 

Да, с присаждане става!!! За справка Борислав Михайлов е с присадена коса. Помня го от времето, когато беше плешив. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя баща също е плешив и аз вече горе нямам почти. Лъскай се нула номер и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Войсмил написа:

Дайте съвет какво да използвам за да сгъстя косата, благодаря предварително.

Eдинствено, ако хининовата вода окаже известно въздействие - ако въобще окаже де - инак няма спасение. Вече за присаждането на коса не знаем как стои въпроса, не съм се интересувал, но самото оплешивяване, няма спиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тръгне ли няма спиране честно казано, а терапията която се прилага след трансплантацията не е приятна, защото цели понижаване на тестостерона заради самата чувствителност на космените фоликули - а това понижаване мисля че сам знаеш до какво може да доведе. Относно решение както @Gangosa каза лъскай нула номер. Може да пробваш с миноксидил, до колкото знам се маже доста време, ефект дали ще имаш не се знае, доста хора го ползват за да започне да им расте брада и при някои има ефект. Но в крайна сметка стигаш до истината че не може да се избегне, така че постригвай се късо да те свикват хората и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един познат мажеше с миксирано прясно яйце и детска урина...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.09.2019 г. в 22:26, Войсмил написа:

....съвет какво да използвам за да сгъстя косата...

Е ! За какво ти е ? Да събира прахоляци и да ти създава грижи ?

.......Ако питаш , красавци има и стригани , и леко брадясали....Даже люде от най-високо ниво . Примерно :

20225-632x358.jpg0614758001518771257_660812_292x224.jpg

(размерът на снимките е условен - такъв ми попадна)

.......И е здравословно , и практично - докато си измиеш очите , измиваш си врата....

.....Жените харесват плешивци - говори се , че е признак за сексуална мощ .....и т.н.

Или примерно този идиотизъм те кефи - ` ми направи си перука :

The-Weeknd-4-620x420.jpg

Погрижи се да има нещо под косата .....!:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...