Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

мисля да си вземам Yamaha MG12, но искам да чуя и други мнения. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попитай в някой форум за музиканти.

Тук, едва ли ще получиш  точни съвети относно въпросната конзола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Veselin Mateev написа:

Здравейте,

мисля да си вземам Yamaha MG12, но искам да чуя и други мнения. :)

Не се разбира какви мнения точно търсиш, но като за начало(и край) - базов модел без никакви претенции. Работил съм с MG20XU, но за озвучаване на големи зали. Общо взето - стават. 

преди 1 час, oic написа:

Тук, едва ли ще получиш  точни съвети относно въпросната конзола.

Не бъди толкова сигурен. Обаче в тази сфера избягвам да давам мнения вече, защото някои индивиди ми образуват нерви. А е и сложна наука. Не е за такъв тип подфорум. Не и за Калдейта. А е и краста неизлечима.:D По-точно - страст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Jorge написа:

Не бъди толкова сигурен. Обаче в тази сфера избягвам да давам мнения вече, защото някои индивиди ми образуват нерви. А е и сложна наука. Не е за такъв тип подфорум. Не и за Калдейта. А е и краста неизлечима.:D По-точно - страст.

Щом е така, може ли да сравните например с тези:

Allen & Heath ZED-12FX

https://www.allen-heath.com/media/AP7085_3-ZED12FX_ZED16FX_ZED22FX-User-Guide-Issue-3.pdf

За сравнение с Yamaha:
https://uk.yamaha.com/files/download/other_assets/4/331034/mg20xu_en_om_e0.pdf

На кои функции и характеристики давате приоритет (в зависимост от това, за какво ще се използва) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо да чакаш някой да ти приказва кажи какво ти трябва и за какви цели. Въобще каква е целта на занятието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Анита Х. Трифонова
      Музикален издател -Уорнър Мюзик . Стил- поп. Dua Lipa - New Rules (Official Music Video) Дуа Липа (на английски: Dua Lipa) е английска певица, авторка на песни и модел от косоварски произход. Семейството на Дуа Липа е от Прищина. Майка ѝ се казва Анеса Липа. Баща ѝ Дукаджин Липа е музикант. Тя самата е родена в Лондон и посещава реномираното училище Силвия Янг Тиътър. Тя има брат на име Джин Липа и сестра на име Рина Липа. Известно време тя е спряла обучението си там, защото родителите ѝ са се върнали в Косово поради професионални причини, преди Дуа Липа да се върне сама в британската столица на 15-годишна възраст. Работи в клубове и като модел и пробва да се репрезентира в интернет и да намира контакти. Тя се свързва с Марлон Рудет, който я насърчава, да запише Демо-та, които от 2012 насам тя качва в Саундклауд. След което привлича вниманието на мениджъра на Лана Дел Рей, който сключва договор с нея към Уорнър Мюзик. Това позволява работата ѝ с многобройни прочути американски продуценти като Емил Хейн и Родни Джеркинс върху направата на дебютният ѝ албум. В лятото на 2015 г. се появява първият ѝ сингъл New Love. През месец декември следва Be the One, пуснат за пръв път в немските чартове. Във Великобритания я добавят след смяната на годината към списъка на Би Би Си Саунд на 2016, който прогнозира най-обещаващите новодошли в музикалната индустрия за идващата година.
    • от Диди Димитрова
      Здравейте,
      Вчера на 13.05 около 17:00 часа чух една песен по радио Енерджи, но времето беше ужасно и шофирах и нямаше как да пусна Shazam и да видя как се казва. Пееше се нещо от сорта на Body/ booty boom boom и по едно време имаше част от песента Bad boys ( Bad boys, bad boys what you gonna do when I come to you) . Пее жена и песента е тип регетон.
      Моля ако някой се сети да пише! Благодаря предварително!
    • от Sahara0611
      Здравейте.Искам да купя стерео уредба за детето със CD,MP3, BLUETOOTH.Днес обаче всички,които гледах/бюджетът ми е до 350лв/ , нямаха изход за слушалки.Има ли някакъв друг вид свързване,защото ни е важно,побърква ни без слушалките:)))
    • от DarkEdge
      Понякога се налага да се разменят каналите на аудио системата на компютъра си. Но няма как да се направи физически. Тогава на помощ идва софтуерният инструмент Equlizer APO. По-долу ще опиша постъпково как може да се направи това:
      Изтеглете и инсталирайте подходящата версия на Equalizer APO (32/64 битова) за вашата система:Equalizer APO download | SourceForge.net
      Инсталирането може да се направи в тих режим по следния начин – създайте .bat файл при изтегления инсталатор със следното съдържание:
      for /f %%s in ('dir %~dp0EqualizerAPO*.exe /B /S /OD') do "%%s" /S Конфигурирайте Equalizer APO да се прикачи към вашето изходно устройство (Обикновено е нещо като "Speakers - VIA HD Audio" or "Speakers - Realtek HD Audio"); това може да се промени и по-късно от инструмента "Configurator" от папката на Equalizer APO в Старт менюто на Windows

Може да изиска рестарт на системата. Потвърдете Създайте нов текстов файл в папката C:\Program Files\EqualizerAPO\config и го преименувайте примерно като swapchannels.txt. Отворете файла. Копирайте (Ctrl+C) от указаните най-долу ситуации (2.Х или 5.1) получерния шрифт и го поставете в полето на бележника (Ctrl+V): Запазете файла Стартирайте Equalizer APO's Configuration Editor Уверете се, че горе вдясно в падащото меню вашето устройство е правилното
      Ако е приложимо, премахнете всички предварително конфигурирани опции, като кликнете върху червената икона "минус" (или, ако се вижда, бутонът с две стрелки, насочващи надолу, след това "Remove") Кликнете върху зелената икона "плюс", за да добавите нова конфигурация за вашето изходящо устройство, след което преминете към опцията "Include configuration file" Изберете вашия файл swapchannels.txt Save/Приложете конфигурацията Воала!
      За размяна ляв и десен канал като съдържание на swapchannels.txt използвайте:
      Copy: L=R R=L

За пренасочване на 5.1 канална система като съдържание на swapchannels.txt използвайте
      Copy: L=R R=L SL=SR SR=SL

Забележка: Значение на използваните в текста символи:
      L - ляв-
      R -десен
      SL -заден ляв
      SR - заден десен

ПП След актуализиране на драйвър за звуковата карта е необходимо да се стартира инструмента "Configurator" и да се зададе отново правилната конфигурация.
    • от Niksbg
      Здравейте съфорумници преди време имах е тема за разбит Жак и си купиж usb sound card разказах и играта купих си нова звука беше от лаптопа не от слушалките и там отидох казаха ми да си сваля наи новите драйвари за звук и аз влезнах в сайта на делл и си ги качвам на края при инсталацията дава error 0001 (нещо такова беше) и го пуснах като администратор и когато стигне до Instal wizard забива после пробвах ръчках всичко и накрая ги тегля от divice manager дава няква грешка Invalid data пробвах и с DriverEasy
      и пак същото и сега съм без звук някой ако знае какво се случва ще съм много благодарен да ми каже.
  • Дарение

• Добави ново...