Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам флашка, която след като сложих в компютъра, ми иска форматиране. Имаше FAT по подразбиране и аз избрах него. След като я изкарах и пак я сложих в компютъра, отново ми искаше форматиране. И така няколко пъти. Не може да запомни че съм я форматирал. Имате ли идеи. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не я форматирайте а се опитайте да я отворите. Не и позволявайте да си прави майтап с вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си хванал някоя промоция от Кауфланд, че аз така се наших с една флашка от там. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още когато я поставя в компа ми излиза, че трябва да се форматира. Дори и ако затворя прозореца и реша да я отворя пак иска форматиране

току-що, Венцислав Бориславов написа:

Да не си хванал някоя промоция от Кауфланд, че аз така се наших с една флашка от там. :D 

Нещо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте тази или тази тема.

Все пак преди да попитате може да потърсите някакво решение и чак след това, ако е по специфичен случай да питате, като обясните какво сте намерили и кое не е свършило работа.

Успех!

п.п. Има и други подобни теми. Примерно - Имам две флашки за които описаните методи не работят, хм да не кажа че са повече ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваляш си ето това.

Десен клик върху флаш устройството -> Scan ->Thorough Scan -> Scan. След като ти окрие партишъните ги монтираш с десен клик -> Mount As, избираш буква по избор -> ОК.

Ето и видеоурок ако не ти е ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е гаранционна я връщай, ако не - в кофата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...