Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      МАРИ ФРЕДРИКСОН - Една земна звезда угасна на Земята, остави нещо след себе си и изгря в небесата . ПОЧИВАЙ В МИР, МИЛИЧКА ...ОБИЧАМ ТЕ .  Прости ми, Мари, но си избра моят имен ден -09 декември 2019г.,  още сутринта, каква карма, каква съдба! Обичах те и продължавам да те обичам! От двете Ви, остана ми жива само Таря Турунен. Вие  - моите идоли в музиката въобще. Изключвам българският фолклор, на който принадлежа кръвно, всячески. Изчаквах да се съвзема, сред всичката тегота около мене, твоята смърт ми дойде в повече. Наричах и наричам твоят глас – „мелодия на душата”. Ненадмината си по въздействие и сила не само с него, а и с борбен характер - неописуем.Досега имам няколко мои клипа с твои песни, с мои стихове,но сега Бога ми, нямам сили …Събирам се вече трети ден и не мога, нещо ме стяга, боли! Дано времето измие раната или както става в живота – една рана след нея друга, но какво ли не съм преживяла все още…? Не искам да мисля за смъртта, но взе те тя! Изпраща изпитания на силните души, големите таланти, като теб. Боли ме много за теб, затова че беше ЧОВЕК, ИСТИНСКИ ЧОВЕК! Не мога да се успокоя, укротя от тази неправда, като знам какви хора живеят и мърсят Земята все още! Дано бурята в душата ми премине, но болката ме пари и не ще отмине! Нямаш посредствена песен, всичките за мен са хитове! Последните ти изпълнения придържана, седнала са короната на твоята голяма сила и мощ, дух несломим! Почивай в мир! ПОКЛОН.
      ШВЕДСКО ПОП-РОК ДУО
      sekirata Kude si obich moia

sekirata Obichash li

sekirata Do kraia
    • от dream3dprint
      Здравейте. В момента съм поставен в шах  и мат от нашите мобилни оператори. 2 год бях на договор на теленор 22 лв - 10 гб и неограничени разговори...в момента ми предлагат 8 гб за 26 лв и неограничени разговори + 10 гб за вайбър или месинджър....аз естествено не желая това, понеже вайбъра и месинджъра ми хабят макс 500 мб на месец. Може ли да ми кажете ако знаете дали в момента има някаква изгодна оферта от който и да е мобилен оператор подобна на досегашната ми? Благодаря!
    • от Pulsarr
      Здравейте.
      Използвам интернет и телевизия на виваком.Дълго време бях с рутера който виваком предоставят.Веднъж дори виках техниците им да го сменят поради слабия сигнал.Смениха го с друг с две антени но положението си остана същото.Страшно ми писна и след двегодишни мъки си поръчах този  рутер : ASUS RT-AC1200G+  . Очаквах го с нетърпение да пристигне мислейки си ,че ще ми реши проблемите със слабия сигнал когато се отдалечиш на три крачки от рутера.
      Много съм разочарован от  новата ми покупка.Мисля си ,че дори се представя по зле от вивакомския.Във другата  стая на 4 метра от рутера ,през една панелна стена силата на сигнала е една чертичка ,като доста често се губи напълно.Това на 2,4GHz .
      На 5 GHz силата на сигнала е още по слаба. Не съм много вещ в тази материя затова ще помоля по запознатите да ми кажат на какво може да се дължи този слаб сигнал.Да не би аз да не правя нещо както трябва или рутера който съм купил толкова си  може, въпреки ,че срещнах доста положителни коментари за него.Също така какъв рутер трябва да си купя за да мога свободно да ползвам WiFi когато съм в другата стая на 4-5 метра от него.
      Благодаря.

• от Велико Русанов
      Здравейте
      Имам рутер NETGEAR, та интернета си върви но не мога да свържа един телефон Nokia,макар че преди това със се връзва от въпросния телефон за рутера,интересното е че wi-fi си върви свързвам моя телефон без проблем но тук не знам какво става ще кача и снимка с каквото ми излиза. 
      Благодаря

• от Велико Русанов
      Здравейте
      Взех си рутер, моделът е Netgear N150. Влязъх в настройките на рутера вкараха ip-адресите и mac-адреса и Wi-Fi тръгна. Но проблема е че на компютъра нямам интернет а незнам каква е причината, понеже и не съм много на "ти" с тия работи, ще кача снимка с това какво ми излиза на компютъра. Благодаря! 

• Дарение

• Добави ново...