Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Д.Петров

soundbar SONY HT - RT 4 ак да включа сензорните бутони на субуфера

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги някой може ли да ми каже , как да включа сензорните бутони на субуфера. И  ако гледам клипове в YOU TUBE дали мога да получа съраунд звук или само стерео.

Благодаря.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети упътването, най-напред преди употреба.

Пише, че сензорните бутони се докосват леко. Не е упоменато, че трябва да се активират.

Относно дали ще получиш, многоканален звук през youtube, няма. Защото в youtube звукът е само стерео (2.0).

Саундбара дали има опцията да направи квадро стерeо, или "изкуствено" Dolby Digital, нямам представа #погледни упътването.

Ако телевизора ти има HDMI ARC, свържи саундбара с HDMI кабел към телевизора (както е описано в ръководството).

За многоканален звук тествай с някой филм кодиран с Dolby Digital(AC-3)/DTS аудио (поддържано от саундбар-а)

Тук или тук има трейлъри. Може да свалиш някой със горните формати и да тестваш домашното кино.

Ако го пускаш през плеъра на телевизора знай, че не всички телевизори поддържат многоканално аудио през медиа плеъра им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за подробния отговор, прочетох упътването , но не намерих нищо за сензорите, леко ги натискам да , но не отчитат. С външен хард и 4К филми съраунда е супер да, но не бях сигурeн за you tube.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сензорните бутони не могат да се активират или деактивират, ако не работят има някаква техническа неизправност, може да се опита с ресет както е показано по - долу. 

IMG_20191001_094333.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам саундбар от друг производител. Сензорните бутони не са много чувствителни. За да се задейства бутон, поне при моя саундбар е необходимо да се допре с пръст и да се задържи за 2-3 секунди, докато светне съответният светодиод. Пробвай, може и при тебе да е така. Аз заради това предпочитам да използвам предимно дистанционното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, АUX написа:

Сензорните бутони не могат да се активират или деактивират, ако не работят има някаква техническа неизправност, може да се опита с ресет както е показано по - долу. 

IMG_20191001_094333.png

Да, видях го това, но пише използването на бутоните на буфера, а те не работят :D

преди 8 часа, Михайлов написа:

Имам саундбар от друг производител. Сензорните бутони не са много чувствителни. За да се задейства бутон, поне при моя саундбар е необходимо да се допре с пръст и да се задържи за 2-3 секунди, докато светне съответният светодиод. Пробвай, може и при тебе да е така. Аз заради това предпочитам да използвам предимно дистанционното.

Благодаря за съвета , но не става и с по- продължително задържане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Д.Петров написа:

Да, видях го това, но пише използването на бутоните на буфера, а те не работят :D

Благодаря за съвета , но не става и с по- продължително задържане.

Най - вероятно има някакъв технически проблем, ако е в гаранция се възползвайте от нея. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, АUX написа:

Най - вероятно има някакъв технически проблем, ако е в гаранция се възползвайте от нея. 

Да, на два дена е, ще отида до Технополис да го сменя или да видя, какво ще ми кажат.

Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...