Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

algor

Почина нашият приятел и съфорумник Akademika10

Препоръчан отговор

Добра вечер на всички!

Извинявам се, ако ви разваля настроението (отново), но няма как да не ви споделя една новина, която ме дължи в пОтрес от 15.30 днес, когато я разбрах.
Опитваха се съфорумци от известно време да издирят Иван (Академика10), но няма да могат да го намерят на скайп, във форума, на имейла и чрез останалите познати нам интернет канали, защото е починал преди около месец...

Съжалявам, че го изстрелвам така директно и веднага, но нямам нерви да пиша дълги уводи с плавно преминаване към същината на неприятната новина .

Питате се откъде знам?!?!
Преди няколко дни се усетих, че му имам мобилния номер.
Преди време му помогнах да си купи Тв от Технополис с отстъпка и тук на Лс си разменихме координатите.
Онзи ден се ударих по кратуната, че му имам номера, но няколкодневното звънене и пращане на СМС-и не даде разултат, защото тел беше изключен, но в събота на моите СМС-и няколко, получих като отговор празни СМС без текст...
Вчера отново тел беше изключен, но днес като звъннах, вдигна жена...майка му като че ли, но от новината не ми идеше да я разпитвам коя е, защото тя се разплака жената и през сълзи ми обясни, че е починал преди месец и нещо...

Няма да казвам продължението на разговора и в какъв потрес бях...

Хора, карма ли е това моето в рамките на година да съобщавам вече два пъти с теми тук за починали хора от форума?!?!

Заеви, просто...
Дет вика жена ми, дали ти ще пуснеш тема или някой друг все тая, ама просто го направИ, за да се знае, защото беше свестен, забавен и добър човек.
Каква му е била болката и страданието, само той си знае, но дано е на едно по-добро място вече.

Почивай в мир, Ванка!
Отлях ти ракийка, която така и не успяхме да изпием съвместно... 

И не стреляйте по вестоносеца - той сам ще се застреля...

spacer.png

•  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бог да те прости Иване! Мир на прахът ти!:cantbelieve:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съболезнования на родители, близки, роднини и познати на Иван (Академика) няма сила на този свят която да отнеме таква болка от загубата на близък човек. 

Академик, беше добър човек и знам че си на по - добро място, сбогом и почивай в мир! 

giphy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, за съжаление се случват такива неща. случва се от болести да си отидат здрави на пръв поглед хора.

И откакто сме свързани по интернет, няма как да не чуваме по - често за смърт, интернет свърза много непознати хора.

От тук вече два пъти научавам за починали съфорумци, а наскоро имахме смъртен случай и в играта, която играя - Lady Popular. На пръв поглед е за деца, но не е, тя е за от тийнейджъри нагоре. Към края на лятото научих от фейса, че момиче от играта, с което се бях запознала, е починало, а беше на 19, тъкмо завърши училище и имаше бал.............Удавила се в частен басейн. Не нарочно, станал инцидент някакъв. Всички бяхме в потрес и после имаше съвети за внимателно поведение на басейн и в морето. И в тази жизнерадостна игра имаше стотици съболезнования в профила на момичето, просто сюреалистично................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anne написа:

Ами, за съжаление се случват такива неща. случва се от болести да си отидат здрави на пръв поглед хора.

И откакто сме свързани по интернет, няма как да не чуваме по - често за смърт, интернет свърза много непознати хора.

От тук вече два пъти научавам за починали съфорумци, а наскоро имахме смъртен случай и в играта, която играя - Lady Popular. На пръв поглед е за деца, но не е, тя е за от тийнейджъри нагоре. Към края на лятото научих от фейса, че момиче от играта, с което се бях запознала, е починало, а беше на 19, тъкмо завърши училище и имаше бал.............Удавила се в частен басейн. Не нарочно, станал инцидент някакъв. Всички бяхме в потрес и после имаше съвети за внимателно поведение на басейн и в морето. И в тази жизнерадостна игра имаше стотици съболезнования в профила на момичето, просто сюреалистично................

Ане, моля ти се не започвай с твоите глупости. Има достатъчно теми, където се вихриш на воля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:cheers: За теб Железен, където и да си, така ще те запомня! Ще липсваш! Почивай в мир! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги е тъжно, когато някой си замине. Сега на едно по-добро място...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лека му пръст. Имах да го черпя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много тъжно. Дано е в Царството Небесно.

За колко ли изчезнали хора от форума не знаем дали са живи или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светла му памет! Бог да му прости волните и неволни грехове! Амин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Интересна личност беше във форума .
Лека му пръст и Бог да му прости прегрешенията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше много интересна личност.Много готино си лафехме с него във форума, и може би съфорумника, с който съм намерил най-много общ език.Знам,че доста обичаше ,,чашката,,, но в по-големи количества тя на никой не прощава...  Дано близките му успеят да превъзмогнат неговата загуба.Бог да го прости, и сега със сигурност ще е на по-добро място в царството небесно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля не пишете глупости, или изказвате съболезнования или подминавате темата, няма нужда от  гадания кое, как и защо! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ванка, сигурна съм, че си на едно по-добро място. Почивай в мир.....

image.png.92705e358d7289bb08bd86cdfeb16e41.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже мой! Съвсем скоро влязах в тема, където му четох коментар... Не мога да повярвам!

Светла му памет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да почива в мир!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички сме смъртни. Не се шашкайте! Още много народ ще се помете от форума след някоя декада от годонки. И всички тук, които коментираме ще отлетим без дори някой да разбере за това. ;)  Следва продължение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...