Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имaм въпроc.Преди време cи бях извaдил медицинcко зa рaботa и cи cпомням,че cрокa нa вaлидноcт е 6 меcецa.Помня,че рaботих 2 меcецa нa първото мяcто и поcле нa второто дaдох cъщото медицинcко.

Cегa cи извaдих медицинcко зa новaтa меcторaботa.Въпроca ми е,aко нaпуcнa примерно cлед три меcецa,пaк ли трябвa ново дa cи вaдя,или могa дa отидa нa новото мяcто cъc cтaрото!!

Изпратено от моят HTC Desire 728G dual sim с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Медицинското може да се ползва в рамките на 6 месеца, колкото искате! Ако ви го върнат обаче от служба "Човешки ресурси"  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз мисля, че още като се прави медицинското, в него се пише за пред кого да важи (фирмата, в която ще се работи)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

М яcно,aз миcля леко дa изхетрея и дa дaм копие,aмa може и дa не мине номерa :)

Изпратено от моят HTC Desire 728G dual sim с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно ще ти приемат копие където и да било, навсякъде си искат оригинал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също вадих преди около 2 седмици, пише за коя фирма се вади. Реално нито е скъпо, нито нищо, отиваш при личната лекарка, праща те на очен, след това го заверява и си готов (поне при мен беше така).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...