Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър ден . Бих искам да ми помогнете  да избера части огънах предния десен калник и дясната врата,сега гледам в няколко сайта че няма много части като за мойта опел астра 1,9 дизел  комби 120 к.с   и се притеснявам че няма намера скоро.  Ако бихте ми помогнали с някой известни сайтове да гледам .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точен модел.  До последната буква включително. Защото съвременните автопроизводители, имат гадният навик да унифицират по нещо дребно в чарковете, толкова, колкото да не могат някои от тях,  да се използуват дори в различните модификации, в рамките на една серия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, fresh_bones написа:

Добър ден . Бих искам да ми помогнете  да избера части огънах предния десен калник и дясната врата,сега гледам в няколко сайта че няма много части като за мойта опел астра 1,9 дизел  комби 120 к.с   и се притеснявам че няма намера скоро.  Ако бихте ми помогнали с някой известни сайтове да гледам .

Ето ти два сайта от които аз купувам и съм доволен.

линк и линк

Освен това може да се поразходиш из моргите в твоя град. Може да провериш тук и тук. Дори вече и FB има маркет, където можеш да намериш нужната част за автомобила си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Части по купето може и втора ръка. Само трябва добре да огледаш за ръжда и повреди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк Двора им е огромен и имат стотици автомобили, ако не и хиляди.  И с народни цени. За моята вектра търсих в доста морги, капак, броня, и още доста неща по предницата и където имаха, ми обявяваха космически цени. Там всичко ми излезе с 40-50% по-ниска цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок Благодаря хора заемам са във търсенето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип в сервизите, в които аз ходя те си намират частите - разбираемо е някой, който сам си ремонтира колата, сам и да си търси частите, но при положение, че друг ще ти я прави, защо ти да се занимаваш с набавянето на части?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ламарини му трябват,  нови няма смисъл да купува.  А бояджиите не се занимават особено.  

преди 9 часа, fresh_bones написа:

Ако още стои проблема провери един от Ямбол,  мисля че фирмата се казваше Франц.  Преди години за ламарини на една доста проблемна кола ми намери всичко,  и офертата му беше горе долу  /2 от другите.  Успех. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.10.2019 г. в 17:14, fresh_bones написа:

За Опел Астра, каквито и калник и врата предни да вземеш ( стига да са за същата модификация- F, G, H, J, K) ще паснат. Само да не вземеш врата за двуврата астра де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е работа на съответния сервиз. За сведение - те ползват отстъпки от порядъка на 40% и няма защо да храниш търговците. допълнително. Може и по-евтино да ти излезе, а и ще има гаранция за ремонта. Повечето части ги има внос от няколко места с разлики в цените няколко пъти. И съответно качество.

За сведение: Миналата година смвенях предни амортисьори. По магазините са около 110 - 120 / броя. В сервиза заедно с монтажа ми излязоха по 100. И гаранция 2 години имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...