Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, търся в интернет осърдно вече сигурно седмица, но никъде не мога да намеря захранване за xbox one (първата версия). Ако някой може да ме насочи ще съм много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви данни от оригиналното захранване и снимка на жака няма да бъдат излишни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само този блок ми трябва, кабела който излиза от него и се включва в контакта го имам. 

61u2Nbf7G0L._SX342_.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, вижте това захранване дали отговаря по мощност на оригиналното 

https://pcmall.bg/захранване-за-конзола-xbox-one-fat-oem-със-следи-от-употреба_78728

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Ивайло Божилов написа:

Да, перфектно е тва, но го нямат в наличност. 

Сега видях, извинявам се, ето тук намерих още едно 

https://m.emag.bg/zahranvane-dobe-za-xbox-360-s-60339/pd/DLV005BBM/?X-Search-Id=7ada1f4fc9f8379c04d7&X-Product-Id=46803127&X-Search-Page=1&X-Search-Position=2&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ивайло Божилов написа:

Тва е за 360

Мисля че ще стане, но преди да поръчате попитайте за да е сигурно дали е съвместимо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...