Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, някой може ли да ме насочи в избора на безжични слушалки за телефон, около 50 лв. Никога не съм използвал такива слушалки, чудя се дали нещата са се подобрили през последните години, тъй като виждам, че този вид слушалки започнаха да навлизат повече (започнаха да се произвеждат телефони без жак за слушалки), с една дума дали ще остана доволен откъм качеството и издръжливостта на този вид слушалки като цяло. И да става въпрос за по-скъпи модели, просто искам някой да ми даде примери и мнение от първа ръка. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За малко повече средства Edifier W800BT Слушалки  които си заслужават, като ценна/качество.

Принципно слушалки с блутут технология 5.0, apTX са по-добри. Но и цената там е друга.

Както, и източника (било то телефон или друго) също трябва да поддържа по-новата версия на блутут, за да се възползваш максимално от по-новият стандарт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако са без поддръжка на Aptx качеството на звука ще е до 320kbps което е ОК ако ще се слушат mp3 разбира се. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, oic написа:

За малко повече средства Edifier W800BT Слушалки  които си заслужават, като ценна/качество.

Принципно слушалки с блутут технология 5.0, apTX са по-добри. Но и цената там е друга.

Както, и източника (било то телефон или друго) също трябва да поддържа по-новата версия на блутут, за да се възползваш максимално от по-новият стандарт.

Съжалявам, че не поясних. Аз търся класически слушалки, а не “HeadPhones“

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвид под "класически слушалки" , пример/снимка? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, oic написа:

Какво имаш предвид под "класически слушалки" , пример/снимка? 

Под класически имам предвид за телефон класически...

res_21ffbcf33fe1aafdaeea0834eb5e2450_full.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези слушалки предлагат приличен живот на батерията, по отношение  на качество на звука не мога да кажа нищо. 

https://m.emag.bg/bluetooth-slushalki-xiaomi-mi-sports-black-175482/pd/DLMQ69BBM/#reviews-section

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, TheBestInTheWorld написа:

Под класически имам предвид за телефон класически...

res_21ffbcf33fe1aafdaeea0834eb5e2450_full.jpg

Това са слушалки тип "тапи" . 

Пред горните( over-ear) , никога не бих избрал тапите (ear buds). 

Ако искаш прочети за видовете стерео слушалки, щом си пред избор:

https://polzvam.info/blog/vidove-slushalki

https://dice.bg/blog/различните-видове-слушалки-и-техните/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...