Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, лагва ми играта Fortnite. След като поиграя известно време, в игра с около десетима, и картата е по-малка тогава ми лагва. А когато играя със  стотина на по-голяма карта, не ми забива. Какъв е проблема и как мога да го оправя. Параметрите на компа ми са:дъно-GB B360 HD3. Intel i3-8100 3.6GHX. Nvidia GTX1060 3GB. Захранване-PSU FORTRON HYPER 600 W. Рам-4G DDR4 2400 KINGSTON. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тази система само 4GB оперативна памет не и ходят.

Дали е достатъчна паметта ти? Върху какъв диск е swap файла ти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя грешка 2 по 4GB

За файла не зная. Как да проверя? Реално съм с ssd където е Уиндоус + 1 trb обикновен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно е на SSD-то ти, паметта би трябвало да ти е достатъчна.

Провери натоварванията на компонентите си при голяма и малка игра, температурите също.

Не познавам играта, но разгледай да при двата варианта да няма различни настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...