Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

enuff

възможно ли е отключването на iPad?

Препоръчан отговор

Здравейте, купих си iPad 2 от eBay, но се оказа, че има iCloud. Има доста предложения в нета за премахване на iCloud и се чудя дали са измама или има и работещи? Това например: https://appleiphoneunlock.uk предлага премахване срещу около 50лв. Та въпросът ми е дали има смисъл да се пробват подобни или са пари на вятъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много зависи, един приятел от подобен сайт изгоря с 80 лв преди няколко седмици. Уж щяха да му пратят код след катто им плати, но за съжаление го изиграха...

Няма да е лошо да се проучи и да се потърсят отзиви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, grizly написа:

Много зависи, един приятел от подобен сайт изгоря с 80 лв преди няколко седмици. Уж щяха да му пратят код след катто им плати, но за съжаление го изиграха...

Няма да е лошо да се проучи и да се потърсят отзиви.

Да де, нали затова питам. Реално тези не пращат код, а до 3 дена трябва да ти пратят мейл за потвърждение и след тога след рестарт вече да не иска мейл и парола. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, enuff написа:

Здравейте, купих си iPad 2 от eBay, но се оказа, че има iCloud. Има доста предложения в нета за премахване на iCloud и се чудя дали са измама или има и работещи? Това например: https://appleiphoneunlock.uk предлага премахване срещу около 50лв. Та въпросът ми е дали има смисъл да се пробват подобни или са пари на вятъра?

Не се хабете, няма смисъл при заключено с iCloud акаунт устройство.
Но пък аз и не мисля, че в eBay се е случило това.
Продавача беше ли упоменал, че устройството е заключено?
Ако да, значи вие сте си виновен.
Ако не, то не виждам пречка да си вземете парите обратно при невярно поднесена информация от продавача.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

Не се хабете, няма смисъл при заключено с iCloud акаунт устройство.
Но пък аз и не мисля, че в eBay се е случило това.
Продавача беше ли упоменал, че устройството е заключено?
Ако да, значи вие сте си виновен.
Ако не, то не виждам пречка да си вземете парите обратно при невярно поднесена информация от продавача.

Така като гледам май е написал, че е заключено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...