Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам следния проблем показан по долу на снимките. Във самата флашка има файлове, които са ми важни, но не мога да я отворя да ги взема, този проблем се появи от скоро. Не мога да си изкарам файловете, които са на нея, а пък и не ги и виждам, показва всякаш е corrupted и не мога да я отворя. Има ли някакъв начин да си изкарам файловете, които са вътре всичките на компа? Доста важни са ми и ще съм благодарен, ако има нещо, което може да се направи. Благодаря!

asdadsadasdsad.png

dsadsadasdasdsadsad.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин. А и не ми е ясно защо държите важните файлове на една малоумна флашка, която може да се повреди всеки един момент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това важи със пълна сила за всички други устройства. Все пак сейфти място няма? Пробвах с някои USB Recover's, чрез тези програми виждам, че файловете са вътре обаче като се опитам да ги рековърна от флашката на компа повечето програми изкарват прозорец да бъдат закупени за около 60-70 евро и нагоре. Най-вероятно има някакъв начин, но аз не го знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Shazzrah написа:

Това важи със пълна сила за всички други устройства. Все пак сейфти място няма? Пробвах с някои USB Recover's, чрез тези програми виждам, че файловете са вътре обаче като се опитам да ги рековърна от флашката на компа повечето програми изкарват прозорец да бъдат закупени за около 60-70 евро и нагоре. Най-вероятно има някакъв начин, но аз не го знам.

Ако информацията ти е ценна има фирми, които се занимават с извличане на информация от повредени носители, но цените са солени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах такъв проблем преди време, но не помня как го реших.Ползвах някаква програма.

Мисля че имаш вирус!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На друг компютър прочитат ли се файловете ? С друга ОС различна от Windows пробва ли (примерно някое издание на Linux/Live CD).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема е за пример. Неграмотен увод и продължение от автора на темата, а даже имаме и ''най-добър отговор'', който е:

преди 31 минути, ivan_pop написа:

Имах такъв проблем преди време, но не помня как го реших.

69986850_153991805799523_8114826636861374464_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сканирай я за грешки с windows инструмента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През програмите Double Commander и Q-Dir какво се случва?

Видимостта на скрити и системни файлове трябва да е разрешена навсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...