Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

VladkoJ

От къде мога да си поръчам количка(играчка) 1:1 с колата ми?

Препоръчан отговор

Някой занимава ли се изобщо с такива неща,търсих в гоогле,но нищо не намерих.Целта ми е да е със същите джанти,хромираните детайли,абе колкото се може по близко до оригинала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, VladkoJ написа:

Някой занимава ли се изобщо с такива неща,търсих в гоогле,но нищо не намерих.Целта ми е да е със същите джанти,хромираните детайли,абе колкото се може по близко до оригинала

Нещо такова ли?

Цитат

But we also make cars on request. With the a lot of details. The client can choose a lot of options and colors. And even it is possible to choose out of different materials to make it as realistic as possible

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля , че се казва 3д принтиране . Потърсете за такава услуга и може да измислят нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно същата като твоята едва ли ще намериш. Сещам се за следните вариянти:

1- намираш същия модел играчка и

1.1 - само го привеждаш в желания от теб вид(добавяш елементи, оцветяваш ит.н.)

1.2 - плащаш на някого да свърши работата. Ще трябва да му изпратиш снимков материал и т.н.

2 - 3Д принтиране - първо ще платиш да ти направят 3д модел на твоята кола, или ще си купиш вече готов, след това ще палтиш за 3д принтиране, след това ще си платиш за оцветяване, добавяне на детайли и т.н.. Имай превдид, че 3д принтирането е далеч от това, което на много хора им се иска, и ако принтирания модел не е много голям, ще загубиш всички малки детайли.

Ако избереш 1.1 или 1.2 може първо да посетиш този сайт: http://model.airgroup2000.com/index.php?sid=b626c5099fd44884082f2a8949908c4c

И, евентуално, може да намериш човек с опит, знания, възможности, оборудване, който да свърши цялата работа, професионално, срещу съответното заплащане.

Ако избереш 2 - в България има поне 5 фирми, които предлагат 3д принтиране + изработване на 3д модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, VladkoJ написа:

В България мисля, че някъде правят такива неща. Казват се реставрация на ретро автомобили.

Купуваш си същата кола като твоята. Даваш им я и те я реставрират, и си имаш играчката. Не е необходимо да я регистрираш, нали ще е играчка ... ;)

Това е варианта (1:1)

Успех!

п.п. Може да спестиш от нещата в двигателния отсек и ред други неща които движат и т.н. автомобила. Просто трябва да са изчистени въпросните. Нали ще е играчка, а не действащ автомобил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, в Facebook има момче, което прави точни копия на автомобили. Страницата е "Модели на автомобили по поръчка" дано ти свърши работа. Там ще видиш и предишната му работа, но според мен е много добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1:1 значи реален размер, това разбира и google...  стандартното е 1:25 или 1/25

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, the professor написа:

1:1 значи реален размер, това разбира и google...  стандартното е 1:25 или 1/25

Може ли има предвид не мащаба, а просто да изглежда точно като неговата. Ако нещо е сменял джанти и гуми, окачване, с нестандартни за модела и разни други тунинги, фейслифт и т.н., може и двигателят да е с допълнения или присаден от друга бричка, вероятно иска моделът да е точно както му изглежда в момента,  а не както изглежда обичайно серийната кола. Т.е. няма да се мине с миниатюра на серийният модел, която само да се пребоядиса в различен цвят, а и (много)други детайли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички,ще погледна и разуча опциите които ми предложихте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sliderum написа:

Може ли има предвид не мащаба, а просто да изглежда точно като неговата. Ако нещо е сменял джанти и гуми, окачване, с нестандартни за модела и разни други тунинги, фейслифт и т.н., може и двигателят да е с допълнения или присаден от друга бричка, вероятно иска моделът да е точно както му изглежда в момента,  а не както изглежда обичайно серийната кола. Т.е. няма да се мине с миниатюра на серийният модел, която само да се пребоядиса в различен цвят, а и (много)други детайли.

това е ясно, аз съм написал, какво разбира търсачката google, пък и другите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, the professor написа:

това е ясно, аз съм написал, какво разбира търсачката google, пък и другите...

Никой не те е принуждавал да пишеш в търсачката това, което е написал и той...1:1, Имаш глава на раменете и свобода да предполагаш, повече или по-малко логично какво търси, като размисляш върху написаното от него. "количка(играчка)" на мен ми звучи като умалително, а на теб? Т.е. 1:1, не е определение на мащаба на възпроизвеждане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих това което търсих,а именно от поста на anatoll_ , за фейсбук страницата.Вече писах и пратих снимки на човека,чакам да ми пише и да се разбираме :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...