Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Отдава ми се да работя в чужбина, в момента съм безработен, искам да изтегля кредит не много голяма сума. Аз не съм много запознат със нещата, затова пиша в форума със очакването че някой може да ми помогне. Как се тегли кредит онлайн или от банката, колко време отнема да ми приемат кандидатстването и по банков път ли получавам парите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избери си конкретна банка, отиди в офис и ги питай. След това отиди в още 2-3 и питай и тях за същото. Накрая си избери най-добрите условия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За банка ще ти искат обезпечение ако нямаш трудов договор със съответни осигуровки, от които да е ясна не минимална заплата.

Да не се натресеш на бързи лихвари че ще ти се стъжни. Това може да стане и на бюрото на някой служител в банката. Гледай с кой сключваш договор. И при какви условия. Съвет - вземи заем от роднини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма банка която да ти отпусне кредит ако си безработен.

Искат поне осем месеца на трудов договор и осигуровки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Филипов написа:

За банка ще ти искат обезпечение ако нямаш трудов договор със съответни осигуровки, от които да е ясна не минимална заплата.

Да не се натресеш на бързи лихвари че ще ти се стъжни. Това може да стане и на бюрото на някой служител в банката. Гледай с кой сключваш договор. И при какви условия. Съвет - вземи заем от роднини.

И от бързите кредити няма да му отпуснат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Емил Костов написа:

И от бързите кредити няма да му отпуснат.

Погледнах във интернет има 1,2 '' 'сайта' във които не изискват представяне на трудов договор, но все пак малко съм притеснен да не стане нещо '' грешно' така да се каже, все пак онлайн кредит не съм теглил никога, но и във банката ако отида няма как да ми дадат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Erkan00 написа:

Погледнах във интернет има 1,2 '' 'сайта' във които не изискват представяне на трудов договор, но все пак малко съм притеснен да не стане нещо '' грешно' така да се каже, все пак онлайн кредит не съм теглил никога, но и във банката ако отида няма как да ми дадат. 

Няма да ти дадат кредит ако не работиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...