Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, Белгиеца написа:

Твоят най-голям проблем е, че не знаеш да си приказваш с ората, те това е.

Това от книгите по психиатрия ли го прочете? Много "баааавно и внимаааателно" си ги прочел, браво!  :)

Ако това беше най-големият ми проблем - то "да си имам проблемите".  :) Тук сред форума се утрепаха да ми диагностицират проблемите - и то все издигнати духовни и компетентни души... Едни духовни, материални и успели щастливци и просветлени - в надпревара за "проблемите на рамус"... 

Разбира се че с 'ората няма как, нито какво, да си приказвам. 'Ората - е много точно обобщение на определен народен масов типаж, дето си умирга да живее сред измислените си простори, вкопчен в ъв филма че животът им е кофти и че има инстинктивни и колективно-лични начини да си го направят "кеф".  И това - "цял живот". Щото то и "живот" - се превръща в тяхната идея за него. Като за тях си - съвсем по детски емоционално и първосигнално... Поради това че магията на отражението се простира и сред възприятието - се "завързват" в обратна ( и спасителна ) връзка и се реализира възможност да се сънува битие... И то може да си е всякакво, до степен - да е без значение какво има отвъд Сънуващия го.

И ако все пак за брътвежите си по своите си матрични щения това да няма никакво значение, то когато става въпрос за човешки живот, в психичен или физиологичен смисъл, " 'Ората" забравят удобно че има и друг свят, отвъд техния, потопени в драпането по изживявания и щения. И 1е има и проблеми, дето не са само сред филмите им отвътре и решенията няма как да стават само с промени на сценариите за сънуване...

Така, че какво съм разбрал, кое имало смисъл, кое е започвало и кое ще свърши - можеш да си ги шляпаш подобните лични глупости, да ти вършат работа, докато се опитваш да потушаваш бурята от вътрешната си празнота и се чудиш с какво да я запълваш. И това няма как да стане нито с калдата, нито с плявата дето я дращиш по виртуала. Но пък - не че можеш да се замислиш за нещо повече от оправдания и фантазиране по вкопченостите и личните си легенди .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 116
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Когато бях студент и аз се занимавах само с компютри. Насочих се към изкуствения интелект. Интересувам се също така от пренасяне на съзнанието в машина. Също ми е крайно самотно и са ме упрек

А Крематориум си мислеше, че нейното е проблем.

Не се оставяй да ти дават "наклон" в живота! Не нужно да прекараш живота си в угаждане на "стадото"! Не позволявай да ти казват, какво можеш, какво не и какво трябва, защото това правели другите. Прав

Публикувани изображения

преди 2 часа, _ramus_ написа:

И то може да си е всякакво, до степен - да е без значение какво има отвъд Сънуващия го.

А кво му пука на сънуващия, че разни индивиди страдат от интелектуална безсъница и не могат да сънуват, щото са си все будни ?
Ето, госпожицата пуснала темата си сънува че е мъж в женско тяло. И така вече 27 години.
Па ти ѝ викаш че не било вярно. Дреме ѝ на нея на шапката кво си мислиш ти, на нея този сън си ѝ харесва и си го брои за реалност, също както набожен човек си брои за реално съществуващо неговото божество.
И се опитваш даже да ѝ намираш противоречие между егоизма ѝ и заявяването за уж желание за смърт.
Аз такива като нея колко съм ги видял и колко мъни са ми снесли, ехееее ... нищо не знаеш ти, брате рамусе, изолиран си от реалния живот. Тия дето си пишат за смърт, само пробват как ще бъде възприето подобно заплашване, дали пък родителите ѝ не биха се уплашили от него и да я оставят на мира. Не бе, нямааааа да се самоубие, тя само иска да ѝ ходят по гайдата.
Понеже вече е в католическия рай, там до нейното божеството което било любов, мога да напиша че на жена ми майка ѝ беше правила фалшив опити за самоубийство и мъжлето ѝ стана като по магия много мил и добър няколко месеца след като го извикаха от болницата, че женка му се нагълтала с хапчета ѝ са ѝ промивали стомаха. Аз лично съм го карал с моята каруца до болницата, щото бяха му се подкосили краката от страх.
Ама кво разбираш ти от реалния бит на приматите, ти не се мешаш с тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нищо не знаеш ти,

мдааа - само ти знаеш. Само ти... Ти,,, такива като нея, колко пари са ти снесли, твоята карица, ти лично... па ти викаш, па тя вика...

няма как да "не знам" защото тия лични легенди ги повтаряш вече години - едно и също, със същия наперен начин, толкова характерен за типичния комплексар ("от реалния бит на приматите"), с толкова характерните за същия надувки в които той е печен, точен, успял, умен и знаещ... Все боички от образ, наречен "този, който мечтая да съм"... 

Ето, госпожицата пуснала темата си сънува че е мъж в женско тяло. И така вече 27 години.

Там е работата - нито е госпожица, нито е написано дето го сънува. Нито са 27 години...

Проблемът с реалния бит на приматите е в това че не сте в състояние да различавате фантазията от  "отвъд нея". Нищичко - и фантазиите ви стават живот. Фантазия, превърнала сънуващия в Живеещ (според фантазията, и вкопчени в същата, щото от нея идва усещането за 'живеене'. )

На операционната маса, когато легне един фантазьор, недай си боже да го оперира друг фантазьор, дето и той е велик сред фантазиите си, но реже с нефантазен скалпел по вътрешносите на фантазьора, и ги шие с напълно нефантазни конци.

Изгубени сред ада си, жадуващи да го превърнат в рай - едни и същи хора, от толкова сходен тип на фантазна екзистенция.

Светът не е единствено това, мили деца. Може би - вашият... но пък все не сте доволни, най-вече от това дето сами си правите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, _ramus_ написа:

Там е работата - нито е госпожица, нито е написано дето го сънува. Нито са 27 години...

епа она вика дека е на 27 лета и не е помирисвала мъж, деца неще и ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И други "викат" - че говорили с гласът на ДНК-то си, че бог им нашепнал истината, че са избрани, че са герои, че са просветлени... Едни се дуят колко са велики, други се оплакват колко са нещастни... Всеки си 'вика' нещо си...

То и ти 'викаш" много работи, но това не означава нищо... Съвсем нищичко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Че малко ли са момчетата, които не не се интерсуват от спорт, не ходят в гората, не шофират, а само по кафенца, ходене в мола и клюки. Все пак ние като хора сме смес от мъжкото и женското, ин и ян, добро и злото и т.н. Научи се да се приемаш каквато си, но мисля че ще е хубаво да си намериш някакво по-женско хоби, ей така да си храниш женското в теб.

Според мен хората около теб ти влияят зле, откъсни се и или абстрахирай от тях. Много са жените, които движт с момчета, няма лошо в това, не знам защо да е лошо.

Успех и ползотворна 2020!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
на 7.10.2019 г. в 19:03, James T.K. написа:

Не се оставяй да ти дават "наклон" в живота! Не нужно да прекараш живота си в угаждане на "стадото"! Не позволявай да ти казват, какво можеш, какво не и какво трябва, защото това правели другите. Прави това, което те прави щастлива!

Не се оставяй да ти дават "наклон" в живота! Не нужно да прекараш живота си в угаждане на "стадото"! Не позволявай да ти казват, какво можеш, какво не и какво трябва, защото това правели другите. Прави това, което те прави щастлива! 

ТАКА Е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой обаче ,яко ти е смачкал самочуствието.Незнам родители ли, обкръжениетоти ли.Освободи се от товара какво мислят хората за теб.Освободи се от товара, какво ни налага обществото като норми.Какво ни налагат родителите като норми.Ще видиш как ще ти олекне.Разкарай хората , които ти мачкат самочуствието.И то по най-бързия начин. Обществото и родителите могат да бъдат много жестоки.Особенно в България.И да бъди ,,Егоист,,  Постави себе си на първо място.Трябва да харесаш себе си, за да те харесат и другите.Наблегни на силните си страни.Добър програмист,супер! Имаш страхотна професия.Що не почнеш в някоя голяма фирма.Там ще си намериш и приятели.Или замини за чужбина.И там ще си намериш приятели.Но не бъди приятел с всеки.Прецеждай добре хората, които ще допуснеш близо до себе си.Все пак да не забравяме, че живеем в света на ,,пресметливия лицемерен егоист,, Не се старай да се харесаш на другите.Няма как да се харесаш на всички.Интересуваш се от мъжки неща супер! Това не те прави мъж.Те женските неща така или иначе са скучни, даже вече за много жени.Клюки, интриги, парцалаци, молове, кафенца.Не ти е нужен психолог или психиятър, а някой близък , който да ти вдъхва кураж.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, amiam написа:

Още ли бе! Не ти ли омръзна. Вече си уреди и кремацията, а ние, простите, не се знае какъв парцел ще имаме в гробището, ще има ли опело, дали отчето няма да дойде пияно да опява, дали има къртици в областта...

Това е старо. А иначе имам малко обсесия със смъртта, огъня и крематориумите. Успокоява ме да гледам танцуващи пламъци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎12‎.‎1‎.‎2020‎ г. в 18:45, Крематориум написа:

А иначе имам малко обсесия със смъртта, огъня и крематориумите. Успокоява ме да гледам танцуващи пламъци.

:) В момента кремирам дръвца в "устата на огнения дракон". :) 

Някак си това понятие "обсесия" ме развесели. Благодаря ти! :) 

Няма начин, човек, да няма някакви първични страхове, т.е. дали твоите натрапчиви мисли са усилени първични страхове или пък са някакви други, а?!

Цитат

От 14 до 16 век в Европа се е вярвало, че хората, които преживяват неприлични, сексуални или други обсебващи мисли, са обладани от дух като Сатаната.[1] Базирайки се на тази причина, лечението включва изгонване на „злото“ от „обладания“ човек чрез екзорсизъм.[2] В началото на 1910 г. Зигмунд Фройд обяснява обсесивно-компулсивното разстройство като дължащо се на несъзнателни конфликти, които се изразяват като симптоми.[2] Фройд описва клиничната история на типичен случай на фобия от докосване като започваща от ранното детство, когато човекът има силно желание да докосва неща. В отговор на това, човекът развива „външна забрана“ против такъв тип докосване. Обаче тази „забрана не отменя желанието“ за докосване; всичко, което може да се направи, е потискане на желанието и „засилването му към несъзнателното“ [3].

от тук.

Твоето ОКР е модерно. Не вярвам да е свързано с първичното, т.е. със смъртта, огъня, водата и т.н. ...

Остава само да се надявам, че твоето отчаяние е отминало. ;) 

Интересно ми стана как описваш разликата между FreeBSD и Линукс... Навремето и аз имах "мерак" да създам ОС-ма, която да е универсална и да може да подържа всякакъв нов формат, т.е. да е един вид универсален BIOS, но уви .... производителите на процесори бяха на друга вълна .... мда .... така си и остана една дълбока утопия, че някъде в бъдещето въпросните ще застанат върху някакви стандарти... Какво да се прави, т.е. винаги ще има различни процесори, а така също и различни хора, мисли и т.н....

Определено си, нестандартна личност, но не мога да проумея, защо не се вгледаш в положителните ти качества и не обръщаш внимание, че въпреки твоето ОКР, то ти си човек който въпреки своите битови несгоди успяваш да ползваш своето свободно време в нещо любимо - Компютрите.? Искрено вярвам, че това те прави поне малко щастлива, т.е. нещото в името на което си заслужава да твориш, да опознаваш и прилагаш, но не търси отплата, т.е. призванието е в теб и не се нуждаеш от външна оценка. Бъди себе си, бъди различна.

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ДИоNД написа:

понятие "обсесия" ме развесели.

Твоето ОКР е модерно.

обсесията и ОКР са съвсем различни положения. както и... :

Не вярвам да е свързано с първичното, т.е. със смъртта, огъня, водата и т.н. ...

Остава само да се надявам, че твоето отчаяние е отминало.

нямат връзка с отчаянието - което пък е съвсем друга бира.

И е съвсем първично да се пише за психологични явления и диагнози, между деца в детска градина и дядовците им, които са с идеята че им разказват приказки. Спрягането на глупотевини резултира до поредния пик на тъпомера.

За "собствената ОС-ма" въобще няма да коментирам... Стандарти в процесорите отдавна има, както има и ОС-ми, които работят на множество различни процесорни архитектури... И това не е от вчера и днес.

Различни процесори и ОС винаги ще има, защото няма как да се унифицират хората които ги измислят и ползват. И всичко се развива с много бързи темпове.

Приказките за бляскавото минало на личните мечтания и светът дето се оказал грешен, са чудесна раздувка, на раздумка в кръчма...

Темата заприлича на "монолози пред огледалото" - в смисъл, че пишещите се самоописват като се вживяват в тематичната сценка, с приказката написана в първия й пост. Всъщност пишат себе си, но упоритостта им е показателна.

Най веселата част е, че продължават да пишат с идеята за филма на автора на темата и антрето й. А пишат своя си филм. Една игра на лични филми, сред които се живее. Все си мисля че живота на човека е с цел израстване, развитие... Като гледам резултатите от всички възрасти... - накрая и филмите свършват...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, _ramus_ написа:

Спрягането на глупотевини резултира до поредния пик на тъпомера.

Ле па ти ... :) Немаш ли си по смислени неща в реала ти, тъ па туа се изживяваш кът мъдрец ... :) 

Абе, пале .... я си гледай кефа ... остай нас "непросветените" да си бълваме тъпоумия, че къ гледам яко дим май нема с какво друго да се занимаваш, а само с нашето тъпорекордюрство... :)

Ай, бега работи ... това, че не ти се удава да мислиш съм го разбрал ...

преди 12 минути, _ramus_ написа:

Все си мисля че живота на човека е с цел израстване, развитие... Като гледам резултатите от всички възрасти... - накрая и филмите свършват...

Ле пъ откровението ... ами мисли си, то къ една патка си ... мъ ко ме брига ко си мислиш ти пъ на де да е накревен дедовия калпак, т.е. на Бай Ганю ... :) 

Я гледай си своята цивилизация ... мъ ко се ... нещо не си успял в нея ли, или пъ завиждаш на моя тъп мозък де си няма ни грам познание по отношение на психологията ... :) 

Я ф лефо бе философе ... :) Ко па се чепкаш с мен ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.01.2020 г. в 10:02, _ramus_ написа:

А пишат своя си филм. Една игра на лични филми, сред които се живее.

Все си мисля че живота на човека е с цел израстване, развитие...

Е па разбира се че своя си филм ще описваме, ти да не плащаш случайно чужди филми да търкуваме. Да не сме будали.

Израстват горилите у гората и се развиват всестранно там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя простотията е заразна. Глупописането - също. Един е достатъчно да подпали и лесно се пренася, щото много е трудно да се стискаш да не си показваш една бедна душичка, тънеща в една тотална вътрешна нищета.

Първосигналщината чудесно приляга на раздела, темата и антрето й... на коментарите. И съвсем съответствена на невежеството на пишещите в нея.

Глупак, имитиращ се за "психолог"... е и весела гледка. Винаги се забавлявам от напъните на елементарни хорица да се изживяват на светнати, да имитират мъдрост, щото това им дава възможност да се изживеят на това, което не са. Чрез прочетено и запаметено, но напълно неразбрано, като всяко КАКАДУ може, и го прави.

Веселата гледка са напъните да се говори за психология, щото така било писано в уики педия. Но дори и там е недочетено, и с маса пропуски -  то като няма нищичко отвътре си си какаду, по природа, и със толкова мозъче както и е самата птица. Въпросната обаче, се опитомява и привиква с човека, докато въпросните глупоснасящи "птички" нямат дори такава способност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, _ramus_ написа:

Тя простотията е заразна.

И носи щастие на заразените, добре си живеят.
А тези алергичните към истинските хора, си остават нещастни и неразбрани цял живот.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, _ramus_ написа:

Тя простотията е заразна.

Това звучи като някакво оправдание. Единствено интелектът е заразен.

Кой се е вдъхновил от това, че някой не знае и не може?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Белгиеца написа:

към истинските хора,

птиче, ти ли си "истинския човек"? :) 

Интересно - това ли те прави "щастлив"?  :) На кого ще ги играете тия театри бре? 

Тя и темата като гледам - все "щастливи" 'ора сте се събрали. На раздувки и надувки - няма по-щастливи, доволни, успешни, мъдри, опитни... пред огледалото и сценката "аз съм, щастливия (цар) " .

Тъжното идва при сещането, че сте оглеждали поколение - някои от вас. И че и резултата от това се вижда ясно - във все по-голямото масово изтрещяване. И двете се зачитат дори и в самата тема... на фона на изреждането на "щастливите сценки" .

Пък "царят" - е просто гола маймунка, сънуваща се пред вътрешното си огледало на доволна спасителка и силна и  щастлива помагачка... Също така - и император, дракон и мъдрец и учен (психолози некви, то и психо-михо - нема проблеми тва бе, щот има и уики... за какадута ) . Сред форумите чудесно се зачита - и е чудесен лакмус в самоописанието.

Уж се надувате за "психолози"... пък автопортретите рисуват доста комплексарска картина - на търсещи и намиращи миражи, докато се спасяват... Ама иначе са "щастливи" - пред огледалото, когато не са в пристъп на "другото"...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _ramus_ написа:

На раздувки и надувки - няма по-щастливи, доволни, успешни, мъдри, опитни... пред огледалото и сценката "аз съм, щастливия (цар) " .

Кой ти е виновен че не си способен да се включиш успешно във веселбата ( седянката ) ?

Аз например не съм способен да отида на кръчма да се напия там с мъжете и да се веселим, щото от 14 годишен не слагам алкохол в устата си. Значи трябва да компенсирам този мой "недостатък" че съм пълен въздържател.

После, булката ще ме изгони като мръсно коте ако почна да се грижа за съседките да им пробваме матраците у спалните им. Значи и тоя кеф ми е невъзможен. А сега де !?

Па и мачове не гледам, да поканя пръчове да зяпаме заедно при мене на моите безплатни тв канали, лошо.

Освен това, в реалния живот не става да се изфукаш на някой че знаеш какво му е. Щото после ще сменя тротоара отдалече като те забележи.

А и трябва да си тренирам родния ми език, да не съм го забравил на старини като ходя у родината по няколко месеца в годината. Ама ти като си студен като камък и не ти пука за моите потребности и си напълно лишен от емпатия, та нещо само ми завиждаш на успешното ми включване в седянката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мизерията която описваш, как и защо за теб е 'цялата вселена'. А за мен тия "щастия" са мизерия. При това - тотална.  

И прасенцето в кочинката може да се играе на "щастливо " и с "успешни включвания" в прасешки седянки... Ма сред помийката му е щастието, но за него си е ок.

Ма си е кочинка, с прасенце, което си грухти, сред помийка. Не и според него - за него, това си му е :"вселената"...

Радвай се и си поддържай "щастието", докато никога няма да разбереш че има свят и вселена много отвъд кочинките и грухтенето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, _ramus_ написа:

Радвай се и си поддържай "щастието", докато никога няма да разбереш че има свят и вселена много отвъд кочинките и грухтенето.

Е па ти си заобиколен от най-бедните европейски прасчовци, пък не сменяш адреса, нали .
Не ти пречи че около теб е жестока мизерия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Белгиеца написа:

теб е жестока мизерия.

Животът в БГ е чудесен и с нищо не ми пречи да съм това, което съм. Мястото с етикет БЪЛГАРИЯ е чудесно място за живеене. А още повече и градът сред който съм. Освен това - вече е налице една тенденция на възвръщенци от тия "първите" - дето избягаха именно от "мизерията" тогава.

А мизерията за която пиша в моите думички... е МИЗЕРИЯТА ОТВЪТРЕ, в което едно прасенце си грухти сред нея и за него тя не е мизерия, а живот и вселената му. От тая "мизерия" ти няма как да избягаш, защото я носиш в душата си и където и да отидеш - ти съществуваш само сред него.

Ти няма как да го разбереш това, остави на други, дето ще прочетат. Няма как да разбереш каквото и да е, освен на прасешки, с грухтене. И това е 'седянката, което разпознаваш' и сред която се пънеш колко ти е кеф да си грухтиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _ramus_ написа:

Животът в БГ е чудесен и...

Значи по БНТ1,2,3 и 4 ; бТВ; НоваТВ, Евроком, Канал3, БСТВ, Бг он Еър ми показват несъществуваща мизерия, така ли ?
И пенсиите не са по 250 лв ами по 1200 евро, така ли ?
Добре, щом като ме будалкат така тия журналисти, ще се надигна да дойда да си сменя личната карта тази година, да го видя на място този чудесен живот.
Ще ме чакаш ли на аерогарата с български рози ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Белгиеца написа:

Ще ме чакаш ли на аерогарата с български рози ?

Общувам само с интелигентни хора... поне средно интелигентни. Дори не мога да те забележа, щото и основна интелигентност ти липсва.

Прасенцата живеят в друг свят - в който си грухтят сред кочинки и сред помия. Грухтят си за щастието - по прасешки и според прасешкия си свят. Това си е естественост - те нямат никакъв избор да я променят. Нито нещо да ги промени. Така, че - всичко е ясно.

Колкото до "българските рози" - не бих казал че заслужаваш каквото и да е българско. Ти си се отрекъл сам от него и си избягал. Остани си сред щастливия рай, в който си избягал сред новата си щастлива кочинка. И щастлива не е, но поне става за комплексарски изцепки и дуене с глупости.

Смяташ че си избягал от мизерия, някаква си, щото някакви си канали я давали. Но от прасешката си мизерия няма как да избягаш. Мериш някаква си мизерия според пенсията или заплатата - съвсем по прасешки... И с 20 или двеста хиляди евро, простака си е все така простак, прасето, си е все така прасе сред кочинка. И така си остава да е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, _ramus_ написа:

Мериш някаква си мизерия според пенсията или заплатата ...

Е па така знам, така меря.
Горките ми учителки по литература не успяха да ме изманипулират да стана истински заблуден като теб. А им беше голям мерак да направят от мен истински комсомолец идеалист.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Белгиеца написа:

Горките ми учителки по литература не успяха да ме изманипулират да стана истински заблуден като теб.

Горкия ти ... направо да те ужали чуек ... :) Не си имал учител ... ох ... :) 

Кратко, аз още в трети клас не се поддадох на учителката ми по български език и така и не можах да го изуча ... :) 

За сметка на това, пък, някъде в по-късен етап попаднах на Кети Граматикова. Позволявам си да споделя моята учителка по литература, защото е била вид обществена личност, т.е. била е в Парламента ни.

Та, въпросната не ме изманипулира и ме направи заблуден, а ми помогна да разбера какво е литература, по-точно художествена литература, независимо от моето нежелание за владеене на българския език.

Та, аз си знам, че съм идиот, но не го крия поне. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване