Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

По принцип го ползвам за фотообработка и сега за браузване само. Пробвах CS:GO - греда. Май има дившки бъг в Стийм, щото ми излиза на зоом и не мога да кликам 3/4 от бутоните, щото са извън дисплея. Дефакто там трябва да е и бутонът "Плей" и изобщо не мога да започна да играя. Преди няшколко месеца не беше толкова зле - от 10 опита тръгваше играта. През другите 9 лагваше на кадър по 20-30 секунди. Та, като цяло тоз Аймак освен за голям дисплей и базов хардуер - не става за нищо друго. Плющи ресусри като за световно. Не знам кои игри играеш и дали ги има за Мак въобще. Иначе за видео и фотообработка - става според зависи колко си претенциозен. Според мен е 1000 пъти по-добре да си направиш твоя машина с водно охлаждане под уиндоус. Ако си истински геймър, пак ще трябва да купуваш клавиетура, мишка (или ги имаш), а не да ползваш боклуците на Епъл, които са на цената на злато, но са в комплект с Аймака и влизат в цената му.

Да си призная, имам твоята дилема, но имам почти всичко без микрофон. Имам бекграунди, осветления, камери и апарати, стативи. Мисля да направя безплатни видеа за nftables и линукс като цяло, но ще имам моменти на заснемане на самата машина, та няма да е само OBS или изобщо няма да го ползвам. Обаче мисля нещо и за peertube, щото не искам да наям Гугъл с пари кати си кача безплатните видеа на Тубата или по разните му торенти да смучат на мой гръб. В смисъл да монетизират моя труд, който мисля да е безплатен. Осветление ще ти трябва, и то силничко, щото мониторът на компа ти осветлява лицето. Особено като е голшм мониторът, ще ти трябвт яки лампи, за да си "изпъжиш" фейса така, че да не си личи светлината от монитора. За звук, не съм търсил нищо, но тук е тихо и някакъв микрофон с дунапренче би ми свършил работа. Не знам дали да не ползвам ншкой от телефоните ми за целта и после да монтирам аудиото на видеото. Като си купш микрофон, ще изпробвам кое как. Беграунди ще ползвам, за да не се вижда какво имам в студиото и да не се разсейват зрителите по странични неща в кадър, а не с друга цел.Пък в крайна сметка може и да ме няма в кадрите, а да е само нагледно кое как цъкам и пиша. Умувам го постоянно кое как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И, както сам забелязваш от писанията ми, тоз Мак няма новата фонетика - ш счупа тоз телевизор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да подскажа, ако не е вече споменато. Човечето, в случая автора на темата, което играе  и чийто образ се показва в миниатюра в някое от ъгълчетата екрана с играта, не се снима с 4К, то няма и никакъв смисъл. Така, че няма и смисъл от 4К камера. А самата игра, се предава от програма, може и присъстваща като инструмент в самата игра, или отделна, каквато са подсказали вече колегите. Има и безплатни и платени такива програми. Относно скоростите на А1, които са споменати, това са максимални, а не гарантирани стойности. Има и (обикновено насочени към бизнес потребители)пакети с гарантирани стойности на скоростта, които са по-скъпи и би трябвало да не се случват с тях проблеми по време на предаването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само да подскажа, ако не е вече споменато. Човечето, в случая автора на темата, което играе  и чийто образ се показва в миниатюра в някое от ъгълчетата екрана с играта, не се снима с 4К, то няма и никакъв смисъл. Така, че няма и смисъл от 4К камера. А самата игра, се предава от програма, може и присъстваща като инструмент в самата игра, или отделна, каквато са подсказали вече колегите. Има и безплатни и платени такива програми. Относно скоростите на А1, които са споменати, това са максимални, а не гарантирани стойности. Има и (обикновено насочени към бизнес потребители)пакети с гарантирани стойности на скоростта, които са по-скъпи и би трябвало да не се случват с тях проблеми по време на предаването.
Понякога и на цял екран ще се покажа, но то не ставало с малко пари 4К стотици хиляди трябвало.

SM-G390F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, e2000 написа:

Понякога и на цял екран ще се покажа, но то не ставало с малко пари 4К стотици хиляди трябвало.

Спри се за малко и помисли добре!

Няма никакво значение едно съдържание с какво качество е ако то не е стойностно!

Ако трябва да се избира между нещо хубаво за гледане на 640х480 и боза на 4K - аз боза не искам.

Кое ще ти е 4K - играта или твоето лице? За какво ми е на мен твоето лице на цял екран с 4K? А знаеш ли каква система ти трябва за да играеш нормално на 4K, а такава за 1080p?

Или защото сега всичко е модерно да е 4K та да сме в крак с модата ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Спри се за малко и помисли добре!
Няма никакво значение едно съдържание с какво качество е ако то не е стойностно!
Ако трябва да се избира между нещо хубаво за гледане на 640х480 и боза на 4K - аз боза не искам.
Кое ще ти е 4K - играта или твоето лице? За какво ми е на мен твоето лице на цял екран с 4K? А знаеш ли каква система ти трябва за да играеш нормално на 4K, а такава за 1080p?
Или защото сега всичко е модерно да е 4K та да сме в крак с модата ....
Прав си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да  и научи българският и/или  английският езици. Освен, ако нямаш за  целева група потребители турци, или араби, който и там език владееш добре говоримо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да  и научи българският и/или  английският езици. Освен, ако нямаш за  целева група потребители турци, или араби, който и там език владееш добре говоримо.
Аз от няколко месеца живея тука. Няколко години съм учил бълг. 1 клас само и кагото не се говори бързо се забравя. Иначе всичко разбирам ама не мога да говоря правилно. Благодаря Ви за съвета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...