Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Търся нещо втора ръка, защото новите телефони в момента не ме кефят с огромните си дисплеи - за мен идеалния телефон има макс 5.5 инча дисплей. Предложете нещо, игри няма да се играят, само да държи батерията и да прави хубави снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставете ги употребяваните телефони, с тях са възможно много проблеми. Искате батерията да държи, а при употребяван апарат не се знае, колко живот е останал в нея. Друг разпространен проблем при телефоните втора ръка най-вече при апарати с OLED-AMOLED дисплеи са умиращите пиксели. Просто се слага такава тема/тапет че максимално да замаскира проблема и много често хората се подвеждат. 

Колкото до размерите на самия телефон, новите са в общи линии колкото старите, въпреки по-големите дисплеи. Увеличените дисплеи при съвременните телефони са за сметка на огромните рамки, които присъстваха при старите модели. С премахването на рамките производителите спечелиха близо инч полезно пространство, без да се нуждаят от увеличаване на размерите на самия телефон. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sahttps://www.emag.bg/smartfon-samsung-galaxy-a20e-dual-sim-32gb-4g-blue-sm-a202fzbdrom/pd/D4WMHQBBM/?cmpid=80131&gclid=Cj0KCQjwuZDtBRDvARIsAPXFx3CynNZ9MIXh3wPpkFoVu1Dv1EjeWf628Ll2c3SpGD-Z4Kr6V91a87saAlJXEALw_wcB

И за какво ти е 2 ръка мазохист ли си ? този е идеален аз съм с него половин година доволен съм .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Хуауей нали имаше скандал с Гугъл? Казаха ми че са им спрели Гугъл услугите на новите ъпдейти? Тоест като ъпдейтна няма да имам Гугъл плей

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам това е при новите телефони? А и винаги можеш да свалиш apk. Файла

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си играй с втора употреба телефони,щом си съмрал 300лв ето ти един телефон от днес даже го намалиха Емаг .Много го хвалят като характеристики и цена.https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-redmi-note-7-dual-sim-64gb-4g-space-black-c2782081/pd/DSZRV1BBM/?ref=prod_CMP-23820_3123_32874

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПО-скоро требе да търси некой телефон дето се е залежал по магазините .стар модел :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...