Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Иван Стефанов

Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство

Препоръчан отговор

Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако намериш начин, който и китайците още не са открили, обади се и аз ще пробвам :) А това " Change My Software " го забрави да стане нещо с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма невъзможни неща. Освен връщането от смъртта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, колкото искаш невъзможни неща. По-скоро това, което си написал, може да стане възможно в близко бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, sliderum написа:

Няма невъзможни неща. Освен връщането от смъртта.

И това е възможно даже! Ама още не сме го открили ;)

преди 2 часа, Иван Стефанов написа:

Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.

Каква е целта на даденото упражнение и какво точно искаш да направиш, но по-подорбоно обяснено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май трябва автора да ни отпусне информацията, която уж е горепосочена, аз информация не виждам да има. Всъщност, не виждам и въпрос. Въпросите, обикновено се отбелязват с питанка, в краят им. Виждам, че има някакво желание, или поне той е написал "желая", в началото на едно от двете си изречения. На мен звучи обаче като нареждане. Все едно, някой шеф нарежда нещо на свой служител, заменяйки "заповядвам", с "желая".

ПС. Току що се сетих, че има представени, вече няколко, ако не се лъжа, лаптопа с ARM процесор  май беше с SD 850 (+анонс за бъдещият SD 8cx) с инсталиран пълноценен Windows 10, обаче нямам идея как точно е инсталиран. Може би, трябва да се обърне към техните производители, за информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sliderum написа:

Май трябва автора да ни отпусне информацията, която уж е горепосочена, аз информация не виждам да има. Всъщност, не виждам и въпрос. Въпросите, обикновено се отбелязват с питанка, в краят им. Виждам, че има някакво желание, или поне той е написал "желая", в началото на едно от двете си изречения. На мен звучи обаче като нареждане. Все едно, някой шеф нарежда нещо на свой служител, заменяйки "заповядвам", с "желая".

ПС. Току що се сетих, че има представени, вече няколко, ако не се лъжа, лаптопа с ARM процесор  май беше с SD 850 (+анонс за бъдещият SD 8cx) с инсталиран пълноценен Windows 10, обаче нямам идея как точно е инсталиран. Може би, трябва да се обърне към техните производители, за информация.

Не се впрягай приятелю. Тепърва ще има много такива безмислени теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, sliderum написа:

Не знам, имам един колега, дето дълго време бе с Win10  на телефона си, сега  е с андроид :P  Просто онова изчадие забиваше и забиваше напоследък. Няма поддръжка, няма нищо. Няма даже и приложения за Win 10. Те и MS  се отказаха от изчадието си отдавна... Когато MS  се надигнат от гроба, дето сам си изкопаха, ще запаля свещичка в някоя църква. Егати... То сега чувам Тръмп им казал да зарежат Венецуела и Адобе и кой ли не зарязали, дори тия, дето си платили. И как няма да ги зарежат, като им отнеха паричките, хаха.  Те шибаняците и Сирия напуснаха сега, кюрдите зарязаха...как да им вярва човек за каквото и да било? Щели да се бият с Русия? Айде бе. С България и Румъния начело, хаха.

Идиоти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Иван Стефанов написа:

Ще предоставя повече информация по тази дискусия.

Имам ,,Android" таблет, който искам да преинсталирам в операционната система ,,Windows 10". 

Таблетът е с параметри:

1. RAM - 1GB

2. CPU - 1.6 Ghz Dual Core

3. 7' Screen /1024×728p/

4. ROM - 16 GB

Използвам софтуера ,,Change My Software", чрез който, би трябвало да се промени операционната система от ,,Android" на ,,Windows", но се получава, защото таблетът е защитен от ,,munufuctur". Той не позволя промяната на ОС.

И въпросът ми е, как мога да преинсталирам ,,Windows 10" от ,,Android" таблет без използването на софтуера ,,Change My Software"?

Или как да премахна ,,munufuctur"?

Примерът, защо това е възможно и може да просъществува - 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз пак ти казвам, че няма такъв начин все още, да си инсталираш windows на което устройство с андроид си решиш. Подобни софтуери и клипове са фалшиви.

А и с 1 GB RAM android няма да ти върви както трябва, да не говорим за windows, че и да отваряш и приложения - забрави. Купи си устройство с по-добри параметри - минимум 4 ядрен процесор и поне 2 GB RAM, ако искаш да го ползваш за нещо и да работи нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При описаните параметри на таблета, е безсмислено, освен ако автора не цели просто да опита дали е възможно. Ако се цели после да използува устройството, ще е гавра с нервите му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Иван Стефанов написа:

Купи си Нокия Помия. Или не, не беше така... Ах, да, казваше Нокия Лумия. Те са с 10-ка, ама да знаеш, че всички разработчици на приложения в Микрошит Стор-а спряха да обновяват приложенията си. Първите така им ограничиха правата, че последните просто се отказаха да ги поддържат и затова почти няма останали приложения там, които да получават обновявания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Fe3F
      Когато се пробвам да направя нещо свързано с администраторски права ми изписва че профилат не е администратор (който е) и не мога да влезна за да променя нищо и дори не мога да отворя task manager. Не става и преинсталация на Windows защото трябва да се flash-не и bios-а защото нещо съм направил когато инсталирах windows и съм пуснал без да искам update на bios-а които не е оспял. Как мога да оправя windows-а и да flash-на bios-а като не приема bootable флашки и дискове?
    • от AngryChichko
      Поради аудио проблеми в играта Gears 5, видях в интернет съвети, че вероятно решение би имало в промяната на sample rate-a на 44hz. Моя по подразбиране бе на 48hz; след като направих промяната, звука тотално изчезна от колонките. По пътя на логиката рекох да се върна обратно на 48hz но уви, без никаква промяна... 
      Останах доста озадачен как една привидно дребна промяна може да задълбочи проблема. Рестартирах и с трепет очаквах да чуя системните звуци на Window-са но така и си остана без звук. Преминах през troubleshooting - без резултат. Вече нямам никаква идея какво да направя.  Някой може ли да помогне с идеи и насоки?
      Бележка: Звук има само със слушалки. OS: Windows 10 64 bit

• от TheLiridShot
      Zdraveite kak moga da preinstaliram PC to si bez da mi se istriva windowsa. ps Windows 10 pro sum i mi e kupen!
    • от Амид Кърджалиев
      Здравейте! 
      Търся програма и линк за IPTV, но да не спира на всеки 5 минути, както например Da Player, BUL player с json плейлиста. 
      Или някакъв начин да се crack-не Da Player, BUL Player?

• от Ramiram
      Здравейте от един месец използвам Приложението за запознанства наречено Tinder платих си за план gold  започнах да харесвам профили но не получавам харесвания някой може ли да ми каже защо използвах и boost но пак нищо не се получи снимките които съм качил са добре подбрани
  • Дарение

• Добави ново...