Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Танер Заит Расим написа:

Ми да ми даде дистанционен достъп ще му настроя принтера.

А ако се изложиш, как ще се оправдаваш? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Колев60 написа:

А ако се изложиш, как ще се оправдаваш? 

То това да не е жена а принтер бе Колев :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Колев60 написа:

Дали драйвера е един и същ за 32 и 64 битова операционна система?

Би трябвало да са 2 драйвъра в инсталатора. Този (UniversalScanDriver_V1.02.19.exe) и този (V3.00.13.00:04) са таква

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Би трябвало да са 2 драйвъра в инсталатора. Този (UniversalScanDriver_V1.02.19.exe) и този (V3.00.13.00:04) са таква

Аз мога да погледна, защото имам оригиналният диск, а принтера е мой, но не го ползвам от няколко години, но само ако питащият иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези инсталатори на универсален драйвър за 4600 са напълно достатъчни.
За скенра - други.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, DarkEdge написа:

А пробва ли HPLIP?

Като прескочи 50% памета и спира.Четири опита и в самия край засича.Правилно ли постъпвам?Преди години ги копирах в ЛИБ или БИН.Забравил съм как става.

Снимка от 2019-10-20 20-21-21.png

Снимка от 2019-10-20 20-19-46.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам развитие вече по темата, свързах се с двама приятели, който се занимават със софтуеър и хардуеър. Те също бяха озадачени, но като цяло изчерпахме всички възможни варианти и проблеми. В крайна сметка смених дъното отново и вече всичко е наред. Оказа се някаква несъвместимост между дъното и принтера (рядко срещан проблем).  Звучи невероятно, но в крайна сметка се оказа точно това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това много ми хареса: "В крайна сметка смених дъното отново и вече всичко е наред"☺️

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми понякога се налага смяна на дъното, но не съм предполагал, че щом нямам проблем usb-тата ще се появи проблем с разпознаването на принтера. На Asrock N68-S UCC всичко беше О.К., но на Asrok N68C-S UCC не можа да намери принтера. Сега съм с дъно на Гигабайт и пак е добре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...