Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Stanimir1989

Блокиране на изходящо обаждане

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам един по-нестандартен казус. Всички знаем за блокиране на определени входящи обаждания от номера "дразнители". Обаче аз искам да направя обратното - да блокирам един определен номер, така че утре и да искам да не мога да го набирам при никакви обстоятелства. Причините са лични. Просто в определени ситуации имам проблем с волята и набирам въпросния номер. Изтриването на номера не е решение, защото го помня наизуст. Чудех се има ли начин да го блокирам за постоянно? Аз съм към А1 и говорих с оператори на *88, но те ми казаха, че могат да блокират с код всички изходящи обаждания, което определено не ми върши работа. Пробвал съм да свалям разни приложения, но там също не откривам такава опция - блокиране на изходящо обаждане за конкретен номер. Но това с приложението също не е вариант, защото утре, ако реша да го изтрия, най-вероятно ще падне блокажът на номера и пак ще мога да го набирам. По-скоро си мислих за някакви кодове или поставяне на парола за набиране на въпросния номер (започва с 0876, май е Виваком). Може би някакъв вид "хакерство" или програмиране ще помогне. Моят апарат е Samsung Galaxy J5 Duos (2017). И моля ви, не ме съдете. Търся чисто технически съвет, а не психологически. Блокирането на този номер е наистина много важно за мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами редактирай му номера, като най-елементарното е да му махнеш последната цифра и да запаметиш промяната. Иначе, няма нещо което да те спре, щом помниш номера наизуст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто не набираш този номер. Това е.Никакъв друг вариант няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...