Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!имам нужда от съвет за конфигурацияна,със бюджет до 1500лв.Предпочитам(ако е възможно да се вместя в тези пари)процесора да е, AMD Ryzen 5  3600.Компютърът ще се използва предимно за игри тип MMORG.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може Core i5-9400F или Ryzen 5 2600 и за сметка на това видео GTX 1660 Ti.

ASRock B365M Pro4
Intel Core i5-9400F
G.Skill Aegis DIMM Kit 16GB F4-3000C16D-16GISB
ADATA XPG Gammix S11 Pro 512GB
EVGA GeForce GTX 1660 Ti XC Black
Thermaltake Versa H26 TG
be quiet! System Power 9 500W

1549лв. 1520лв с по-евтина кутия.

Подобно се получава с Ryzen 5 2600 и AsRock B450M Pro4, където евентуално бих взел по-добри памети. BLS2K8G4D30AESBK. CMK16GX4M2Z3200C16.

Ако решиш варианта с 1TB твърд диск и малко SSD, което по ред причини не е оптимално, бих взел единствено Crucial BX500 от евтините 240GB SSD устройства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Roujin Z написа:

След известно време,ще мога ли да заменя видеото с RTX2060 и захранването с по-добро?Може да ви се струва въпроса тъп,но аз съм тъп от към тази част!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Viny написа:

След известно време,ще мога ли да заменя видеото с RTX2060 и захранването с по-добро?Може да ви се струва въпроса тъп,но аз съм тъп от към тази част!

Колко по-добро трябва да е захранването?

След колко време се очаква този ъпгрейд и защо точно с тази карта?

Да дам веднъж близо 500 лв., а после над 700 лв. и все за видео карти произведени в една година - никога! По скоро бих прежалил до 200 лв. за карта втора употреба с остатъчна гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Viny написа:

След известно време ще може да се вземе карта от среден клас, която е два пъти по-евтина и харчи два пъти по-малко ток и е производително колкото 2060.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За MMORPG наблягай на процесор на висока честота не на много ядра.

Видео картата е по-маловажната да не се реже от процесор за нейна сметка.

Задължително PCI-e SSD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, plamen_petrov_80 написа:

Колко по-добро трябва да е захранването?

След колко време се очаква този ъпгрейд и защо точно с тази карта?

Да дам веднъж близо 500 лв., а после над 700 лв. и все за видео карти произведени в една година - никога! По скоро бих прежалил до 200 лв. за карта втора употреба с остатъчна гаранция.

Прав си,разбрах какво имаш на предвид!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранване може да сложиш и с титаниев сертификат за тройно повече пари това не е проблем стига да имаш парите.

Иначе за 2060 включително "Super" не ти е необходимо нито по-добро нито по-мощно ако това е въпроса ти?

Може да си я купиш веднага в случай че си увеличил бюджета без да взимаш по-скъпо захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от mehomax777
      Здравейте искам да си направя компютър за гейминг.
      Набрах конгигурация от ардес.
      Ето линк за нея: https://ardes.bg/configurator?#20:86128:1,21:71467:1,19:88998:1,17:93057:1,24:74694:1,23:62297:1,135:87069:1
      Видео карта си имам вкъщи.
    • от Амдфен
      Мисля този или следващия месец да си сглобя едно пц,но съм начинаещ,та се чудя дали всички части съвпадат. Относно защо амд, да кажем че ги предпочитам пред интел за моя ценови клас пц...Еми кажете дали всичко е ок с тази конфигурация и дали си струва.
      AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ Обща стойност - 217.23 лв. с ДДС
      GB-970A-DS3P-AM3/]GB 970A-DS3P/AM3+ Обща стойност - 139.09 лв. с ДДС
      4G-DDR3-1600-KINGST-HYPER-SAVG/]4G DDR3 1600 KINGST HYPER SAVG х2Обща стойност - 83.84 лв. с ДДС
      components/TOSHIBA-DT01ACA050-500GB-32MB-DT01ACA050/]TOSHIBA DT01ACA050 500GB 32MB DT01ACA050 Обща стойност - 82.79 лв. с ДДС
      PALIT-GTX960-JETSTREAM-2G/]PALIT GTX960 JETSTREAM 2G b]Обща стойност - 391.09 лв. с ДДС
      DeepCool-PSU-500W-Bronze---DA500/]DeepCool PSU 500W Bronze - DA500 Обща стойност - 93.16 лв. с ДДС
      Thermaltake-Versa-H13-Window-M-ATX-Gaming-Case/]Thermaltake Versa H13 Window M-ATX Gaming Case Обща стойност - 84.36 лв. с ДДС
      Всичко
       е 1070лв. с ддс.Компа е за игри ест. 
    • от motor4e123
      Приятелят ми ще си взима нова конфигурация с бюджет 700 лева.Без периферия и нищо няма да се ползва от стария комп.Ще се използва основно за игри. Предпочита: Тъй като е с ограничен бюджет (700 лв,), предпочита проц. Амд поне с 4 ядра HDD-500GB видео 2GB GDDR5 например nVidia GeForce GTX 650 рам 4GB Благодаря на всички включили се.
  • Дарение

• Добави ново...