Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже не разбирам от програмиране, търся помощ от някой, който е компетентен и отзивчив. Проблемът е свързан с невъзможността за качване на снимка във Фейсбук. Първоначално помислих, че съм способен да го оправя, но се оказва, че е много по-сложно отколкото съм мислел. Снимал съм, това, което ми изписва като проблем от help-a във фейсбук.Търсих, четох най- различни сайтове свързани с темата, но уви не е в моята компетенция. Ето и снимките от проблема. Ще съм благодарен, ако някой ми даде някакви насоки, били те и минимални. 

IMG_20191013_203859.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не ми е ясно какво общо има JavaScript  с качването на снимки. Я обасни как качваш снимки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това през официалното приложение на фейсбук ли се получава? И грешката е от JAVA, това е нативния език, на който се пишат приложения за андроид, JAVASCRIPT е нещо съвсем различно.

Нещо са счупили приложението, най-вероятно скоро ще оправят проблема със следващото обновяване. Пробвай с някое алтернативно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава се извинявам за глупостта. Да, значи Java. При качване на снимка от галерия от телефон във Фейсбук ми излиза известието "Load failed". Дано да е просто някакъв бъг на самият фейсбук. Преинсталирах, но това не даде резултат.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Georgi Krustev написа:

Тогава се извинявам за глупостта. Да, значи Java. При качване на снимка от галерия от телефон във Фейсбук ми излиза известието "Load failed". Дано да е просто някакъв бъг на самият фейсбук. Преинсталирах, но това не даде резултат.Благодаря.

Не се извинявай. Питаме  те, не защото се бъзикаме или шегуваме, а защото не сме попадали на подобна грешка. Къде се намира тази галерия. В паметта на телефона или на външна карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Georgi Krustev написа:

В паметта на телефона.

А позлваш ли някакво приложение? Как избираш снимката да се качи във FB?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Използвам стандартната опция на самият фейсбук. Качване на снимка. Оттам ми се отваря и галерията на телефона. Пробвах и по обратния начин, чрез избиране на снимката и споделяне във фейсбук. И в двата случая, резултатът беше един и същи. Несполучлив.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Georgi Krustev написа:

Не. Използвам стандартната опция на самият фейсбук. Качване на снимка. Оттам ми се отваря и галерията на телефона. Пробвах и по обратния начин, чрез избиране на снимката и споделяне във фейсбук. И в двата случая, резултатът беше един и същи. Несполучлив.

А пробвал ли си да изпратиш снимка на друга мрежа като Viber, messenger, Skype?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С приложението на Facebook или в браузър достъпваш съдържанието на FB?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...