Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anjel Dimitrov

Диагностика ,дали са ви хвани уроки,черни магии или проклятие.

Препоръчан отговор

Много разпространен метод е ,,леенето на восък",но за този метод се изисква много материал и трябва някой да ви го излее.

Друг метод за проверка ,дали са ви хванали уроки ,е с ,,клечки от кибрит" ,този метод се използва едновременно за изчистване от ,,зли очи" и ,,уроки". Ето и самия метод: Пълните в чаша със широко гърло вода ,поставяте я на нивото на корема ви(изчаквате малко да се успокои водата ,и да не се движи) ,вземате обикновен кибрит,и палите една клечка ,изчаквате да изгори до половината и я пускате във водата.Ако част от клечката се остане в средната част на чашата ,то това значи ,че всичко е наред.Ако клечката отиде встрани ,то тогава палите още една ,и така докато не се остане част от клечка в средата на чашата(колкото повече клечки отидат в страни толкова повече,уроки имате).Когато се остане клечка в средата на чашата то ,тогава сте изчистени от ,,уроки" и ,,зли очи".

Друг метод за проверка ,,дали имате уроки ,черни магии или проклятие ?" е с ,,карти Таро".Ето и самия метод:Разбърквте картите Таро(ако тестето е ново-то ги разбърквате на масата ,за да се показват карти в правилна ,и в обърната позиция),При цепенето завъртате половината карти ,за да може да се изтегли карта в правилна позиция или обърната.След като изтеглите карта ,то основните значения са : малки аркани в правилна позичия- нямате нищо,малки аркани в обърната позиия - уроки(изчистването от уроки по метода с клечките),големи аркани в правилна позиция-черна магия,големи аркани в обърната позиция - проклятие. Изключение правят ,,Луната  и Слънцето"-ако ви се паднат тези карти ,значи сте късметлия и сте имунизиран срещу всякакви лоши влияния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Емил Костов написа:

А има един метод да пиеш една ракия.

Бе то ако ще е само за една по-хубаво изобщо да не я пие...:cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anjel Dimitrov написа:

Стига с този хумор за толкова сериозни неща.

А щом нещта са сериозни, ти защо предлагаш несериозни неша. След като проклятието или черната магия са сериозни неща и се правят от "професионалисти", защо караш неопитни хора да си правят проверки или експерименти??? Да не говорим, че проклятието и магията са въпрос на вяра. Ако човек повярва в това ще страда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

А щом нещта са сериозни, ти защо предлагаш несериозни неша. След като проклятието или черната магия са сериозни неща и се правят от "професионалисти", защо караш неопитни хора да си правят проверки или експерименти??? Да не говорим, че проклятието и магията са въпрос на вяра. Ако човек повярва в това ще страда.

Защото повечето искат да си свършат работата сами и да се научат на ритуали и да си ги правят сами вместо да дават постоянно пари за тези работи.Метода с клечките  се учи още след осми клас(примерно ако те заболи глава заради ,,зли очи",си гасиш клечки и минава по бързо). Да въпрос на вяра са ,но го има и обратния ефект ,ако повярва ще се благослови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anjel Dimitrov написа:

Защото повечето искат да си свършат работата сами и да се научат на ритуали и да си ги правят сами вместо да дават постоянно пари за тези работи.Метода с клечките  се учи още след осми клас(примерно ако те заболи глава заради ,,зли очи",си гасиш клечки и минава по бързо). Да въпрос на вяра са ,но го има и обратния ефект ,ако повярва ще се благослови.

Не можеш да предлагаш на хората подобни глупости след като не си специалист. Това е все едно при пожар да кажеш на някой да вземе пожарогасител и да гаси без да знае какво е естеството на огъня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Не можеш да предлагаш на хората подобни глупости след като не си специалист. Това е все едно при пожар да кажеш на някой да вземе пожарогасител и да гаси без да знае какво е естеството на огъня.

Изпитал съм лично всички техники .Примерно тази с клечките я знам от повече от 20 години.А техниката с картите таро е отскоро и пак съм я изпитал и работи безотказно и точно.Но техниката с ,,гасене на клечки" е най-добра защото е най достъпна и лесна и може да се ползва навсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anjel Dimitrov написа:

Изпитал съм лично всички техники .Примерно тази с клечките я знам от повече от 20 години.А техниката с картите таро е отскоро и пак съм я изпитал и работи безотказно и точно.Но техниката с ,,гасене на клечки" е най-добра защото е най достъпна и лесна и може да се ползва навсякъде.

Това, че си го изпитвал ти не означава, че при другите е същото. Когато човек няма познания в дадена област и тръгне да си прави експерименти в повечето случаи си страда заради това нещо. Да не говорим, че черните магии и приклятията си имат жестока цена и този, който реши да ги прави ще съжалява хилядократно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Емил Костов написа:

А има един метод да пиеш една ракия.

Начи зависи от ракията, а и за да гледаш на ракия трябва да си професионалист. 

Аз като неграмотен в този сегмент се питам какво е това уроки и проклятие, ако има някой да ми обясни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Аз като неграмотен в този сегмент се питам какво е това уроки и проклятие, ако има някой да ми обясни. 

Ама ти мислиш, че се шегувам ли. Ето ти линк, ограмоти се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Това, че си го изпитвал ти не означава, че при другите е същото. Когато човек няма познания в дадена област и тръгне да си прави експерименти в повечето случаи си страда заради това нещо. Да не говорим, че черните магии и приклятията си имат жестока цена и този, който реши да ги прави ще съжалява хилядократно.

Това с клечките и децата го правят.На последното ти изречение  отговарям с ,,много вярно"

преди 4 минути, AAUUXX написа:

Пак подигравки със сериозни неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Емил Костов написа:

Не е виновен той или хора като него, виновни са тези които вярват в подобни глупости и търсят лесно решение на нещо, без да се мъчат да потърсят причина за това. Съвсем типичен пример, човек се проваля в нещо той вместо да седне да намери причина за това което е довело до този провал решава, че му е направена магия и се прецаква тотално. 

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Ама ти мислиш, че се шегувам ли. Ето ти линк, ограмоти се

Верно криза ги удари, станаха много врачките и няма работа, пък и ракията със сланина си е винаги вървежна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anjel Dimitrov написа:

Това с клечките и децата го правят.На последното ти изречение  отговарям с ,,много вярно"

Никой не се подиграва. Опитвам се да ти обясня, че след като нямаш умения не може да предлагаш подобни методи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Никой не се подиграва. Опитвам се да ти обясня, че след като нямаш умения не може да предлагаш подобни методи. 

Предлагам ги ,защото имам и уменията и дарбата за разваляне на уроки ,магии и проклятия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anjel Dimitrov написа:

Няма нищо сериозно в това да търсиш начин за внушение на такава глупост, добре знаем какъв е принципа на действие в това отношение. 90% внушение и 10% самонавиване след което се влиза в едни филми дето не е за говорене. Ако искаш да помогнеш на някой наистина то им разказвай за схемите които ползват врачките срещу наивни хора, как им вземат всичко до последна стотинка за да им развалят магията която уж им била направена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам ги ,защото имам и уменията и дарбата за разваляне на уроки ,магии и проклятия.

Ако имаш такива умения, няма дори да споменаваш за тях. Познавам човек, който ги има и той по всякакъв начин избягва да ги използва. Те му дърпат от енергията, смята ги за Божие наказание. Така, че спри да пишеш глупости и си експериментирай за себе си. Не вкарвай хората във филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, AAUUXX написа:

Ако искаш да помогнеш на някой наистина то им разказвай за схемите които ползват врачките срещу наивни хора, как им вземат всичко до последна стотинка за да им развалят магията която уж им била направена. 

То потърпевшите трябва да споделят повече,а повечето се крият.

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Ако имаш такива умения, няма дори да споменаваш за тях. Познавам човек, който ги има и той по всякакъв начин избягва да ги използва. Те му дърпат от енергията, смята ги за Божие наказание. Така, че спри да пишеш глупости и си експериментирай за себе си. Не вкарвай хората във филми.

Как да не ги използвам като ,да помогнеш е голямо удовлетворение , а и по системата всичко се връща ,направи си сметката сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да не ги използвам като ,да помогнеш е голямо удовлетворение , а и по системата всичко се връща ,направи си сметката сам.

Значи с нищо не се различаваш от врачките по телевизията. Ако имаш такива умения няма пишеш в този форум даже и на шега. И на никой не може да помогнеш. Пишеш глупости в момента на ТОН, не на килограм. Та моля те спри се. Не помагаш, а вредиш на хората.  Не може да слагаш някакви методи дето си ги чел като решение на проблеми. Постваи се на обратната страна и дано нещо в мозъла ти светне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Постваи се на обратната страна и дано нещо в мозъла ти светне.

Занимавам се с това точно ,защото бях от обратната страна и ми поискаха пари дето не мога да дам и се почна едно четене и търсене ,докато не се справих сам ,за мен си ,след това за няколко близки и накрая и за непознати.И точно темата върви на там накъдето трябва ,и хората да се запознаят ,с тези неща с ,които ги плашат ,да знаят ,че не са толкоз страшни,особено ,че не са толкова скъпоструващи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Anjel Dimitrov написа:

Занимавам се с това точно ,защото бях от обратната страна и ми поискаха пари дето не мога да дам и се почна едно четене и търсене ,докато не се справих сам ,за мен си ,след това за няколко близки и накрая и за непознати.И точно темата върви на там накъдето трябва ,и хората да се запознаят ,с тези неща с ,които ги плашат ,да знаят ,че не са толкоз страшни,особено ,че не са толкова скъпоструващи.

Където и да си бил, ако се занимаваш с това или си преживял подобно нещо НЯМА ДА ГОВОРИШ или  ДА ГО СПОДЕЛЯШ особено във форум. Няколко пъти ти го написах. Не давай подобни съвети с неща, за които си нямаш и на идея. Та както казах пийни една ракия и се успокой. Но ако толкоз си навит свържи се с радио, вестник или телевизия да си покажеш уменията. Няма да те изпуснат. Но не предлагай неща, на хора които нямат нужда от това. 

Все едно аз да предлагам парафюм на прасе дето се каля в канала и спи в лайната в кочината. Нали се сещаш, че е безмислено.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Anjel Dimitrov написа:

Именно такива като теб ги правите потърпевши за да изкарате някой лев, а с повече късмет и повече пари. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно автора ако не успее да развали на някой магията му и му вземе парите за това (при условие че му е направена такава наистина), какво би последвало след това, човека си е платил да му я развалят а тя не е развалена?

Ще му кажеш да дойде още един път или два пъти и пак да си плати докато накрая вземе че стане без да иска, а?

Ами ако на човека му писне само да плаща за нищо, щото повечето врачки-измамници точно това правят, ама някои си изкараха боя след това дори. Имаше една уж врачка измамница, не помня точно от кой край беше, дето беше накрая със строшен нос и разбити цайси.

Всъщност не е една само, такива като нея - колкото искаш се навъдиха напоследък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, grizly написа:

На мен ми е интересно автора ако не успее да развали на някой магията му и му вземе парите за това (при условие че му е направена такава наистина), какво би последвало след това, човека си е платил да му я развалят а тя не е развалена?

Ще дойде да го убие. Малко ли спучаи имаше такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, grizly написа:

Значи първо се взема пари само при свършена работа ,ако не съм свършил работа то не вземам пари,а от близки и познати по принцип не вземам никакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...