Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с моят ps2, хакнат с Free Mcboot. Купих го за синът ми втора ръка, обаче чете само оригиналните игри, не и записаните. Човекът, който ми го продаде ми записа две игри, които тръгват без проблем. Обаче с други не става, като сложа диска и ми изписва: Please insert ps2 format disc. Има ли нещо, което мога да направя, да сменя картата или накакви настройки? Подариха ни над 50 записани игри и искам да ги ползвам. Всякакъв съвет ще ми е от помощ, абсолютен лаик съм в тази област. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Пролет написа:

Здравейте, имам проблем с моят ps2, хакнат с Free Mcboot. Купих го за синът ми втора ръка, обаче чете само оригиналните игри, не и записаните. Човекът, който ми го продаде ми записа две игри, които тръгват без проблем. Обаче с други не става, като сложа диска и ми изписва: Please insert ps2 format disc. Има ли нещо, което мога да направя, да сменя картата или накакви настройки? Подариха ни над 50 записани игри и искам да ги ползвам. Всякакъв съвет ще ми е от помощ, абсолютен лаик съм в тази област. 

Please insert ps2 format disc - Ето то си пише. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Пролет написа:

Записаните игри вървят само на хардуерно чипосани PS2-ки, за софтмода имаше някаква програма дето конвертираше игрите така, че да изглеждат като DVD филм. Или чети във форума на Free Mcboot как се записват дисковете за да тръгнат или тоя който ти е записал дисковете да ти обясни.

В дата.бг има една тема http://forums.data.bg/index.php?showtopic=1792502&st=0&p=13098763&hl=softmod&fromsearch=1&#entry13098763

но е отпреди 10 години и не знам доколко е актуална

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...