Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Работещ съм, но търся си допълнителна работа, нещо онлайн, от лаптопа, бях пробвал със тези Amway и още две места за продаване на някаква козметика, но слаба работа, правиш сумати публикации и реклами на продукти и накрая нищо. А баща ми сега е опериран, така казано инвалид и ще може да работи след година докато се оправи, така че търся някаква надомна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това някаква надомна работа нищо не ни говори! Имаш ли поне кола и можеш ли да караш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е какво можеш. След това може да търсиш някой да ти плати. Има доста сайтове за фрийлансъри, но трябва да можеш нещо. Дори и в Калдата си търсят писари (може и да са си намерили виче). Ако ще и "бля-бля" да правиш с телефона, може да изкараш кинти от Гугъл както е модерно и дори епидемия. Ако не можеш нищо, а имаш комп и две ръце - шансът ти се ограничава, да не кажа и изчезва. Ето ншколко примера:

Копаш биткойни и си кебичиш дома. Дано да нямаш като моя комп.

Ретушираш снимки, жидео и всякаква пост обработка

Пишеш темплейти, модули и т.н. за уеб

Вдигаш си сайт за глупости и почваш да зарибяваш хора, смучеш от рекламка.

Правиш глупави видеа и ги качваш в Тубата (там е модерно да са саирджийски)

Може и да препродаваш. В БГ цените са в космоса и може да купуваш от Ибей, Али и т.н., да ръгаш 300-400 процента надценка и да продаваш в БГ

Начини - бол. Въпросът е ти какво можеш.

А, идея! Ако си в БГ, както май е видно, и имаш бърз нет, пусни си един OpenVPN сървър. Сумати имигранти плащаме по £5-10 на месец, че да достъпваме БГ. Аз ще съм ти първият клиент, ако обадиш само 4-5 мегабита скорост. Поне ще знам, че нямаш нужната апаратура и умения да ми анализираш и продаваш трафика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

Това някаква надомна работа нищо не ни говори! Имаш ли поне кола и можеш ли да караш?

Да, имам B категория и съм карал освен коли, бусове и камиони които се водят за В категория до 3,5 тона.

преди 3 часа, Masakra написа:

Въпросът е какво можеш. След това може да търсиш някой да ти плати. Има доста сайтове за фрийлансъри, но трябва да можеш нещо. Дори и в Калдата си търсят писари (може и да са си намерили виче). Ако ще и "бля-бля" да правиш с телефона, може да изкараш кинти от Гугъл както е модерно и дори епидемия. Ако не можеш нищо, а имаш комп и две ръце - шансът ти се ограничава, да не кажа и изчезва. Ето ншколко примера:

Копаш биткойни и си кебичиш дома. Дано да нямаш като моя комп.

Ретушираш снимки, жидео и всякаква пост обработка

Пишеш темплейти, модули и т.н. за уеб

Вдигаш си сайт за глупости и почваш да зарибяваш хора, смучеш от рекламка.

Правиш глупави видеа и ги качваш в Тубата (там е модерно да са саирджийски)

Може и да препродаваш. В БГ цените са в космоса и може да купуваш от Ибей, Али и т.н., да ръгаш 300-400 процента надценка и да продаваш в БГ

Начини - бол. Въпросът е ти какво можеш.

А, идея! Ако си в БГ, както май е видно, и имаш бърз нет, пусни си един OpenVPN сървър. Сумати имигранти плащаме по £5-10 на месец, че да достъпваме БГ. Аз ще съм ти първият клиент, ако обадиш само 4-5 мегабита скорост. Поне ще знам, че нямаш нужната апаратура и умения да ми анализираш и продаваш трафика.

Не съм запознат със тези биткойни! Лаптопа ми е добър попринцип.
Поясни ми повечко за тези темплейти и водули.
Как да направя този сайт за глупости и реклами?
Както и за видеата!

Може и пояснение за тези Ибей Али и най вече за OpenVPN сървър!  Уж интернета ми е бърз. 

Ти ги знаеш нещата,на мен ми трябва малко пояснение да започна  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да работиш във Food Panda.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Емил Костов написа:

Пробвай да работиш във Food Panda.

Аз имам работа в момента, на пълен работен ден, работя и през уикенда, а почивам когато се падна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Войсмил написа:

Аз имам работа в момента, на пълен работен ден, работя и през уикенда, а почивам когато се падна.

Ами то при фуд панда може да работиш, когато имаш време. Просто използваш твой автомобил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Ами то при фуд панда може да работиш, когато имаш време. Просто използваш твой автомобил. 

Аз се целях нещо от компютър, ама не е задължително, благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Войсмил написа:

Аз се целях нещо от компютър, ама не е задължително, благодаря.

Ами можеш да провериш тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом питаш, няма шанс за, сайт, реклами и т.н. Може да имаш шанс да препродаваш. Имам в предвид, че в БГ всичко е адски скъпо и неща за по 3-4 долара се препродават за над 20лв. Калъфчета за телефони, ала-бала.Купуваш 20 калъфа примерно за по 3 долара, после ги продаваш по 20лв бройката. Ако искаш онлайн, ако искаш на ръка. За VPN ще ти трябва постоянно работещ компютър у вас, чийто процесор да има AES инструкции. Желателно с някакво читаво SSD. Идеята на VPN-a е да криптира връзката до клиента. Примерно някои предавания по телевизията са ограничени до територията на БГ (сиреч, ограничени само до български ИП адреси). Та, като си пуснеш VPN сървър, някой като мен от чужбина може да се закачи за сървъра ти и да ползва нет все едно е на твоя комп. В смисъл ще се отвори криптиран "тунел" от компа в чужбина до дтвоя и компът от чужбина ще "влиза в нета" през твоя. Ест, ще ти ползва трафика. Ако имаш 50 мегабита ъп/даун спийд, може да я разделиш на 10 човека по 5 мегабита. Ест, с едно на ум - хората влизат в нета през твоя комп. Ако някой от тях напакости, куките ще цъфнат у вас. За предпочитане е да продаваш на познати и приятели, роднини. Впрочем аз това мисля да го направя, ако някога посетя БГ. Обаче безплатно, за мен и приятелите ми. В две къщи и един апартамент роднините имат адски бърз нет, а чоплят от по няколко телефона и 1-2 десктопа - основно новини, YouTube и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Щом искаш да е нещо от лаптопа и онлайн, може да пробваш с онлайн търговия по модела на дропшипинга. Не знам дали сте чували за този вариант, дори с 2-3 часа на ден може да постигнеш нужните доходи. В началото ще ти е нужен капитал за стартиране, но самият капитал е около 200-300 долара, което като го умножиш е между 350-550 български лева. Има супер много видеа в Ютуб, дори млади влогъри гледам се занимават с това вече. Хубавото е, че по този начин си създаваш и свой собствен бизнес. Всъщност, ще ти дам едно видео, чрез което аз самата научих за този бизнес, за сега гледам обучителни видеа, но мисля съвсем скоро да се включа. Ето и видеото: https://youtu.be/rV4FTOIut3M

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...